Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"

Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"

bu adam gözümüze baka baka yalan söylüyor,30 milyon cimbom taraftarını tiye alıyor,ah be adnan polat,bu kulüp seni hiç unutmayacak,tarihin en kara lekekli defterinde adın koca harflerle yazılı olacak...

Daha 2 hafta önce alt yapıda A takımda oynayacak kapasitede oyuncu yok diyen yine Bülent Ünder değil miydi?

Türkiye neden futbolcu yetistiremiyor sorusuna en güzel cevap... Biz is bittiginde, hiç bir hedef kalmadiginda oynatiyoruz... Elin oglu sezonun ilk maçinda, kupa finalinde, derbilerde oynatiyor, büyük futbolcu yapiyor...

Böyle devam edelim..

Çok büyük değişiklik yapacağını sanmıyorum..Savunmayı bozmaz..Ofansif olarak birilerini oynatır gibime geliyor.

2 sene önce gençleri oynatıyoruz diye örnek oluyorduk..Eziklerle bile dalga geçiyorduk.Ne hallere düşdük.Güldüğümüz beşiktaş bile genç oyuncu oynatıyor..

Ali Yavaş'ı gönderenleri kınıyorum..Alt yapının içine resmen ettiler.

aydın, serkan kurtuluş, barış, mustafa sarp, sabri, mustafa sarp, gökhan zan,

bunların hepsi genç

haftaya yine bunlarla çıkarsınız oynamaya

bülent ünder den bu kodroyu beklemezdim kendisi sirf kariyeri icin kazanmak icin gitti bildigimiz oyunculari koydu halbuki gitse gencleri oynatsaydi hickimse birsey söylemezdi

Eee zaten senin hayalinde ki kadro da bu. Stancu ve Culio hariç sevmediğin isim yok kadroda. Aynı kafadasınız demek ki.

Nüans etmek lazim. Bülent hoca genç oyunculari oynatacagini söylemis, ben de yapamayacagini ima ettim. Ortada begenip begenmeme durumu yok. Ama o sevmedigim isimlere Zapata ve Sarp'i da ekleyebilirsin.

Rezilliğe bakın lig bitti gençler oynayacakmış artık şaka gibi ... :eek:

dün şampiyonlugu kaybettik,haklısın.artık gençlere şans ver.

Ahmet Kesim,Cem Sultan,Berkin Aslan ve İbrahim Selen...

bu isimlerden çok ama çok ümitliyim.İnşallah 1-2 tanesi olağanüstü oynar da takımın değişmezi olur uzun vadede.

tabi tabi şimdi aydınla barışı oynatırsın genç olarak

Aykut

Sabri - Ahmet Kesim - Servet - Çağlar

Cumhur - Cana

Yekta - Arda - Berkin

Cem Sultan​

Yusuf Onur Arıkan, Anıl Dilaver ve Emre Çolak da yedeklerde.

sizde çok gidiyorsunuz adamın üzerine daha ne yapsın aydınla sarpı oynatıyor ya.hele bu ikisi tutsun on senemiz garanti.

dalga geciyor bu adam yaw.bundan sonra genclere sans verecekmis.merak etme 3 haftan kaldi.sonra sözde kaleci antrenörü olan nezihiyi de al git

Emre'de bi Xavi potansiyeli var iyi bi takımla sıçrama yapar seneye İnşallah.

Üst Alt