GSC Haber Burak Elmas, Mustafa Cengiz’i Neden İbra Etmediğini Açıkladı

Alper Yılmazlar

Moderator
Yönetici
Moderatör
Galatasaray'da 3 farklı dönemde yöneticilik Burak Elmas, genel kurulda Mustafa Cengiz'i neden ibra etmediğini Twitter'dan açıkladı.

Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Burak Elmas, genel kurulda Mustafa Cengiz’i neden ibra etmediğini açıkladı. Twitter’dan nedenlerini sıralayan Elmas, ayrıca Galatasaray Lisesi mezunu olup başka takım tutan üyelerin ihraç edilmesini istedi.

Sarı-kırmızılı kulüpte 3 dönem yöneticilik yapan Elmas’ın sözleri şöyle;

“Dursun Özbek dönemini idari olarak ibra etmedim. Mustafa Cengiz'in ilk dönemini mali ve idari ibra ettim. Son dönemini de mali ibra olarak ettim fakat idari olarak ibra etmedim. İdari ibra kararımı seçime gitsin diye değil başkanlığını beğenmediğim için etmedim. Benimle yaşadığı olaylarda yalan söylediği için, şampiyon takımı forvetsiz bıraktığı, Fatih Terim düşmanlarına gerekli tavrı koymadığı, devre arası transferlerini son ana bıraktığı, camia içine sert, Galatasaray düşmanlarına yumuşak davrandığı için ve sürekli gereksiz şekilde iletişim hataları yaptığı için ibra etmedim. Benim şahsi sebeplerim net. Beğenen beğenir, beğenmeyen beğenmez.” diye konuştu.

Skor

Özgür Şen

Kırmızı Üye
sorun senin ibra etmemen değil,bunu organize bir şekilde yapmanız.yani gerçek sebebi galatasarayı sömürmeye devam etmek istemeniz

Mehmet Ulusoy

Kırmızı Üye
Anlattigin nedenler bir dahaki secimde neden Mustafa cengiz'e oy vermeyeceginin nedenleri olur, ibra etmemenin degil. Seninle yasadigi olaylarda yalan soylemisse disiplin kuruluna sikayet edersin. Yalani ayni zamanda suclama, hakaret vs iceriyorsa mahkemeye verirsin.

"şampiyon takımı forvetsiz bıraktığı, Fatih Terim düşmanlarına gerekli tavrı koymadığı, devre arası transferlerini son ana bıraktığı, camia içine sert, Galatasaray düşmanlarına yumuşak davrandığı için ve sürekli gereksiz şekilde iletişim hataları yaptığı için ibra etmedim" vs bunlar da taraftara hos gorunme cabalari.

Geciniz, yediginiz b*ku boyle temizleyemezsiniz.

Emrah Yıldırım

Moderasyon Kurulu Koordinatörü
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com
Hadi ordan yalancı herif

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kubat Tokmakçı

Tecrübeli Üye
Yiyici tayfanın en önde gelen simalarından..
Kes lan adi herif..
Bu kulübü soyamayacaksınız.
Gerçek Galatasaraylılar buna izin vermeyecek.
Alaylı diye gördüğünüz biz 30 milyon Galatasaraylı sizin gibi sünepelere müsaaade etmeyeceğiz.

Umut Gül

Tecrübeli Üye
Aziz yıldırım çok temiz kalır bu adamların yanında.

Danyal Artemis

Portal ve Medya Galeri Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Bunların başına aziz gibi bi adam lazım. Genel kurulda ağzına yüzüne edecek. İş şu saatten sonra cirkinlesebildigi kadar çirkinleşsin. Liseliler Gs üstündeki pis ellerini çeksinler de gerisi teferruat.

Başkan normal işlerini yaparken bide bu karaktersiz suluklerle uğraşacak. İnşallah başarılı olur. Mustafa Cengiz çok sevdiğimden değil bu şerefsizlerin bitmesini istediğimden.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Onur Meraş

Kırmızı Üye
Ilginç bu genel kurul 1.5 ay önce yapılsa herkes işte gerçek galatasaraylılar yönetime dersini verdi yorumları yapıyordu transfer döneminde mustafa başkana ve yönetime neler yazılıyordu burda :)

Umut Gül

Tecrübeli Üye
Ilginç bu genel kurul 1.5 ay önce yapılsa herkes işte gerçek galatasaraylılar yönetime dersini verdi yorumları yapıyordu transfer döneminde mustafa başkana ve yönetime neler yazılıyordu burda :)
sanmıyorum ya.hepimiz baya laf ettik hatta ben istifa bile dedim ama bir çoğu anlık tepkiydi.eleştri başka adamı kalleşce indirmek başka

Onur Meraş

Kırmızı Üye
sanmıyorum ya.hepimiz baya laf ettik hatta ben istifa bile dedim ama bir çoğu anlık tepkiydi.eleştri başka adamı kalleşce indirmek başka
Algi o yöndeydi o dönem oluşan algı yönetim bilerek transfer yapmıyor fatih hoca ile kavgalilar felan abdürrahim in uçakla istanbula geldiği günü hatırlıyorum forumda ne hakaretler vardı o dönemde yapılsaydı diyorum çoğu kişi desteklerdi bu yanlış durumu

Barış Can

Tecrübeli Üye
Hainler say say bitmiyor... Ne bok olduklarını bildikleri için de tek tek konuşuyorlar. Ama sonları aynı olacak bu hain sürüsünün...

Mustafa TEKİN

Tecrübeli Üye
Yönetimini beğenmediysen seçimde karşısına çıkardın, bu kadar basit. Bahane üreterek taraftar olan bizleri kandıramazsın.
Umarım mahkeme bizim lehimize sonuçlanır da kapak olur lisecilere, tersini düşünmek dahi istemiyorum

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
Algi o yöndeydi o dönem oluşan algı yönetim bilerek transfer yapmıyor fatih hoca ile kavgalilar felan abdürrahim in uçakla istanbula geldiği günü hatırlıyorum forumda ne hakaretler vardı o dönemde yapılsaydı diyorum çoğu kişi desteklerdi bu yanlış durumu
Ya da sezon sonunu bekleseler takim sampiyon olmamissa rahatlikla bir secim zorlayabilirlerdi

Belki yine eninde sonunda secime gidilecek ama zamanlama hatasi var net sekilde

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
Yönetimini beğenmediysen seçimde karşısına çıkardın, bu kadar basit. Bahane üreterek taraftar olan bizleri kandıramazsın.
Umarım mahkeme bizim lehimize sonuçlanır da kapak olur lisecilere, tersini düşünmek dahi istemiyorum
Secimde karsisina cikti zaten kendisi Ozan Korkut destekcisiydi hatta galiba listesindeydi

Mehmet Ulusoy

Kırmızı Üye
Hicbir sey olmaz, secime gidilir secimde kazanilir. Olur da secim kaybedilirse, en fazla bu yili da sayarsak iki sampiyonluk feda edilir takim desteklenmez, yeni yonetim istifa ettirilir, bu zilletten Galatasaray kurtulmus olur.

O kaybedilen iki sampiyonluk da liseci zihniyete fatura edilir.

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Saydığı sebepleri hemen hemen hepsi futbol takımı ile ilgili....

Hm....bu ibra etmemek ile belkide şampiyonluktan edersin diye hiç mi düşünmedi acaba? Yoksa başka nedenler mi mevcut

Berat Ulucan

Moderatör
Yönetici
Moderatör
"Kes lan şerefsiz" , yazacaktım yazılmış.​
Kes lan köpek.

Üst Alt