Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"

Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"

M.Sarp ve türevlerinin yaşını küçülteceklermiş mahkeme kararıyla bizzat Adnan Bol-at ve yönetim kurulu dava açmış. :p :asd:

kazanan 11 i bozmazlar kaybeden 11 i bozmazlar bizde böle boş boş konuşur dururuz, en çokta oynamayan gençlere üzülüyorum...

Beni teknik direktör olarak her macta yönetime önerin baski yapin.

Yemin ediyorum BAM+Zapata+Balta+Servet+Stancu´yu ilk onbirden kesecegim ve ne kadar göze batan genc türk futbolcu varsa takir takir oynatacagim!

Ne maçı izledim ne de bundan sonra izlerim. Şu A2deki gençlere bu ruhsuzların aldığı parayı verecektik şu an ilk 10 a girerdik en azından..

gunaydin iyi sabahlar

uykunuz nasildi hocam

rahat uyuya biliniz mi?

bülent ünder'i takımı kümede tutsun diye getirmişler anlaşılan.

bunu başardı,şimdi gençleri oynatacağına göre,,

yoksa ilk geldiğinde yapardı bunu

düştüğümüz haller inanılmaz

bülent ünder'i takımı kümede tutsun diye getirmişler anlaşılan.

bunu başardı,şimdi gençleri oynatacağına göre,,

yoksa ilk geldiğinde yapardı bunu

düştüğümüz haller inanılmaz

Neyi başarmış Bülent Hoca? 5 maçta üç mağlubiyet almış, bu mu başarı?

Aydın Yılmaz' dan "sağ bek" yaratmayı düşünebilecek kadar ileri görüşlü bir teknik direktörümüz var; ne mutlu!!!

Bülent Hocam radikal hamlelerini bekliyoruz!! Kasımpaşa maçında Stancu kaleye!!

bırak be bunun genc dedigi ayhan akman mustafa saptır... gecende böyle söylüyordu bu herif.. hakan baltayıda genc sınıfına sokarsak onuda oynatır...

Aaaaaa, ne kadar iyi hocaymış, yav arkadaşım biz daha bunu ilk yarının ortalarında dillendirmeye başlamıştık, görmüştük bu takımdan bir halt olmuyacağını, bunu şimdi mi fark ediyorsunuz, Rijkard bile oynatmadı bu adamları, şimdi oynamaya başlamaları çok acıklı, adamlar 20 yaşına geldi ve geçiyor, ve ömründen 1 yıl gitti adamların Mustafa Sarp, Hakan, Barış'ın arkasında, şimdi mi akıllanıyorsunuz.

Barış da henüz genç bir arkadaşımız. Aykut zaten "genç Aykut", Çağlar desen genç, Serkan gelecek vaadediyor, Stancu yıldız adayı falan, çok şans tanıyor sağolsun gençlere, hiçbirini es geçmiyor gördüğünüz gibi.

Ya kardeşler,biz taraftarların günah keçileri ve hiçten yere taptıkları adamlar vardır..Bu adam 2.sınıfa dahil...Kıçlarını yırttılar bütün forumlarda Bülent Ünder gelsin yeaaaaaaaaaaa diye,tarihimizin en büyük ismini bu amca için bir kez daha harcadık..Ulan ne olurdu lig sonuna kadar kalsa ..Fenerbahçeyi elinden kaçırdı diyemi 5 hafta daha dayanamadık comandantemize...

Üst Alt