Bülent Tulun Expresson Gazetesine Konuştu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun Expresson Gazetesine Konuştu

Cevap: Bülent Tulun Expresson Gazetesine Konuştu

ben gayett mantık çerçevesinden olayları ince ayrıntısı ile baktığımı biliyorum arkadaşım. Scott parkerda bu ayrıntıdan bakktığımız zaman gayet mantıklı bir transfer. altın çerçeve hemde.

bence olaylara çok pesimistçe yaklaşıyorsunuz hayri bey. ben sizi avatarınızdan renkli bir sima bir kişi olduğunuzu düşünmüştüm ama bu düşünce tarzınızla beni son derece yanılttınız. oysaki bende insan psikolojisinden azcık anladığımı sanıyor ve insanların seçimlerinden ne karakter olduklarını anlayabildiğimi düşünüyordum ama o açıdanda yetersiz olduğumu farkettim.

artık orası size kalmış efenim. bazı şeyleri aşmak gerekiyor.

Bu haberlere bu kadar kapılmayın derim.Sonuçta başkan ne demişti, futbol takımının sorumluluğu bir kişeye verilemeyecek kadar çok büyük.Bu sebeple bir transfer komitesi kuruldu.Burada herkes düşüncesini paylaşıp tartışıyor, Bülent Tulunun burada söylediklerinin bir kısmını doğru saysak bile sonuçta bu transferlerin onaylanması bir kişiye bağlı değil.Bence bu sezon mantıklı işler olacak.Az daha bekleyelim :)

Biri B.T'yi durdursun lütfen. Adnan Sezgin'e karsi çikan kisiler bu adama tahammül etmemeli. Adam resmen kafasina göre transfer politikasini belirliyor;

kim kalström transferinin hala bitmemesi endişe verici.Başkan kendi ağzıyla söyledi gerçekleştiremezse ilk ayında acaba adnan polat mı olacak korkusu sarar bizi.....

Üst Alt