Burak Doğru İsim Mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Doğru İsim Mi?

Cevap: Burak Doğru İsim Mi?

Emir forveti bir tık üste taşıyan ortasahadır,kanattır özelliklede yıldız denebilecek yaratıcı oyuncudur

Geçen yıldan beri dilimizde tüy bitti şu takıma yaratıcı bir oyuncu alın diye,Almadılar

Ceremesini şuan pozisyona giremeyerek,kapalı defansları açamayarak çekiyoruz

Yani pozisyonsuz bir maçta burak ı eleştirmek doğru değil

Burakta tek başına pozisyona girecek bir oyuncu değil.Dünyadada kaç tane varki zaten

aga bilemiyorum burak fizigi cok iyi topcu ama offside golcusu boyle bir deyim var yani. kapanan defanslara hic birsey yapamaz burak. ve her takım bize kapanıyo iste burak yanlıs transfer. berbatov falandı bize gelmesi gereken oyuncu bildigin golcu.

aga bilemiyorum burak fizigi cok iyi topcu ama offside golcusu boyle bir deyim var yani. kapanan defanslara hic birsey yapamaz burak. ve her takım bize kapanıyo iste burak yanlıs transfer. berbatov falandı bize gelmesi gereken oyuncu bildigin golcu.

Yanlıştan ziyade eksik transfer diyelim.Berbatovun yanında burak,arkalarında emre yerine adı geçtiği için söylüyorum kaka veya türevi olsa çok şeyler değişirdi

Transfer politikamız cris konusunda tamamen hatalı,diğer transferler konusunda ise eksik bence

Bugün akşamki maç inşallah takımın yeniden toparlanmasına ve burağın gollerle geri dönmesine yol açar

burak amrabat gibi oyuncular bizde tabiki oynar ama bizim gibi şampiyonlar liginde hedefleri olan takımda direk ilk 11 de oynar diyemiyorum. bu adamlar yedeklerimiz olsun isterim. onur arkadaşın dedigi gibi yanlış degil eksik transfer.

neye sabredicez Guray sampiyon takım zaten,

iyi olan iyi iste yaramaz olan yaramaz, yanlıs transferler yapıldı bunu inkar etmenin luzumu varmı.

Ne yani farz edelim ki yanlış transfer(ki bana göre daha hala belli değil doğru mu yanlış mı, ki burak'ın performansı ortada öyle yerden yere vuracak bir performansı yok) yapılsa bile oynatmayacak mıyız oyuncuyu?

Ne yani farz edelim ki yanlış transfer(ki bana göre daha hala belli değil doğru mu yanlış mı, ki burak'ın performansı ortada öyle yerden yere vuracak bir performansı yok) yapılsa bile oynatmayacak mıyız oyuncuyu?

aga su an oynatmam hele ki 4-4-2 Ordu'da zaten bitti.

Elmander forvet arkası onunde Umut is yapar yine. Burak acık alan topcusu abi biz trabzon degilizki rakibin ustune cullanmayalım. acık alan bulamaz Burak bu takımda. Umut'un yedegidir.

Elmander forvet arkası onunde Umut is yapar yine. Burak acık alan topcusu abi biz trabzon degilizki rakibin ustune cullanmayalım. acık alan bulamaz Burak bu takımda. Umut'un yedegidir.

İyi de Emir aynı şeyleri ben sık sık söylüyorum zaten mümkün oldukca Elmander-Umut başlamalı öne geçtikten sonra Burak oyuna girmeli diye.. Bu onun yanlış transfer olduğunu göstermez ki... Kadro alternatifi bu oluyor zaten.. Sercan, Mehmet'in girmesindense Burak girsin, Umut girsin... Asıp kesip Burak'ı göndermek bir işe yaramaz

İyi de Emir aynı şeyleri ben sık sık söylüyorum zaten mümkün oldukca Elmander-Umut başlamalı öne geçtikten sonra Burak oyuna girmeli diye.. Bu onun yanlış transfer olduğunu göstermez ki... Kadro alternatifi bu oluyor zaten.. Sercan, Mehmet'in girmesindense Burak girsin, Umut girsin... Asıp kesip Burak'ı göndermek bir işe yaramaz

