Burak Elmas - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
adam tam bir küçük ali koç çıktı. vizyon,proje dedi ilk sezonunda aynı onun gibi küme düşme mücadelesi veriyor. acilen seçime gidilmeli
ayrıca ali koç hiç değilse bunun gibi pasif değil. hakemler her maç ağzımıza ediyor, çıkıp tek kelime etmiyor.

Çik adam gibi olmadı yapamadım de, delikanlı ol. İstifa da bir hizmettir. Gururunu bir kenara bırak, başarısızlığını kabul et ve erken seçime git takımı küme düşmeden önce yoksa yarın çok geç olabilir. Galatasaray tarihinin en kötü ve en basiretsiz başkanı olarak tarihe geçebilirsin. Bosver projeyi gençleşmeyi falan Şerefinle şimdi bırak. Yarın onu da kaybedebilirsin.

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

adamdan çıt ses yok inanılmaz ya :D konuşsun diye de her ay başkasını yolluyor mikrofona :asd: eşi benzeri yok bu başkanlığın tebrikler boşkaaaaaan

Galatasaray camiası başkanına ne kadar destek olursa, baskanda o destekten güç alıp Galatasaray'in haklarını elinden geldigi kadar korumaya calisir. Eleştiri tabiki olacak ama takim bu durumdayken istifa et, secime git gibi söylemler çok saçma çünkü su anda istifa etmesinin hiçbir faydası olmaz, aksine daha kotu olur. Önümüzdeki 6 ay yönetime destek olmak şart, sezon gittiğinde duruma gore secim cagrisi yapılır yada bir sene daha sans verilir.

adam tam bir küçük ali koç çıktı. vizyon,proje dedi ilk sezonunda aynı onun gibi küme düşme mücadelesi veriyor. acilen seçime gidilmeli
ayrıca ali koç hiç değilse bunun gibi pasif değil. hakemler her maç ağzımıza ediyor, çıkıp tek kelime etmiyor.
Ali Koç her maç sonu ediyor da ne değişiyor.. Evet belki bizimki gibi ağır doğranmıyorlar ama zaten güçleri yok. Bariz bu sene 3 büyüklerden intikam alınıyor.

Ama bize yapılanların cılkı çıktı.

Baskan olmak icin cok yetersiz ama henuz rezil bir adam denecek kadar birsey yapmadi. Su anki yasadigimiz rezilligin en buyuk sebebi Fatih Terim ve yaptirdigi transferler. Gecen sene sampiyonlugu averajla kaciran takimi 8 9 tane tranfer yapip bu hale getirmek tam bir rezillik.
bana kalırsa terim kadar onun da suçu var ve haftalardır hakemlere tek bir kelime etmeyip nihatla ali koçla güzelleme yapan adam benim için yeterince rezalettir

Takımın hocası yok, takım her açıdan dibe vurmuş beyefendi çok önemliymiş gibi Ozan Doğulu'nun doğum günü partisinde eğlencede.

Üst Alt