Burak Elmas - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hepsi tutmak diye bir şey yok tabiiki de ama bizde yüzde çok düşük. Belçika takimlari var, Portekiz takımları var yine krasnodar diye bir takım daha aklıma gelmeyen çok cüzi paralar iyi oyuncular bulan takımlar var buralarda çalışmış bir scout bulunabilir.

Ayrıca emre utkucan nerede scoutluk yapmış, cv si nedir anlatın bilelim
Belçika ve Portekiz takımlarının yılda kaç tane yaptığına baktın mı hiç? Alt yapıları zilyon dolu. Biz daha bu sene düzgünce yapmaya başladık.

Belçika ve Portekiz takımlarının yılda kaç tane yaptığına baktın mı hiç? Alt yapıları zilyon dolu. Biz daha bu sene düzgünce yapmaya başladık.
Ben de baskan git bir sportif direktör bul gelsin alt yapıdan oyuncu izleme ekibine kadar düzeltsin. Kıçı kırık takımlarının alt yapısı bizden iyi aldıkları buldukları oyuncular bizdekinden iyi. Bizim niye doğru dürüst alt yapı sahamız yok kimse sorgulamiyor

Ben de baskan git bir sportif direktör bul gelsin alt yapıdan oyuncu izleme ekibine kadar düzeltsin. Kıçı kırık takımlarının alt yapısı bizden iyi aldıkları buldukları oyuncular bizdekinden iyi. Bizim niye doğru dürüst alt yapı sahamız yok kimse sorgulamiyor
Çünkü bugüne kadar bütün yönetimler parayı görünce sözde yıldızlara bastı. Alt yapıya yatırım yapan başkan olmadı. Burak Başkan bir şeyler yapmak için uğraşıyor. Zaman verelim, yatırım kolay değil.

Çünkü bugüne kadar bütün yönetimler parayı görünce sözde yıldızlara bastı. Alt yapıya yatırım yapan başkan olmadı. Burak Başkan bir şeyler yapmak için uğraşıyor. Zaman verelim, yatırım kolay değil.
Ben zaman veriyorum neticede hiçbir şey değişmiyor her şeyi fatih hocaya yapmaya çalışıyor yapamıyor günde 24 saat var her şeyi yapamaz. Hocaya diyeceksin bu takım senin bunlarla ben maximum puan istiyor başka bir şey değil. Gidip alt yapıda maç izliyor tamamen boş iş kloop guardiola u13 maçı izler mi? Oradan bir oyuncu raporlanir anca öyle bakar

Ben zaman veriyorum neticede hiçbir şey değişmiyor her şeyi fatih hocaya yapmaya çalışıyor yapamıyor günde 24 saat var her şeyi yapamaz. Hocaya diyeceksin bu takım senin bunlarla ben maximum puan istiyor başka bir şey değil. Gidip alt yapıda maç izliyor tamamen boş iş kloop guardiola u13 maçı izler mi? Oradan bir oyuncu raporlanir anca öyle bakar
Klopp, Guardiola 'nın takımları gibi alt yapın yok senin.

Genç antrenör diye tutturmuş herkes. Bu ülkedeki yabancı düşmanlığı ve skor endeksli taraftar baskısıyla ne hocalar 2-3 ayda yendi. Pereira'nın durumu da malum. Kokuşmuş medya bunu bildiğinden taraftarı yıllarca yabancı antrenörlere karşı provoke etti ve başarılı oldu. Takımı karıştırdı. Yalan yanlış haberler yaptı, basın toplantılarında hadsiz sorularla sabote etti. Kısa vadede başarıya ulaşamayan hiç bir antrenör 6 aydan fazla kalamaz bu ülkede.

O kadar çirkin bir düzen var ki Terim'in olması bunun bir nebze önüne geçiyordu. Bana kalırsa biraz bu sebepten de gücü eline alanlar bezdirmeye çalışıyor adamı cezalarla. Elmas da bunun farkında.

Bayılıyorum şu Aziz Yıldırım vari "konuşursam yer yerinden oynar" açıklamalarına.

Ya açık açık konuş ya da hiç bahsetme.

Konusursam yer yerinden oynar demissin, bekliyoruz.

Nihat'in altini oyan kisileri bosverip, Turk futbolunu kurtarmaktan kalan bos vakitlerde bize uygulanan cifte standart hakkinda iki kelam etsen de olur 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Nihat Özdemir ile alakalı yaptığı aciklamalar fiyaskoydu bence. Cok tartisma olmadi. Tff sene basindan beri içimizden geciyor ama ses yok. Unal Aysaldan beri biz baskan görmedik.Belki rahmetli mustafa baskanin ilk dönemi

Bu kararlara susarsan , hakkını filan savunamazsin .

Her maç sonu çığlık çığlığa bagirmazsan kulübün hakkını savunamazsin.

Burası senin düşündüğün yer değil.

Rahmetli mustafa baskana neden kiziliyordu? Tffye ve o kurullara karsi birsey yapamadi takimin hakkini koruyamadi diye... eee burak baskan ne yapiyor aga??? Yine koca bi hic... nerde kizanlar istifa isteyenler vs? Ne degisti?

Üst Alt