Matri'yi alacaksak yarar aga :yenieek:

mümkünse yarı dönemde forvet alıp umutta yedek olsun:D

Valla ilk defa bir Galatasaray futbolcusuna bu kadar takıyorum. Şu ana kadar ki saha içi görüntüsünden hiç memnun değilim. Haa 2-3 hafta sonra ne olur bilemem. Ama bu gidiş bence iyi değil. Umarım iyi olur.

ne kadar komik bir yorum.

gerçekten yakışmıyor artık bu kadar agır konusmalar.burasının maalesef antulasmadan farkı kalmamaya basladı.

her futbolcuyu sonuclarla paralel cok agır sekilde eleştiriyoruz.

yanlış bu işler.destek yerine kösteğe devam.

en son bu şekil ardanın yuvasını yaptık.

sıra selcukla burakta.çok durmazlar 1-2 seneye kaçarlar buradan da onlar.

bu kafa yapısı gerçekten cok zararlı.

bu arada bence fena da başlamadı burak.

bencede fena başlamadı.. geldiğinde cezası artı en son milli takımda sakatlandı etkisini tam atamadı.. ayrıca takımın geneli kötü şuanda.. musleradan başlarsak melo-selçuk ve elmandere kadar takımın üstünde bir formsuzluk var ama ben toparlanacağımıza inanıyorum .. cluj maçı ile seriye bağlarız..

burak özelinde ise daha zamanı var.. türkiyedeki en iyi şut atabilen, araya en iyi kaçabilen, duran top kullanabilen, birebirde en iyi yerli forvete sahibiz..

kıymetini bilmek lazım.. ilerde takım oturunca burağın performansıda artacaktır..

yapması gereken tek şey şu : hamsideyken tek gol opsiyonuydu.. bunu iyi değerlendirdi kral oldu.. bizde ise tek opsiyon değil hem ilk onbirde hemde kenardan gelecek gol ayaklarımız var.. burağın bu yapı içersinde yerini bulması lazım.. bazen burak atacak bazen umut-elmander.. bazen melo selçuk.. bazen emre yada amrabat atacak.. bu şekilde kendine bir yer edinmesi lazım burağın eğer bunu yaparsa değil kral ilah olur valla :)

türkiyedeki en iyi şut atabilen, araya en iyi kaçabilen, duran top kullanabilen, birebirde en iyi yerli forvete sahibiz..

kıymetini bilmek lazım.. ilerde takım oturunca burağın performsıda artacaktır..

aga araya falan hic iyi kacmıyor nerden cıkardın bunu ? birebirde de adam gecmiyor sadece yıkılmıyo guclu oldugu icin, domus gibi guclu ama futbol bilgisi cok kotu. acık alanda is yapar burak onun dısında yapamaz kumasına aykırı.

performansı nasıl artar 3'lu orta saha yaparsın rakibin ustune cokmezsin bekler bindirir ozaman artar performansı. su oynanılan futbolla burak sac bas yoldurtur sadece.

aga araya falan hic iyi kacmıyor nerden cıkardın bunu ? birebirde de adam gecmiyor sadece yıkılmıyo guclu oldugu icin, domus gibi guclu ama futbol bilgisi cok kotu. acık alanda is yapar burak onun dısında yapamaz kumasına aykırı.

performansı nasıl artar 3'lu orta saha yaparsın rakibin ustune cokmezsin bekler bindirir ozaman artar performansı. su oynanılan futbolla burak sac bas yoldurtur sadece.

ben katılmıyorum sana.. hocam hatırlasana trabzondayken burak araya kaçardı colman veya selçuk savunma arasına pas atardı burakta gol yapardı.. böyle böyle iki sezonda 50 gol attı adam ;);)

4-4-2'de de kendini bulabilir ama dediğim gibi her topu ayağına istemeyecek, bazen şapkadan tavşan çıkartacak, her duran topun başına geçmeyecek kanat oyuncularıyla iyi anlışacak.. bu şekilde de olur yani niye olmasın :yenieek:

kestirip atmayalım hemen.. kimse birgünde kral olmuyor.. birgünde de tahtan inmiyor.. :yenieek:

burak gelirse tek çekincem set hücumuna uyum sağlayamamasıydı

ki malesef sağlayamadı

evet burak sadece kontraatak oynayan bi takımda topu alıp karşı karşıya yaldır yaldır koşarak kalecinin yanından golü atacak bi adammış

bize faydası sadece önde olduğumuz rakibin yüklendiği anlarda olabilir

yani burak artık yedek olmalıdır

biz öne geçersek oyuna girer golünü atar

eğer bu pozisyonu içine sindirirse kalır yoksa gider

zaten kesin olarak devre arasında birini almamız lazım

bize elmanderin yanına dar alanda iş başaracak zeki bitirici bi forvet lazım

bu berbatovdu ama çok zeki yöneticilerimiz veya fatih hocamız almadı o adamı

belki de kendi gelmek istemedi neyse...

