Burak Elmas: "11 Haziran seçiminde aday değilim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "11 Haziran seçiminde aday değilim"

Burak Elmas: "Kime oy vereceğime adayların açıklamalarından sonra, kulübe ne katabileceklerine göre bakacağım. Ancak mevcut 2 adaya oy vermeyeceğim."
Burak Elmas: "Luis Campos, Galatasaray'dan hiç para almadı. Bu sistemde görev yapamayacağını söyledi. "

Burak Elmas: "Pasquale Sensibile ve Domenec Torrent'le konuştuk, kimse bir takımda 4 ay çalışmak istemez. Olaylar bizim planlarımız dışında gelişti."

Sen apodan daha betersin utanmaz arlanmaz hala daha konuşmaya yüzün mü var aynı bokun sarısı işte kulüp tarihinde böyle rezil sezon yok her anlamda en gibi gördük başarısızlıkları birini yaftalayarak unutturamazsın

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burası çok önemli.
Burak Elmas: "Florya, Galatasaray'ın geleceğinin, borçlarını ödeyebilecek, geleceğe dönük işletme sermayesi kazandırabilecek bir proje yaratmak adına Emlak Konut'la, onların özelleştirmeden almış olduğu arazi, yani bizim arazimizin 3 katı olan araziyi satın almak üzere anlaştık."
Evet bu çok önemli ve yeni gelecek yönetim büyük ihtimal Eşref olacak bunu almayacağı neredeyse net gibi.

Senin suan yapacagin en iyi görev bütün pislikleri aciklaman ondan sonrada cekilip gitmen olacaktir. Zaten baskanlik döneminde nekadar hazirsiz plansiz geldinizi cümle alem görmüs oldu.

Secim öncesi mangalda kül birakmayip sus pus olan sensin. Basarisiz oldun, baskanlik bir kac gömlek büyük geldi sana, ha herzaman beterin beteri vardir ama bu seni hic bir zaman iyi bir baskan etmiyecek. Dursun dan sonra en capsiz baskan olarak tarihe girdin bunu basarmak da kolay olmadi.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fatih Terim'i gönderip Torrent'i getirmeniz sizce hata mıydı?

Burak Elmas: "Fatih Hoca konusunda doğru kararı, doğru zamanda verdiğimi düşünüyorum. Her ne kadar Fatih Hoca, ibrasızlık konusunda çalıştığını söylese de ben kendisini de koruma adına bu kararı almıştım."

Burak Elmas: "Domenec Torrent'ten mucize beklemedik. Zaten takımın bir hedefi yoktu."

Takımın bir sürü hedefi olabilirdi. Torrent geldiğinde puan farkı açılmıştı ama Avrupa kupalarına gitmemize mani olacak bir durum yoktu. Ligi üst sıralarda bitirebilir, genç oyuncuları kazanabilir takıma ait bir futbol kültürü oturtabilirdik. Bu sene resmen boşa gitti. Ne taktik ve oyun olarak bir anlayış oluştu ne de kazanmamız gereken genç oyunculara forma şansı verebildik.

Onun yerine 2 maç sonra gidecek Babel Pulgar gibi adamları izliyoruz hala.

Campos olayı aklımda kaldı benim açıkçası, bence büyük işti. Bazı andaval Terimciler ne kadar para aldığı açıklansın diyordu bugünkü açıklamayla göt oldular yine.

Torrent ilk 5e sokacak ortalama bir performans gösterse Elmas kalırdı. Yine de devre arası kendini kurtarmak için Adnan Polat gibi boş adamlara 10 kağıt bonservis bayılmaması gözümde pozitif.

Yeni gelen başkanı da görücez.

Burak Elmas: "Abdurrahim gibi Kuruş değil duruş tweeti atıp takipçi kasan insan ne yaptı bir de ona bakalım. Ne yaptı? Mahkeme kararıyla görevde kaldı."
Beğenirsin beğenmezsin şampiyon takımı ibra etmemek komik bir karardı. Eğer öyle olmasa taraftar Mustafa Cengiz'in kemikleri sızlıyor diye slogan atmazdı. Lig 13.'sü iken mahkemeye git bakalım tepki nasıl oluyor.

Üst Alt