Burak Elmas: "11 Haziran seçiminde aday değilim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "11 Haziran seçiminde aday değilim"

Terim gibi bir Galatasaraylının ibrasızlıkta payı olduğunu düşünmek dahi istemiyorum. İbrasızlık ve sonrasındaki sürecin kulübe ne kadar zarar verdiğini göreceğiz. Buna sebep olanları unutmayacağım.

Bari Camposu bi şekilde tutabilseydik

Beğenirsin beğenmezsin şampiyon takımı ibra etmemek komik bir karardı. Eğer öyle olmasa taraftar Mustafa Cengiz'in kemikleri sızlıyor diye slogan atmazdı. Lig 13.'sü iken mahkemeye git bakalım tepki nasıl oluyor.
İbrasızlık aldı mı? Aldı. Buna rağmen mahkeme kararıyla o koltukta kaldılar ve daha sonra yine kendi adaylarını çıkarmak için seçimi de ertelediler. Bunu yapan kişilerin aynı konuda konuşmaları ve başkalarını eleştirme hakları yoktur ki diğeri bu ibrasızlığı tanımış ve seçim kararı almışken bir de, yaparlarsa komiklik yapmış olurlar sadece.

İbrasızlık aldı mı? Aldı. Buna rağmen mahkeme kararıyla o koltukta kaldılar ve daha sonra yine kendi adaylarını çıkarmak için seçimi de ertelediler. Bunu yapan kişilerin aynı konuda konuşmaları ve başkalarını eleştirme hakları yoktur yaparlarsa komiklik yapmış olurlar sadece.
Burak Elmas lider veya potada olsa o da mahkemeye gider veya tekrar seçime giderdi bence. Ha Apo'yu da Günay'ı da sevmem Mustafa Cengiz'e haksızlık yapılıyor.

Gözümü kapatınca yalı kocun galatasarayli versiyonunu dinliyorum resmen bolca palavra bolca kaos ve kocaman bir basarisizlik ,tıpkı kankasi tipki

Muhtemelen gelen gideni aratacak yine ve 6 ay falan sonra Burak Elmas keşke gitmeseydi diye başlıklar göreceğiz.

Bunu Burak'ın iyi bir başkan olduğu için söylemiyorum, yerine gelenin daha kötü olma ihtimalinin korkunça hissedilir derecede yüksek olmasından kaynaklı söylüyorum.

Aklım almıyor onca yaşanan rezillik ve hainliklerdenn sonra Dursun denen hain herifin ismi nasıl hâlâ başkanlık için geçebilir. Genel kurula demokrasi abidesi diyorlar ama herkes ahbap çavuş ilişkisi içinde gördüğümüz gibi.

Burak Elmas lider veya potada olsa o da mahkemeye gider veya tekrar seçime giderdi bence. Ha Apo'yu da Günay'ı da sevmem Mustafa Cengiz'e haksızlık yapılıyor.
Lider veya potada olmasına gerek yok ki istese o da bu ibrasızlığı tanımayabilirdi. Cengiz'e haksızlık edilmiş edilmemiştir bilmem ama nasıl Elmas'ın listesinde ve güvendiği kişilerde yanlış kişilere güvendiyse aynı şey Cengiz içinde geçerlidir. Apo ve Günay'ın popülerite kasması ve bu konuda kulübü uğrattıkları zararlar ortada.

Burak Elmas: "Tekrar aday olmayı hiç düşünmedim. Kötü niyetli şekilde Fırat Develioğlu'nun bizimle ilişkilendirildiğini biliyorum. Bu üye her kanala, her gazeteye konuştu. Kendisine sorun, bana sormayın."

f.t. millete ibra etmeyin diye para dağıtmadığı müddetçe ibrasızlık fikrini beyan etmesinde ne gibi sorun olabilir nihayetinde milleti uzaktan kumandayla sabaha kadar kongrede oturtacak güce sahip biri değil. yönetimin işleyişini de kendisinden iyi takip etmiş kişi azdır o yüzden o konuda fikir beyan etmesi de garip değil. her zmnki gibi f.t. adını görünce diğer herşeyi unutup herife çullanmak için kuyruk oluşturulmuş.

2 kere dinledim toplantıyı - majör bölümünde Burak Elması %100 haklı buluyorum. Zaten sportif ile alakalı çok fazla konuşmadı.