Burak yerli santraforlar icinde fena bir oyuncu degil ama bizim klasmanimizda da degil ne yazik ki.Bize birebirde adam ekilten ve gerektiginde gol pozisyonu ureten gerektiginde topu ayaginda tutan ve orta alanin rahatlamasini saglayan oyuncu lazim.Temcit pilavi gibi ayni ornekler verilecek ama mesela bir Sow bizde olsa suan cok daha iyi puandaydik.Belki Sow 5 gol atamazdi ama takim cok rahat pozisyon bulurdu.Burak kalsin ama asli santrafor olarak degil ,Elmander asli santrafor Umut ikinci santrafor Burakta Umudun yedegi olarak sonradan oyuna girsin.Hos kilit acacak bir oyuncu degil ama 5 milyon civarina kimseye veremeyiz.Geldigi zamanda ayni seyi dusunmustum simdide ayni seyi dusunuyorum.Bizde taraftarin sevgilisi olmasi imkansiz.Kalsin gol kacirdiktan sonra sac yolmasi falan bayaa karizma oluyor ;D

Yerli olarak doğru isim burak , bizim çok kaliteli yabancı bi golcü almamız gerekirdi

Erman Toroğlu'nun dediği bişey dikkatimi çekti.Gençler maçında staddaymış ve anlattığı olay şu;

Erman T : Siz topun olmadığı yerleri göremediniz tabi, Elmander delirdi ya!!Adam Burak'a bir türlü laf anlatamadı.Elmander diyor şurda dur yok illa ortada duracak uzun paslara koşacak.Bir süre sonra Elmander'de bıktı.2. yarı Umut girdi, Elmander rahatladı tekrar oyuna döndü.

Burak'ın kalitesine kısmen güveniyorum.Ama burası Ts değil.Öyle şişirme toplara, frikiklere merakın kariyerini bitirir.

burak'ta is yok aga

bir onceki sezon 33 gol atmıs topcu bu kadar rezil bir futbol koymaz ortaya demekki takımla ilgiliymis bu. bi umut'a bak bi buraga utanmasam umut pl'de oynar falan derim sadece teknigi eksik. burak'ta bi numara yok + selcuk inan'ı mental olarak cokertti hamit'le beraber saolsun.

yaramaz bize gercek bi golcu sart bu takıma.

Geçen seneyi baz alacaksak Burak geçen sene Trabzonda da sezona iyi başlamamıştı. Bekleyeceğiz, göreceğiz. Böyle çöp demekle olmaz. Belki kötü olacak belki iyi ama BEK LE YE CE ĞİZ. Zorundayız, Galatasaray taraftar profili bunu gerektirir

Avrupa icin beklentiyi dusuk tutmakta fayda var Burak,diger Turk oyuncular ve super ligde basarili olmus oyuncular icin.

Diger yandan bu takimda Turk oyuncular olmak zorunda. Hamit, Burak icin ozellikle Hamit icin yanlis transfer diyenler Sabri'nin oynadigi maclari bir hatirlarlarsa gecen yildan, Hamit'in aslinda dogru transfer oldugunu net bir sekilde anlarlar diye umuyorum.

Yanlis transfer Elmander, Baros, Riera, Amrabat gibi dort oyuncuya sahip olup kapanan herhangi bir Anadolu takimini acamamak. Verme bu dortluye de para ama al bir takim ici butun maas dengelerini bozacak, her mac taraftari tribune cekecek bir oyuncu.

Terim ne kadar iyi bir antrenor olsa da kariyerini Hagi, Rui Costa ve Chiesa'ya borclu. Terim'in ikinci donemine ve bu gerceklige ragmen oyuncu veto etmesi gercekten anlasilmaz bir durum.

Üst Alt