Burak Elmas - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Korkmadan , centilmenlik yapmadan konuşması lazım artık.

Suratlarına suratlarına vurmalı.

Başka türlü birşey olacağı yok.

Geçmiş olsun, kendisi diyor ki sert masaya vurararak konuşunca 1-2 hafta etkisi kalıyor.

Başkan böyle nazik konuşunca 1-2 dakika etki göremezsin. Fırsat kaçtı…

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Normalde 3 hafta önce Fatih Terim gidene kadar buraya yazmayacağım demiştim. 3 haftadır yazmıyorum fakat sırf bu Galatasaray tarihinin en pasif başkanlarından biri olan burak elmas hakkında bir tespit yapmak için yazmaya karar verdim.

Başkan olmadan önce Candaş Tolga Işık'ın yaptığı programa canlı yayında bağlanarak soruları cevaplıyordu. O esnada Candaş Tolga Işık Burak Elmas'a; Burak Bey ya da Sayın Burak Elmas demek yerine sanki askerlik arkadaşıymış gibi "Burak!" demesi nasıl bir başkan olacağının göstergesiydi aslında..

Kendisine Burak! Diyen kişiye çıt çıkaramadı.. Şimdi bu adamın TFF'ye racon kesmesini bekleyenler var. Daha çok beklersiniz!

Bu gidisle hoca seni bir kac haftaya kovar. En iyi ihtimal sucu sana vermeye baslar. Istedigimiz 6 no alinmadi. Yollanacak oyunculari yollayamadi yönetim ve ben daha 2 oyuncu istiyordum der artik

Üst Alt