Metin Öztürk ile alakalı (ve plase olarak Eşref Hamamcıoğlu) : İkisininde samimiyetsizliğini eleştirdi- ilk günden beri aday değilim ve seçim yapılacak demesine rağmen sürekli giydirmiş olmaları konusunda %100 haklı. Olağanüstü divan toplantısında boş yönetim sandalyesi diye önüne gelen geçirdi orda. Kesinlikle haklı. He bana kalsa sen başkan olduğun için - divan toplantısının doğru olacağını düşünmesen bile orada olmalıydın. Aynı şiddette konuşamazdı kimse. Ortamdan gaz alıp çok konuşan oldu o gün. İkisine de oy vermeyeceği ve samimi davranmayacağı konusunda haksız bulmam - bulunmamalı. Yeri göğü birbirine katmadı zırt pırt ona buna cevap vermedi diye 50 gündem yaratıldı. o gündemlerle de laf sokuldu.

FT ile ilgili : Burası karışık - bir ithamda bulundu ibrasızlık için çalıştığını teyit ettik diye. Burası biraz kişisel meseleye geliyor AMA fatih terim'in yollanmasını florya ile yönetimin bölünmüşlüğü olarak açıkladı. Buna yorumum yok çünkü net bir şey bilmiyorum iç dengeler konusunda.

Burak Elmas: "Florya, Galatasaray'ın geleceğinin, borçlarını ödeyebilecek, geleceğe dönük işletme sermayesi kazandırabilecek bir proje yaratmak adına Emlak Konut'la, onların özelleştirmeden almış olduğu arazi, yani bizim arazimizin 3 katı olan araziyi satın almak üzere anlaştık."

bu kısmını iki kerede de kaçırdım heralde - epey önemli nokta.

Anlaştığımız lider oyuncular var yeni gelecek yönetime ilettik/ileteceğiz dedi yanlış mı anladım ?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Terimi gondererek sonunu hazirlamistir. Birkac hafta daha sabretse tribunlerde istifaya cagiracakti ztn hocayı. Rahat rahat shutlayabilirdi o zmn. Terim kendisinin koruma kalkanıydı sonuna kdr kullanamadı.
Haklısın ama terim o kadar yüzsüz ki, selcuka gelişerek değil değişerek guclenecegiz diye garabet bir açıklama yaptırdı ve o dönemde gitmeyeceğini, transfer istediğini ve elmas yönetiminin parayı bitirdiği için transfer yapamayacağını bildiğinden başarısızlığı aynı rahmetli Cengiz döneminde yaptığı gibi başkana kitleyecegini çok net gösterdi. Burak toy olduğu için açılan ortada boşa çıktı. Denizli mağlubiyeti sonucu cagiracakti terimi, sonrasında çıkacaktı basın toplantısına. Torrent yardımcı hoca olarak geliyor şu bu diye manipülasyonu adından daha iyi bilen ve kurttan kurt cakaldan daha çakal olan Terim'i onca rezilliğe rağmen mağdur statüsüne getirdi. Ne zaman nasıl konuşacağını ve ne zaman aksiyon göstereceğini bilmediğinden gitti.

Galatasaray adasının alınmasında rahmetli Cengiz yönetimi ile Işıtan uğruna gönderdiğin Rezan Epözdemir’in imzası var.

6 aydır sadece laf üretiyorsunuz, hatta onu bile üretemiyorsunuz. Bu işleri lütfen geçiniz.

Terim dünyanın en kolay insanı değil ve elbette bir çok yanlışı olmuştur, ama ayıplı davranmaz. Ayıp eden de hata yapan da belli ve ikisini birden yapan da sizsiniz. Hata herkes için ama siz bilerek hata yapıyorsunuz.

Takım küme düşme hattında gezdikten sonra borcu indirmenin anlamı yok. Bir taraftan borcu düşürüyorsun diğer taraftan gelirlerden ediyorsun.

Yaw anlamiyorum. Maasi 50 milyondan 27 milyona indirmeyi basari mi goruyor?
Asil basari 27 milyon ile sampiyon oldugunda veya ligi 2. bitirdiginde olur. Seneye Avrupa yok, kadro 1 - 2 mevki haricinde fiyasko.
23 milyon indirdin de kac milyon kaybettin?

Bir de kendisi fazla birsey yapmadi ki maaslar düssün diye. Sözlesmesi biten ve ayni maasi bir daha göremeyecek adamlarin sözlesmesini uzatmadi ve bununla kendini övüyor.

Üst Alt