Burak Elmas - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
istifa-eden-isci-kidem-tazminati-alabilir-mi-730x390.jpg

GS da yönetici olabilirdi ama baskan asla olamazdı.ne zaman karizma ve zengin ağırlığı olan bir başkan göreceğiz acaba.ben Ünal aysali çok eleştirdim ama bu son gelen başkanlari görünce aysaldan özür dilemem gerekiyor.

Transferde iyi iş çıkarıp bu kadroyu ftye vermek,güzel bi çorba yapıp içine tuz yerine şeker koymak gibi oldu

Sezon içinde o karar anı geldiğinde duygularına yenik düşmeyip gerekli aksiyonu "alabilirsin" umarım

oraya hazırlıklı olması daha önemli bence

kafasında ne de olsa okan boşta diye bir şeyler geçmiyordur umarım

Başkan'ın seçilmesine çok muhaliflik ettim. Birincisi Faruk Süren zihniyetinin kulübün soyulacağını düşünüyordum. İkincisi ise çoktan gönderilmesi gereken hocayı seçim vaadi yapmasıydı. Önce detaylı kap açıklamasını yapmayacaklarını açıklayıp ardından Nelsson ve Berkan'a 11 milyon gömülünce korktuğumuz başımıza geldi dedim ancak sürecin devamında Sasha ve Morutan'a düşük bonservis bedelleri ödendi ve hatta Barış Alper'inde geleceği parlak.Bu sürecin sonunda yönetim transferler olarak yapılması gereken yaptı. Yukarda Allah var.

Ancak hoca gitmezse bu yapılanlar boşa gidecek. Bu gelenlerden birkaçına muhakkak hocayı kafayı takacak. Bitirmeye oynayacak aynı Muhammed ve geçen sene Kerem'e yaptığı gibi.

Adım gibi eminim ki bu sefer hoca kafayı Morutan'a takacak. Çünkü o da egoist ve kaliteli topçu. Muhakkak onun üstüne oynayacaktır. Başımızdaki hoca geçinen bütün başarısızlıkları başkasına yıkan ve kavgasız duramayan bir adam. Bunu göndermedikçe taraftarda camiada kanser olmaya mahkum.

Başkan'ın seçilmesine çok muhaliflik ettim. Birincisi Faruk Süren zihniyetinin kulübün soyulacağını düşünüyordum. İkincisi ise çoktan gönderilmesi gereken hocayı seçim vaadi yapmasıydı. Önce detaylı kap açıklamasını yapmayacaklarını açıklayıp ardından Nelsson ve Berkan'a 11 milyon gömülünce korktuğumuz başımıza geldi dedim ancak sürecin devamında Sasha ve Morutan'a düşük bonservis bedelleri ödendi ve hatta Barış Alper'inde geleceği parlak.Bu sürecin sonunda yönetim transferler olarak yapılması gereken yaptı. Yukarda Allah var.

Ancak hoca gitmezse bu yapılanlar boşa gidecek. Bu gelenlerden birkaçına muhakkak hocayı kafayı takacak. Bitirmeye oynayacak aynı Muhammed ve geçen sene Kerem'e yaptığı gibi.

Adım gibi eminim ki bu sefer hoca kafayı Morutan'a takacak. Çünkü o da egoist ve kaliteli topçu. Muhakkak onun üstüne oynayacaktır. Başımızdaki hoca geçinen bütün başarısızlıkları başkasına yıkan ve kavgasız duramayan bir adam. Bunu göndermedikçe taraftarda camiada kanser olmaya mahkum.

hoca yeryüzündeki en pragmatist insanlardan birisidir muhtemelen

hiçbir oyuncuya taktığını sanmıyorum

oyuncuları verimli kullanmıyor, gelişimlerine katkıda bulunmuyor veya doğru sistemle oynamadığı için oyuncular kapasitelerinin altında kalıyor eleştirileri makul

ama oyuncuya takacak en son adamdır herhalde

serdar aziz istisnası hariç

oraya hazırlıklı olması daha önemli bence

kafasında ne de olsa okan boşta diye bir şeyler geçmiyordur umarım
Benim şu transfer sürecinde buraktan edindiğim izlenim aptal bi adam kesinlikle olmadığı yönünde

Kafasında okan olduğunuda sanmıyorum,ftden kolay vazgeçeceğinide sanmıyorum ama dediğim gibi duygusal davranmazsa ftyi görevden alırsa iyi bir yabancı hoca bulacaktır

Duygusal karardan kastımda şu,farklı bir mağlubiyet yaşarsak hemen aklına "hee 2000de chelseadende 5 yemiştik süren göndermedi sonra uefayı aldı,bende devam ediyim" gelebilir,bundan çekiniyorum

Mesela bülent kaptandada bu var,2000deki başarıda yerli ağırlıklı kadro ve 2-3 elit yabancıyla başarı geldiği için doğru olanın bu olduğunu düşünüyo çok yabancıya önyargılı

hoca yeryüzündeki en pragmatist insanlardan birisidir muhtemelen

hiçbir oyuncuya taktığını sanmıyorum

oyuncuları verimli kullanmıyor, gelişimlerine katkıda bulunmuyor veya doğru sistemle oynamadığı için oyuncular kapasitelerinin altında kalıyor eleştirileri makul

ama oyuncuya takacak en son adamdır herhalde

serdar aziz istisnası hariç
Valla yukarda örnek verdiğim gençler gibi bir ton örnek veririm renktaş. Dediğimi unutma Morutan'a yapacağını izle + topla çıkamamanın sorumluluğunu da Taylan'a yıktı geçen maç. İzle gör şimdi.. Kendi yavaş yavaş taraftarın hedefi olmaya başladı ve muhakkak suçu yıkacak birini bulacak.

Üst Alt