Burak Elmas - Sayfa 217 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ekli dosyayı görüntüle 147774 Ekli dosyayı görüntüle 147775

Ekli dosyayı görüntüle 147776

Ekli dosyayı görüntüle 147777

Başkan dönüp bir baksın tüm bilançoya ben iyiyim der mi şu durumda. Galatasaray'ın başında başkan olmasa en kötü bu kadar giderdi zaten. Bir taraf iyi bir taraf kötü gitmeyi bile Galatasaray organizasyonu kabul etmemeliyken her tarafta başarısızsan sorumlusu bellidir.
Basket takımı geçen seneye göre çok daha iyi. Onu ayrı tutalım.

bana kalırsa terim kadar onun da suçu var ve haftalardır hakemlere tek bir kelime etmeyip nihatla ali koçla güzelleme yapan adam benim için yeterince rezalettir
O konuda size katiliyorum ama daha onceki baskanlarda bu konuda basarisizlardi. Federasyon ve hakemleri en cok elestiren Fatih Terim'di, O'da her elestirisinden sonra 4 mac 5 mac ceza aldi ve degisen birseyde olmadi.

Takımın hocası var boş zırvaları bırakalım,elmas yol alabilir..

GM1900 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Geçen haftadan bahsediyorum. Takımın hocası Çarşamba günü geldi. Perşembe idmana çıktı. Bu kadar tantananın içinde şart mı partilere katılmak ? Elmas efendi Galatasaray başkanlık makamını kullanarak yer edinmeye çalışıyor belli bir zümrede. Bu gibi kaotik ortamlarda bırak başkan partiye katılmak, Florya'dan bile çıkmamalı gerekirse.

Geçen haftadan bahsediyorum. Takımın hocası Çarşamba günü geldi. Perşembe idmana çıktı. Bu kadar tantananın içinde şart mı partilere katılmak ? Elmas efendi Galatasaray başkanlık makamını kullanarak yer edinmeye çalışıyor belli bir zümrede. Bu gibi kaotik ortamlarda bırak başkan partiye katılmak, Florya'dan bile çıkmamalı gerekirse.
O anlamda dediysen tamam,bir nevi hocasız çıktık bu maça doğru,pardon,kusura bakma..Diğer yorumlarına katılıyorum..

GM1900 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Biraz kafasını kullanıp tüm isimli, ünlü, "influence" gücü yüksek sanatçıları örgütleyip TFF ve hakemler aleyhinde paylaşım yaptırmalı ve bir kamuoyu oluşturmalı. O isimlerin söyleyeceği her şey otomatikman haber olacak. Buna etkileşim sağlayan kişilerin algıları biraz onarılacak ve medyada biraz güç elde edeceksin. Hiç mi iletişim taktikleriniz yok. Ajansla çalışın bari.

Kriz yönetiminde ciddi yetersizlikler mevcut.

Bunu başkan seçen siz değil miydiniz? Bilmiyor muydunuz böyle çıkacağını? Oy verirken hiç mi araştırmadınız başkan adaylarını gelmişini geçmişini kimdir nedir necidir diye? Yalan sözlerine mi kandınız yoksa? Bu kadar kolay mı kandırılıyorsunuz? Hiç mi idrak edemediniz takımın başına başkan seçeceğiniz adamın takımı nasıl yöneteceğini? Çocuk oyuncağı mı bu seçimler? Koskoca camiayı emanet edeceksiniz, bir Galatasaraylı seçmen olarak yapacağınız bundan mühim başka bir şey daha var mı? Allah o Burak Elmas'a oy atan binlerce kişiyi bildiği gibi yapsın. Sayelerinde bir küme düşmediğimiz kaldı. İtin köpeğin, çakalın çukalın maskarası olduk. Bravo valla tebrikler bir yıl önce şampiyonluğu 1 gol averajı ile kaçıran takımın başına öyle bir başkan getirin ki 6 ayda takımı küme düşme potasına getirsin desen dünya üzerinde bunu başarabilecek bir Allah'ın kulunu bulamazdın yemin ederim.

açıkçası kendi deyimiyle Başkan olduğu için durumun sorumluluğunun aslan payı kendisinde (futbol dışı konular için)

Ama en en en büyük hatası ortaya çıkan - yönetim kuruluna koyduğu adamlar falso çıktı hep. onlar yüzünden kriz üstüne kriz. Haliyle başkan olarak sorumlusudur bu durumun. Yöneticiler maşallah twitterda orda burda 5 dk durmuyor . Sosyal medya krizi hergün, medya açısından bununla başa çıkamazsın susmadığın / susturmadığın sürece.

Eskiden derdim ki ya Abdurrahim Albayrak tamam futbolcular için neşe ve moral kaynağı - o açıdan çok iyide , mikrofon karşısında hiç sevmezdim kendisini. O profil değişti diye baktım Burak Elmas yönetimine , kusra bakmayında bir yönetici rezil rüsva açıklamalar yapmış ise - sosyal medya olsun olmasın, ki sosyal medya olması komik - gidip bunun özrünü twitterdan falan vermez... Çıkarsın GSTV ye ya da basın toplantısına özür dilersin , ağırlık koyarsın.

Cep telefonundan kriz yönetilmez. Yanındaki adamlar yüzünden her gün 10 torba laf yemesi kaçınılmaz başkanın. Hiç yönetemedi geçtiğimiz 2 - 3 ayı

Son düzenleme:
Nezaman istifa edeceksin o.b.oglu? Mart ayinda mali ve idari yonunden ibra edilmeyeceksin.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Ah o son iki sandık,hatta son sandık...
Z kuşağına olan inancımı sarsan bir seçim olmuştu.
Liseliler de iki aday ile bölününce ucu ucuna kazandı.
Büyük ittifak ile seçilmiş gibi bu umursamaz yönetim tarzına bürünme cesareti ise takdire şayan!

Üst Alt