Burak Elmas - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aferim bu şekilde devam et başkan bravo sana! Hala temiz sayfa açmaktan falan bahset..

Türkiyenin en büyük takımı olan Galatasaray'ı; derbi maçında kendi sahasında hakemler doğruyor ama sen boşver bunları temiz sayfa açmak daha önemli..

Rakibin attığı golün aynısını Galatasaray atınca gol iptal ediliyor ama boşver sen temiz sayfa daha önemli!

Sezon sonunda Fatih Terimle birlikte el ele gideceksiniz! Biz seni oraya masaya yumruğunu vur diye oturttuk! Etrafa şirinlik yap diye değil!

Derbi maçından sonra ortalığı ayağa kaldırmayacaksınız oturmayın orada yeter artık!

Seçim öncesi söylediklerinin hepsi yalan çıktı.paraniz yook gençleştirme palavraları ile milleti uyuttunuz.yakinda sende gidersin.

Bu sözde başkanın terim ezikliği ve hayranlığı yüzünden 1 sene gitti.al terim futbol cahilini turşusunu kur.vasıfsız etkisiz eleman.

Adaylık döneminde ağzından Fatih Terim'i düşürmezse işte böyle 35 milyon taraftardan farkın kalmaz izler durursun yaşanan sonuçları.

Konu sadece yenilgi değil. Her zaman yenildik, yeniliyoruz. Şampiyonluk da önemli değil. Ama büyük değişimler için adım attığınızı söylüyorsunuz ama bu değişimin kaptanı Fatih Terim'de ben bir değişiklik göremiyorum. Herkes değişiyor Fatih Terim değişmiyor. Oyuna ettiği müdahaleler sonuca olumlu yansımıyor. Her derbide olay çıkarıyor. Ben yıllardır insan gibi derbi izleyemedim. Yensek de olay yenilsek de olay çıkıyor ve merkezinde Fatih Terim var. Bu adamla mı değişim yapılıyor geleceğe yatırım yapılıyor! Burak Elmas gibi genç vizyoner bir adamın bu rezilliğe kepazeliğe seyirci kalması hayret edici bir şey!

Bana kalırsa şu ana kadar yaptığı en büyük hata ısrarla Fatih Terim 'le devam etme düşüncesi, hani koşulsuz şartsız bu kadar Fatih Terim 'e güveniyor olması büyük ihtimalle kendi sonunu getiren şey olacak

Yarın öbür gün ardı ardına başarısızlıklar geldiği zaman Fatih Terim doğrudan Burak Elmas 'ı taraftarın medyanın karşısına atabilir...

İyi bi insana benziyor, kafa dengi gibi oturur muhabbet edersin her turlu. belli ki iyi njyetli de biri. hocayi gonderirsem kredimin yarisindan fazlasini kaybederim diye dusunuyor bence. ama boyle devam ederse hem terim hem kendisi hem biz galatasaray iyi olmayacak. hocayla devam etmesi zaten hataydi, tamamen yenilenen bir galatasaray yaratma imkanini kullanamadik. simdi yapacaklari her sey yarim yamalak olacak. ocakta birkac adam alinacaksa planlaman hatali. alinmayip devam edeceksek gelisme yok. hocayi gonderse kendiyle celisecek. malesef secim kozu olan terim her yonuyle patladi ya da patlayacak yapacagi hamlelere gore. kacis yok artik.
ne kadar erken yaparsak o kadar erken raya oturturuz treni. devre arasina yeni hocayla gir, isterse adam ona al terime tek kurus harcanaya gerek yok

Hayati boyunca eleman olmaktan ileri gidememis adami Galatasaray'a baskan olarak secip liderlik etmesini beklemek abesle istigal. Genel kurulumuz ovuldugu kadar egitimli ve zeki insanlardan olusmuyor, Turkiye'nin aynasi seviyede bir olusummus bunu gorduk son secimde.

sanıldığı kadar terimi desteklediğini sanmıyorum. kaybedilen her maç sonrası hocamızın arkasındayız açıklaması manidar, çünkü hocaya bak sana yoğun tepki var kendine gel alt manası da çıkabilir o destek açıklamalarından.

Ya en cok güldüğüm sanki ispanya liginde oynuyoruz biz olamaZsak ya fener sampyon ya 8tas. Bu ligde rüzgarı aldin mi arkana gerisi geliyor. Galatasaray dedigin takım ligin her daim dogal favorisidir
Bu yeniden yapılanma falan noluyor. Yildiz transferler yapacaktin başkan hemde her bölgeye. Zaten sampiyon olunca çark anca dönüyor. Maddi manevi nefes alabiliyoruz.

Üst Alt