Burak Doğru İsim Mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Doğru İsim Mi?

Cevap: Burak Doğru İsim Mi?

Ne güzel başlıklar açıyoruz böyle birde yöneticiler yapıyor bunu sezon başlamış transfer olmuş, transfer sezonu başlamış... İsimleri sorgulamak yerine sabretmeyi denesek nasıl olur? Doğru isimse ne değişecek değilse ne değişecek dönem ortasında(Transfer dönemi açılmaya yakın) veya sezon sonunda tartışırız takviye gerekir mi doğru isim mi diye.. Daha ne gördünüz ki sorguluyorsunuz.. İkinci yarı açılır hepimizin ağzının suyu akar performansı karşısında burak 1. forvetimiz deriz.. yeni sezon başlayınca tekrar sorgularız taraftarlığı bilmiyoruz bence..

Şuan önümüzde Cluj maçı var oyuncuların varlıklarını sorgulama zamanı değil şuan..

Burak ı bukadar gündeme getirmek,burağın bu kadar üstüne gitmek insafsızlıktır,birilerinin ekmeğine yağ sürmektir

Ayağımıza kurşun sıkıyoruz başka hiç bir şey yapmıyoruz

Bu yılki ve uzun yıllardır bir kaç maç hariç tüm maçlarda takımı sabote etmekten başka hiç bir şey yapmayan Hakan Balta bu kadar gündeme getirilmedi,eleştirilmedi

İnsaffff,İNSAFFFFF

sanki hamit, melo, riera, chris, balta çok başarılıda bi burak göze batıyo.(5 gol atmasına rağmen, kimse bana CL de iş yapamıyo demesin hangi topçumuz iş yaptı ki)

buna linç kampanyası, ötekileştirme derler.

Ne güzel başlıklar açıyoruz böyle birde yöneticiler yapıyor bunu sezon başlamış transfer olmuş, transfer sezonu başlamış... İsimleri sorgulamak yerine sabretmeyi denesek nasıl olur? Doğru isimse ne değişecek değilse ne değişecek dönem ortasında(Transfer dönemi açılmaya yakın) veya sezon sonunda tartışırız takviye gerekir mi doğru isim mi diye.. Daha ne gördünüz ki sorguluyorsunuz.. İkinci yarı açılır hepimizin ağzının suyu akar performansı karşısında burak 1. forvetimiz deriz.. yeni sezon başlayınca tekrar sorgularız taraftarlığı bilmiyoruz bence..

Şuan önümüzde Cluj maçı var oyuncuların varlıklarını sorgulama zamanı değil şuan..

neye sabredicez Guray sampiyon takım zaten,

iyi olan iyi iste yaramaz olan yaramaz, yanlıs transferler yapıldı bunu inkar etmenin luzumu varmı.

burak kadar başınıza taş düşsün.buraktan başka derdiniz yok mu sizin ?sabah akşam burak :eek:

Arkadaş ne burakmış ya. Hayır benim anlamadığım adam son maçta gol atamadı diye mi bunlar anlamıyorum ki. Millet gol kralı oldu diye her maç hat-trick falan mı bekliyor buraktan ? Adam gençler maçına sakat sakat çıktı. Burak değilde elmander sakat çıkınca elmander sakat çıktı olur oynayamayınca sakat olduğu için geçer bu günler oluyor burak sakatlıktan dolayı oynayamayınca burak yanlış seçim hiçbişey olmaz bu adamdan.. Taraftar profili çok değişik

Bence yanlis zamanda yanlis konu.

1- bu soru sezon ortasinda sorulmaz, hele ki transfer donemi de degil.

2- Takimin kotu giden bir doneminde, ustelik de sezon ortasinda, 1-2 oyuncu haric kim icin boyle bir konu acilsa fifti fifti cevap alirsin.

3- aslinda dogru isimse de bu yorumlari okusa insanda oynamak icin sevk kalmaz.

Bence yanlis zamanda yanlis konu.

1- bu soru sezon ortasinda sorulmaz, hele ki transfer donemi de degil.

2- Takimin kotu giden bir doneminde, ustelik de sezon ortasinda, 1-2 oyuncu haric kim icin boyle bir konu acilsa fifti fifti cevap alirsin.

3- aslinda dogru isimse de bu yorumlari okusa insanda oynamak icin sevk kalmaz.

niye fifty fifty

dany cok iyi oyuncu mesela umut ta oyle. ama hamit burak ve amrabat'ın takıma katılmasıyla sampiyon takım gecen seneden daha gucsuz bir hal aldı 3 4 mac ust uste pozisyona bile zor giriyosun, kendi evinde braga'dan fark yiyosun bilmemne. demek ki sıkıntı var.

şu haftaya kadar anlaşılmadı mı iyi mi kötü mü?bence bu konuya hiç gerek yok.çünkü objektif gözle bakan biri burak'ın ne kadar başarısız olduğunu görür yani.

niye fifty fifty

dany cok iyi oyuncu mesela umut ta oyle. ama hamit burak ve amrabat'ın takıma katılmasıyla sampiyon takım gecen seneden daha gucsuz bir hal aldı 3 4 mac ust uste pozisyona bile zor giriyosun, kendi evinde braga'dan fark yiyosun bilmemne. demek ki sıkıntı var.

Ozellikle kendi dusuncemi yazmamistim.

1-2 oyuncu haric demistim, Umut bunlardan biri olabilir.

Dany icin boyle bir konu ac yine farkli cevaplar alacagina eminim.

Mesela ben de o zaman derim ki gecen seneki defanstan tek farkli adam Dany, dunyanin golunu yedik, gecen sene en az gol yiyen takimdik bu sene en fazla gol yiyen takimiz diyebilirim. Ama ben daha farkli bakiyorum.

