Bülent Tulun Expresson Gazetesine Konuştu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun Expresson Gazetesine Konuştu

Cevap: Bülent Tulun Expresson Gazetesine Konuştu

Roger Ljung eski dosttur bu transfer cepte. Ama Isaksson, Olof Mellberg artık bitmiş oyuncular umarım onları istemez Fatih Terim. Geçen gün adı geçen Raul Bravo bunları top diye oynar..

Bu Tulun profesyonel bir açıklama ne zaman yapacak çok merak ediyorum.

Niye hepsini İsveç 'ten alıyoruz daha mı ucuza geliyor öyle. Ayrıca Ekrem renkdaşımıza katılıyorum Mellberg geleceğine Neill kalsın.

Daha gecen Bulent Tulun Kim Kallstrom bitti, bekletiliyor demiyormuydu? Geciniz yahu. Inanmiyorum boyle haberlere ...

Acik acik isim vermekte ne demek? Yoneticilerimizde biliyor bonservislerin yukseldigini, taliplerin cogaldigini vs vs. Sadece 2,3 kisinin ismini verdiler onlarla da ilgilendigimiz bariz belliydi zaten.

Daha gecen Bulent Tulun Kim Kallstrom bitti, bekletiliyor demiyormuydu? Geciniz yahu. Inanmiyorum boyle haberlere ...

Acik acik isim vermekte ne demek? Yoneticilerimizde biliyor bonservislerin yukseldigini, taliplerin cogaldigini vs vs. Sadece 2,3 kisinin ismini verdiler onlarla da ilgilendigimiz bariz belliydi zaten.

Kallstrom son macta cok iyi oynadi, belki Pirlo gibi birkac transfer daha yattiysa fikir degistirmislerdir.

Mellberg çok yaşlı alınacağını sanmıyorum ki inş ta almayız, Larsson'u izlemedim yorum yapamam, İsaksson fena değildir ama Ruffier veya Muslera'yı tercih ederim, Kallstrom akar her türlü

Arkadaş Mellbergi alacaksan Neilli neden gönderirsin? Takımda bir sinerji bir ruh yaratmaya çalışıyoruz diyorsun, takıma doldurduğun adamlar soğuk mizaçlı iskandinavlar. Ünal Başkan kendine çok yanlış bir danışman seçmiş, Yol yakınken Kılavuzunu başka bir kuş türünden seçmeli..

Mellberg torun torba sahibi olmadımı ? Yaşlı stoper alıyosak Nestayı almaya çalışalım daha iyi bonservissiz

Stoper için Mellberg ve Zapata ile ilgilenmemiz Tulun'un hiç bir kriter sahibi olmadığını ortaya koyuyor. İki alakasız oyuncu. Mellberg düdüğü geleceğine Neill kalsın, aynı terane.

Bülent Tulun , futbol piyasasının Antonius'u . Kopart gel Melberg'i . Almadan gelme , almadan gelme . Arayacağız Adnan Sezgin'i çok arayacağız . Lobisi kuvvetli olmasa , yerel kanallarda bile söz hakkı vermezler bu adama .

Bu yönetimin icinde orda olması gereken adam H.üstüneldir ne yapıp edip bu adamı ikna edip oraya getirtmek lazım

İyi ki bir elmanderi aldık. Bütün isveçli çerçöpleri bize gelir diye yazıyorlar. Zaten bunları alırlarsa "başarı başarı başarı" sözü masal olur. 34 yaşındaki mellberg tam tulunluk transfer.

Üst Alt