Burak Elmas - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Transferler diyeceksiniz ama bi 6 nonun eksikliği diğer doğruları götüreceği kanısındayım.

Verdiği hiç bi sözü de tutmadı, varsa tuttuğu bi söz hatırlat

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başari olayina takildim tek. Adamin geleli iki ay olmadi dostum... Eski yönetim de biraz zaman gaspetti...

Fenerde türkiyenin en zengin jönünün düştüğü duruma bak üç yildir...

En azindan transferlerde doğru rota var. Sadece öncelikler (orta saha) yanliş belirlenmiş...

Gerisini 2-3 sene sonra görürüz...

mustafa cengiz geöen yaz abdür ve terim gibi iki gerici figürü kapıya koysa küfür edilen adam değil efsane başkan olarak giderdi

kendisinin seneye daha iyi olacağını düşünüyorum

omzundaki karanlık yükü atacaktır ve koşmaya başlayacaktır

İstifa etmek bir onurdur, erdemdir.

İstifa edip bırakması lazım.

Galatasaray tarihinin en kötü, en acemi, en vasıfsız başkanı olabilir daha şua 2-3 aylık süreçte. Adnan Polat bile bu kadar değildi.

Herşeye göre. Ben malum partili gibi değilim kusura bakma, sazan gibi savunmam kimseyi. Yaptığı bir tane olumlu veya ileriye götürecek bir hamlesini gösterin bana? Yok.

Özhan Canaydın izinden gidiyor, nerede ucuz sözde ''kaliteli'' futbolcu varsa dolduruyor aklı sıra. Junichi Inamoto'lu dönemlere girdik, hayırlı olsun. BJK ve FB'yi 4-5 yıl ağzınız açık izlersiniz bugünden itibaren.

Herşeye göre. Ben malum partili gibi değilim kusura bakma, sazan gibi savunmam kimseyi. Yaptığı bir tane olumlu veya ileriye götürecek bir hamlesini gösterin bana? Yok.

Özhan Canaydın izinden gidiyor, nerede ucuz sözde ''kaliteli'' futbolcu varsa dolduruyor aklı sıra. Junichi Inamoto'lu dönemlere girdik, hayırlı olsun. BJK ve FB'yi 4-5 yıl ağzınız açık izlersiniz bugünden itibaren.
Malum partiden felan bana ne, kimse kimseyi sazan gibi savunmamali zaten.
Soruyorum iste neye göre? Her seye göre diyorsun da halen neye göre dedigini aciklamadin.

Hic bir kulüpte, baskan kendi kafasina göre oyuncu almaz. Am fb caulkeri aldi, hoca oynatmiyorum diyip yolluyorlar. Sd/TD hangi oyunculara gelecegini karar verir.

Malum partiden felan bana ne, kimse kimseyi sazan gibi savunmamali zaten.
Soruyorum iste neye göre? Her seye göre diyorsun da halen neye göre dedigini aciklamadin.

Hic bir kulüpte, baskan kendi kafasina göre oyuncu almaz. Am fb caulkeri aldi, hoca oynatmiyorum diyip yolluyorlar. Sd/TD hangi oyunculara gelecegini karar verir.

Fatih Terim'le korkudan devam etti ve hata.

Transfer sezonu komple çöp.

Forma yönetimi ve kulüp idaresi çöp.

Stad yönetimi çöp.

Hiç bir etkinliği yok, başkan ağırlığı yok.

Anlarsın zamanı gelince.

Fatih Terim'le korkudan devam etti ve hata.

Transfer sezonu komple çöp.

Forma yönetimi ve kulüp idaresi çöp.

Stad yönetimi çöp.

Hiç bir etkinliği yok, başkan ağırlığı yok.

Anlarsın zamanı gelince.
Terimden korkudan felan devam etmedi. Adam yoktu zaten istese baskasini da alabilirdi

transfer sezonu bi os haric cöp felan degil halen de bitmedi

forma yönetimi bu yönetimden degil, önceden aciklandi formalar.

stad olayi bitmis. Komple drenaj degisti, lazio karsi ttadaymis

baskan agirligi gayet var. En son kim tff ye ve kurumlarina böyle savas acti

Halen bana bi cevap veremedin oha bu dogru diye. Ki daha 3 ay gecmis geldiginden beri

Terimden korkudan felan devam etmedi. Adam yoktu zaten istese baskasini da alabilirdi

transfer sezonu bi os haric cöp felan degil halen de bitmedi

forma yönetimi bu yönetimden degil, önceden aciklandi formalar.

stad olayi bitmis. Komple drenaj degisti, lazio karsi ttadaymis

baskan agirligi gayet var. En son kim tff ye ve kurumlarina böyle savas acti

Halen bana bi cevap veremedin oha bu dogru diye. Ki daha 3 ay gecmis geldiginden beri

Klasik malum partili gibisin, o yüzden konuşmaya gerek yok.

En büyük Burak başka büyük yok. Şak şak şak.

Üst Alt