Nasil o kadar gol yememizin tek sebebi Dany degilse pozisyona giremememizin tek sebebi de Burak degil.

Dedigim gibi bence yanlis zamanda yanlis konu, bunun tartisilmasi Galatasaray'a su anda bir yarar saglamaz.

niye fifty fifty

emir yıllardır hakan baltaya sabrediliyorsa burak a hayda hayda edilir

Transferlerin iyiliğinden kötülüğünden bahsetmiyorum.Transfer döneminde bolca salladım yönetime

Ancak şu dönemde takım baştan aşağı kötü iken sakat ve büyük olasılıkla milli takım kampında kavgadan çıkmış bir adamı bu kadar eleştirmek insafsızlık

Heleki bu yıl kaybettiğimiz puanların 4 te 3 ünde baş aktör oynamış hakan balta bu kadar gündeme getirilmiyorken,toplam oynadığı süre 4 maçı geçmeyen buna rağmen 5 gol atmış bir adamı gündeme getirmek olmuyor

iyi de Burak golcu aga. mac kazandırması gerekiyo bak avrupa'ya 2. haftada veda ettik.

olmaz. hakan balta'dan zaten konusmaya luzum yok GS'nin laneti o.

---

Haklısın. Biz zaten kendisini topçu değil; üstad, dahi veya profesör diye çağırırız...

tabi canım maradona falan topcumu ztn

tumblr_l5iwstJRAr1qa7pk4o1_400.gif

iyi de Burak golcu aga. mac kazandırması gerekiyo bak avrupa'ya 2. haftada veda ettik.

olmaz. hakan balta'dan zaten konusmaya luzum yok GS'nin laneti o.

Ligde 270 dakikada 5 gol atmış.Golcü denirmi bu adama.Geçen yılı gol kralı kapatıp bu yıla böyle başlayan her adama avrupada dahil her yerde golcü denir

Şampiyonlar liginde manchestera gol atamaması anormal bir durummu.Bence değil

Braga maçında yaptığı egoistlik ve birazda beceriksizlik burak ı kötü futbolcu yapar mı.Bence yapmaz

Burak tek başına oyun alamaz.Belki çapı şampiyonlar liginede yetmez.Ancak bu kadarda üstüne gidilecek,yerin dibine sokulacak bir oyuncuda değil

Ligde 270 dakikada 5 gol atmış.Golcü denirmi bu adama.Geçen yılı gol kralı kapatıp bu yıla böyle başlayan her adama avrupada dahil her yerde golcü denir

Şampiyonlar liginde manchestera gol atamaması anormal bir durummu.Bence değil

Braga maçında yaptığı egoistlik ve birazda beceriksizlik burak ı kötü futbolcu yapar mı.Bence yapmaz

Burak tek başına oyun alamaz.Belki çapı şampiyonlar liginede yetmez.Ancak bu kadarda üstüne gidilecek,yerin dibine sokulacak bir oyuncuda değil

yaw akhisarı bilmemneyi ne sayıyosun abi. 8 haftada 2'si kendi evinde 3 beraberlik var sonucta avrupada dagılmıssın gol bile atamamıssın. iyi forvet ayrı bi olay goruyoruz buragın ne oynadıgını.

13873737 Burak konusu.. Yakinda forumdan Ihracimi isteyip bende rahatliycam sizde bune abi? Adam 6 gol atmis ne bekliyodunuz? 15 gol felanmi? Bukadar cok gol yememizin sucu Burakmi? Gecen sene biz savunmayla sampiyon olduk.. 5-6 mac 0-0 bitti.. Bu sene Maclarimiz 3-3 (2x) + 3-2 bittiyse Burak'in sucu ne

oynadigimiz takimlar kimler?

Kasimpasa, kim ne derse desin guclu kadrolari var suanda 5. Sirada

Besiktas neolursa olsun derbi sonucu herzaman belirsizdir.. Puan aldiysak Burak sayesinde!!

Bursa 3-2.. Bursa iyi takim dikkat cekerim..

Antalya 4-0 yenmisiz suanda bizle lider durumda..

Akhisar 3-0 neoldu belli..

Orduspor 2-0 yenildik.. Malubiyet olacaktir.. Ordu 3. Sirada..

Eses 1-1 iyi takim neolursa olsun..

Gencler 3-3.. Sacma savunma hatalari vs 3-3 biten bi mac.. Gencler 4.

su tabloda Burak'a yuklenmek neyin kafasi?

CL de ben zaten basari beklemiyorum ama yarin Cluj'u yenersek ruzgari umarim arkamiza aliriz..

not: sakarca ve sanssizca cok gol yiyoruz..

selcuk eses maci sakince topu disari atsa 1-0 yenmistik belki

Dany ilk yedigimiz golde topu taca atsa mac bambaska olurdu belki + Jimmy Durmazin sutu Hamitin orasina burasina carpip gol oluyor vs..

Emir forveti bir tık üste taşıyan ortasahadır,kanattır özelliklede yıldız denebilecek yaratıcı oyuncudur

Geçen yıldan beri dilimizde tüy bitti şu takıma yaratıcı bir oyuncu alın diye,Almadılar

Ceremesini şuan pozisyona giremeyerek,kapalı defansları açamayarak çekiyoruz

Yani pozisyonsuz bir maçta burak ı eleştirmek doğru değil

Burakta tek başına pozisyona girecek bir oyuncu değil.Dünyadada kaç tane varki zaten

ne Burak mış arkadaş rahat bırakın ya şu adamın yakasını. Burak ı sevmem ama nefret de etmiyorum sadece bu kadar yüklenilmesini anlamıyorum. Hamit için sabır çekenler Burak için aynı şeyi demiyor.

Üst Alt