Bülent Tulun: "Arda, Fener'e gitmek isteseydi verirdim!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun: "Arda, Fener'e gitmek isteseydi verirdim!"

Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!"

''Adnan Sezgin geri dön, geri dön ne olur geri dön'' diye pankart açtırır seneye bu adam bize.

Bende verirdim.

Arda'ya da iki seneden fazlaya imza atmamasini tembih edeceksin.. Git kafana gore tatil yap fazla sikma kendini deyip, iki sezon sonra bonservissiz bedava geriye alacaktin.. Guiza kazigindan daha buyuk bir kazik yemis olurlardi..Evlat acisi gibi otururdu..

Ulen herif diyoki Arda'ya sorarım istiyomusun die istiyorum abi derse eğer Fener de 20M verirse yollarım tabi diyo. Olay şu; Arda'nın isteyip istememesi, yani Arda geçen sene ben Fener'e gitmek istiyorum deseydi (ki demez) yönetim eli mecbur yollayacaktı.

Bende verirdim.

Arda'ya da iki seneden fazlaya imza atmamasini tembih edeceksin.. Git kafana gore tatil yap fazla sikma kendini deyip, iki sezon sonra bonservissiz bedava geriye alacaktin.. Guiza kazigindan daha buyuk bir kazik yemis olurlardi..Evlat acisi gibi otururdu..

kardeş fenerbahçeden bahsediyoruz tamam ama o kadar da keriz değiller 20 milyon verdikleri adamla en az 5 sene anlaşır bu kuşlar :D

Cevap: Bülent Tulun: "Arda, Fener'e gitmek isteseydi verirdim!"

Sporx, bundan sonra objektif olamaz zaten. Tahir Kum gibi bir amigo tarafından yönetiliyor artık.

Bulent Tulun'a katiliyorum , bu isleri asmakta gec kaldik. Burada onemli olan satilacak hale gelmis bir adam var ise , ve niyeti varsa , en yuksek bedel bicen klube gondermektir. Bunun tek istisnasi gicik oldugun icin degil , birebir rakibin oldugu icin vermemek olabilir cunku teraziye koydugunda senin zayifladigin kadar rakibin guclenecektir. Ama onun haricinde fenere gicik diye bir klup maddi kosullari bir kenara itip yok sayamaz

20 milyona arda,dan hem futbolculuk yönünden hemde mental yönden daha iyisi bulunurmu bulunur.Ama yerli olmaz tabi.

Ribery i bedavaya kaçıran zihniyet için gayet normal bir düşünce.

bülent tulun : mustaf sarp,ayhan ve barışın olduğu yerde ledesmaya gerek yok...

Yapılan eleştirilere kulak asmıyacaksın,dünyanın parasını alıyorsun,profoyonelsin diyenler

Arda Fenere giderse kızmasınlar hakları yok

Çünkü o bi profosyonel :)

Üst Alt