Burak Elmas - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eğer terim yalakalığı yapmaya devam edeceksen başkanlıktan istifa et yeni kulüp kur teknik direktör olarakda terimini getir ha ben Galatasaray başkanıyım diyorsan çagır terimi hesap sor bu ne hal diye

-Çok toysun başkan Çok
Geçen hafta maç sonu hakemlerin anasını anıp esip gürleseydin emre Kılınç in penaltısını var eşşek gibi çağıracaktı.
Bik bik yapıp kedi gibi miyavladın kıyma değil kuş başı dogradilar bu maçta da.
- Terim efendi Geçen sezon rahmetli Cengiz başkana laf sokuyordun federasyona laf söyleyemiyor diye.ee bu sene Cengiz başkan kadar dahi konuşmuyor yeni yönetim çıkıp konuşsana içimizdeki düşmanlar diye.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Millet terimi göndermediği için kızıyor. Gönderse ne olacak.
üç kuruşa taksitle oyuncu alıyorsun.Birde müthiş bir iş yapmış gibi anlatıyorsunuz.Takımı terimle birlikde anadolu takımına çevirdiler.Yani yabancı hoca gelse ne olacak.tudoruda gördük,manciniyide gördük.

Bize transfer işinde becerikli adamlar lazım. Oyuncu analizini her anlamda iyi yapan adamlar lazım.Örnek yedlin denen adamın transfer edilmemesi gerektiğini bilecek yöneticiler lazım.Transferde başarı oranını yükseltecek adamlar lazım.

Hepsini geçtim arkadaş iş bilmez olursun, para olmaz ne bileyim herşeyi kabul ederim ama şu Galatasarayın hakkını gerektiği kadar savunmazsanız alayınız defolun gidin. sahada hakkını aramayan oyuncuda, teknik adamda başkanda defolsun gitsin.

tffnin ne halt olduğundan bi haber birde bunlarla görüşmeye gidiyor.

İyi bir sportif direktör ve scout ekibi gelmezse gelecek sene ocak ayını goremez
Scout ekibinde ne varmış renktas. Vallaha son yıllarda bizle adı anılan bir çok genç ve isimsiz oyuncu scout ekibi tarafından klibe önerildi. Kimisini başkanın oğlu beğenmedi. Kimisine ise verecek 5 milyon euromuz olmadı. bu önerilen oyunculardan bir coguda başarılı şekilde takımlarında oynuyorlar

Scout ekibinde ne varmış renktas. Vallaha son yıllarda bizle adı anılan bir çok genç ve isimsiz oyuncu scout ekibi tarafından klibe önerildi. Kimisini başkanın oğlu beğenmedi. Kimisine ise verecek 5 milyon euromuz olmadı. bu önerilen oyunculardan bir coguda başarılı şekilde takımlarında oynuyorlar
50 oyuncu aldık elimizde marcao kerem morutan ve mustafa harici oyuncu yok. Asıl sorun vasat oyuncuların alınması

Hangi 50 oyuncu Ali? Bana bir örnek göster yaptığı bütün scout transferleri tutmuş olsun.
Hepsi tutmak diye bir şey yok tabiiki de ama bizde yüzde çok düşük. Belçika takimlari var, Portekiz takımları var yine krasnodar diye bir takım daha aklıma gelmeyen çok cüzi paralar iyi oyuncular bulan takımlar var buralarda çalışmış bir scout bulunabilir.

Ayrıca emre utkucan nerede scoutluk yapmış, cv si nedir anlatın bilelim
50 oyuncu fatih hocanin son döneminde alınan oyuncu sayısını rastgele salladım muhtemel daha fazladır. Mesela aytac ve Oğuzcan diye oyuncular var kim aldı kim aldirdiysa bir daha transfer yapmasin

Üst Alt