Bülent Korkmaz'dan Terim ve Elmas'a Eleştiri: "Plan hazırdı, nerede plan? Kaç gün geçti?" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Korkmaz'dan Terim ve Elmas'a Eleştiri: "Plan hazırdı, nerede plan? Kaç gün geçti?"

kim olduğu önemli doğru konuşmuş. kendin zamanında genç oynatmayıp, şimdi altyapıdan adam yok muydu diyemezsin. zaten sekidika da çok kötü oynamadı takıma göre.
Yanlış anladın galiba ben İbrahim nickliden bahsediyorum çıkmış herkese laf sokuyor, Terim'i savunmak için yırtınıyor.

Bülent zaten Lincoln'ü yemiş adamdır. Benim için Lincoln olayı kindir. Bülent'i savunmuyorum.

Hazırlık maçlarında Yedlin vardı. O da covid olunca sağ bek yok bari defansı sağlam tutayım dedi herhalde. Bence ikiliye döndükten sonra daha kötü oynadık savunmada. Asıl maçın içine sıçan şey Arda tercihi oldu.

alparslan çıktıktan sonra dönmedikmi normal düzene
ztn 3-1 olmuştu i think
bence bu yaptığıyla kanatlardan daha rahat gelmelerine müsade etmiş oldu çünkü 4141de en azından kanatlar beki karşılayabiliyor
böyle yapınca ömer ve sekidika yalnız kaldı baya. herifler rahatça pas yaptılar. yani defansif çıkacam diye hem defansı hem ofansı zayıflattı

Yanlış anladın galiba ben İbrahim nickliden bahsediyorum çıkmış herkese laf sokuyor, Terim'i savunmak için yırtınıyor.

Bülent zaten Lincoln'ü yemiş adamdır. Benim için Lincoln olayı kindir. Bülent'i savunmuyorum.
ben de ibonun tüm twitlerini atmadım ki. önüme düşen haklı tespitini attım.

alparslan çıktıktan sonra dönmedikmi normal düzene
ztn 3-1 olmuştu i think
bence bu yaptığıyla kanatlardan daha rahat gelmelerine müsade etmiş oldu çünkü 4141de en azından kanatlar beki karşılayabiliyor
böyle yapınca ömer ve sekidika yalnız kaldı baya. herifler rahatça pas yaptılar. yani defansif çıkacam diye hem defansı hem ofansı zayıflattı

bana göre de alpaslan çıkınca luyindama arada bir kestiği atakları da kesemedi her pozisyonda geçmeye başladılar. bence baştan fegulili 3'lü oynasaydık topu geveleyip atak yapmalarına bu kadar izin vermeyebilirdik. arda orta sahayı yalnız bıraktı. aytaç yalnız kaldı yanlış yerlere top attı. oyun kurma ihalesi kılınç'a falan kaldı.

Vala kaptan bende sekidika dan çok mamutu izlemek isterdim sağ bekte.
Hoca taraftarlıkla teknik direktörlüğü karıştırıyor gibi sanki. Sahada bi mac sağ bekte güzel performans sergiledi diye (ki bu hazırlık maçıydı) sekidika yi psv maçına sürmek de nebl bileyim.oyuncu denenecek elbet ama bu cl maçında olmasın bi zahmet.

Bu 3 lu defans anlayışını geçen sene gene böyle sacma bir maçta denemis hatırladığım gene hüsran olmuştu. Hangi maç hatırlayamadım ama

GSCimbom Mobile App

E bu maçta da Jesse kötü mü oynadı? Yedlin kadar oynamadı mı?

Bülent acaba Semih kadar bile bir tane stoper çıkarabilmiş mi hocalık kariyerinde?
Benim vurguladığım nokta, uzun futbolculuk dönemini en üst seviyede stoper olarak geçirmiş Bülent Korkmaz' ın tercihini onaylamamdır; Kewell' ın o maçta gösterdiği performansı Semih' in en iyi haliyle bile göstermesi zordu...Oyuncu yetiştirmemiş olması ayrı konudur ki 1 yıl orada, 1 yıl burada, birkaç ay bilmem nerede bölük pörçük görev almış adam hangi ara kimi yetiştirseydi?..

E bu maçta da Jesse kötü mü oynadı? Yedlin kadar oynamadı mı?

Bülent acaba Semih kadar bile bir tane stoper çıkarabilmiş mi hocalık kariyerinde?

Jesse bence harika oynadı hatta bir adım ileriye götüreyim sağ bek transferine gerek yok. Jesse geçildiğinde dönüp yetişebiliyor çok seri. Ayrıca hücum beki olarakta başarılı olacağını düşünüyorum. Sağ beke servet dökeceğimize o oynasın ve para oyun kurucu mevkii için kullanılsın. Stancui tarzı bir topçu bizim için en öncelikli şey.

"Ben yıllarca Galatasaray'da oynadım hep biz araç olarak kullandık Türkiye Ligi'ni."

Müthiş bir yere dokunmuş büyük kaptan. Kulüp ve taraftarımız çok uzaklaştı bu düşünceden. Geçen sene ilk maçtan elenelim falan diyordu millet, rezillik ya. Bunu çok normal bir şeymiş gibi karşılıyorlardı hatta.

Bu kulübün kuruluş amacını benimsemeyen Galatasaraylılar görmek çok üzücü.

Sayfalar arasinda kaybolmasin bu mesaj ilk sayfa da kalsin

Benim vurguladığım nokta, uzun futbolculuk dönemini en üst seviyede stoper olarak geçirmiş Bülent Korkmaz' ın tercihini onaylamamdır; Kewell' ın o maçta gösterdiği performansı Semih' in en iyi haliyle bile göstermesi zordu...Oyuncu yetiştirmemiş olması ayrı konudur ki 1 yıl orada, 1 yıl burada, birkaç ay bilmem nerede bölük pörçük görev almış adam hangi ara kimi yetiştirseydi?..

İlk cümleyle Terim'in Jesse tercihi de aklanır yalnız. Futbolculuk ve hocalık dönemini üst düzey geçirmiş Terim'in de tercihinin onaylanması gerekir. Altyapıdaki Berkan Mahmut daha kötü durumda olabilir.

Bülent bir yerde uzun kalsa da yetiştiremezdi. Terim de dahil hiçbiri gençlere şans vermiyor. Bülent'in bir yerde uzun kalmaması da kendisiyle alakalı bir sorun ayrıca. Hiçbir yerde dikiş tutturamamış.

Bülent Korkmaz yahut diğerlerinin bir yerde uzun müddet görevde kalamaması sadece TD lerin kusuru değil. İki kötü sonuç alınınca TD gönderilmesi olağan karşılanılıyor ve böyle de devam edecek görünüyor maalesef. Kayserispor geçen sezonu 5 TD le tamamladı galiba, takip ettiğim bir takım olmasına rağmen sayamadığımdan emin olamıyorum!..

Güzel tespitler yapmış ama bu açıklama Bülent'in başına iş açar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt