Burak Elmas - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Keşke hiç seçilmese idin. Bir çok iyi iş yaptın ama kulübü terimin çomari yaptin. Başkan gibi davran artık. Terime hesap sor yolla.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gördüğüm en gereksiz yapılanmaya imza atmış başkandır ft ilen mutluluklar bazı ergenler hala 20 taksit 30 taksit diye şişirmeye devam etsin sponsorluk rezaletini ve kulübü kurumsallıktan uzak baba-oğul ilişkisiyle yönetmen unutulmayacak

He bu arada Where is Kemerburgaz

Burak Elmas yönetiminden çok, çok memnunum Galatasaray 'a yakışan bir yönetim kadrosuyla birlikte çalışıyorlar. Gelgelelim ilk göreve geldikleri gün de bugün de beğenmediğim şikayetçi olduğum tek bir konu var Fatih Terim 'le yola devam ediyor olmaları

Hı ben Fatih Terim 'i göndereceklerini sanmıyorum, doğruya doğru Fatih Terim 'de istifa edip bırakacak kadar cesur değil artık. Uzunca bir süre başımıza felaketler gelmediği sürece Fatih Terim 'in takımını izlemeye mecburuz

Terim'i kovmak gibi bir hata yapma başkan. Bırak ne yapmaya çalışıyorsa yapsın. Bütün taraftarlar istifa etmesinde hemfikir olmadan böyle bir şey yaparsan hem kendi topuğuna sıkarsın hem de takımın geleceğinin topuğuna. Bu adam kendisi başarısız olup gitmezse hep geri gelecek. Her geldiğinde de kurtarıcı görülecek. Bu adam kendi istemeden yönetim tarafından gönderilirse, ne yönetim ne yeni gelecek teknik adam rahat çalışabilir. Kendi trollerinin bile ikna olması lazım gitmesi gerektiğine.

Seçim öncesi Verdiği vaatlerin hiç birini tutamadi.orta saha transferi lazım hayati onemdeyken gidip 85 bin euroluk gustavoyu son anda transfer etmesi de unutulmaz. Takim gençleşiyor teknik direktör de genclesseydi keşke.

Terim'i kovmak gibi bir hata yapma başkan. Bırak ne yapmaya çalışıyorsa yapsın. Bütün taraftarlar istifa etmesinde hemfikir olmadan böyle bir şey yaparsan hem kendi topuğuna sıkarsın hem de takımın geleceğinin topuğuna. Bu adam kendisi başarısız olup gitmezse hep geri gelecek. Her geldiğinde de kurtarıcı görülecek. Bu adam kendi istemeden yönetim tarafından gönderilirse, ne yönetim ne yeni gelecek teknik adam rahat çalışabilir. Kendi trollerinin bile ikna olması lazım gitmesi gerektiğine.
Benzer şeyler yazacaktım, zahmetten kurtardın. Hocanın ''Acil durumda camı kırınız'' çekici olarak kullandığı suçu yönetime yıkmak opsiyonunu elinden almış oluyor bu duruşuyla...

(Alt çizginin nereden çıktığını anlayamadım?!)...

Benzer şeyler yazacaktım, zahmetten kurtardın. Hocanın ''Acil durumda camı kırınız'' çekici olarak kullandığı suçu yönetime yıkmak opsiyonunu elinden almış oluyor bu duruşuyla...
Abi aklın yolu bir. Ben tek seçenek olarak görülmesinden sıkıldım açıkçası. Her gelen Td, başarıları ile bilmem ne ile kıyaslanıp duruyor. Adam kendi gitmediği sürece Demokles'in Kılıcı gibi duracak yeni gelenin başında. Yönetim bu konuyu yönetebilirse kendi önünü açar. Umarım hocanın "ben istedim, yönetim yapamadı" oyununa ayak uydurmazlar.

Valla ben de uzun süre bunu savunmuştum

Ama geçen sezonu gördükten sonra acaba mı dedim

Cengiz de benzerini yapmıştı, hiçbir şeyine karışmadı adam, hatta istemediğini söylemesine rağmen ardaya falan bile tamam dedi, istediği adamları aldı, gerisine de hiç karışmadı

Ama haftalarca akbabada, babelde ısrar etmeler, dağılmış bjk karşısında 2’yi yakalayınca ikili averaj lazım olmasına rağmen takımın durması, haftalarca kötü oyun vs
Şampiyonluğu bjkye averajla kaybettiğimize inanmıyorum ben renktaş

Çünkü şamp gelseydi, belki başka başkan olacaktı ve kendi gidecekti

Evet çok kötü bir düşünce ama ben buna inanıyorum artık

TERİM’İ KOVAMAYAN YÖNETİM İSTİFA

Ya bir de şu düştüğümüz acınası duruma bakar mısınız

Temelli kurtulabilmek için başımızda kalmasını diliyoruz

Celladına aşık olan idam suçlusu, kendisine tecavüz eden sapığa aşık olan stockholm sendromu gibi olduk yemin ederim

Tff laf sokmayi biliyorsunuz yönetim olarak ama kendi elemaniniza laf sokmaya yüreginiz yetmiyor ama terim size simdiden laf sokmaya baslamis bile haydi size gecmis olsun.

Üst Alt