Burak Yılmaz: "Ya Real'e ya Barcelona'ya giderim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: "Ya Real'e ya Barcelona'ya giderim"

Cevap: Burak Yılmaz: "Ya Real'e ya Barcelona'ya giderim"

Ekinler dize kadar,

Gel Burak bize kadar.

Sana sevgi göstercez,

Staddan eve kadar.

madride yada barcelonaya cok rahatlıkla gidebilir. atatürk havaalınından 2 saate varır. hatta mancesterede parisede romayada gecerli bu rahatlığı. ucak biletlerinde kampanyada varken hazır rahatlıkla gider gelir :D

Tipik Türk Futbolcusu 2 gol attı mı ilk uçakla ya real'e ya Barca'ya yada chelsea'ya transfer olur..

Giderim demiyor "Ben gidersem Manchester'a, Barcelona'ya, Real Madrid'e gitmeyi isterim. Giderken de basın toplantımı yapar vedamı ederim. Gidersem bu gidiş diğerleri gibi olmaz. Kulübümün kazanmasını isterim " diyor ... Yani ne istanbul takımlarına ( ki burada iki takımda oynadı başarılı olamadı ) avrupada da herhangi bir takıma gidip az kazanacağıma burada kalır daha iyi kazanırım demek istemiş , bu arada egemen ve selçuka da laf etmiş ki gayet te güzel konuşmuş ...

Şu adamada bitiricilik var demeyin ayıptır. Bu sezon iyi gidiyo işte bukadar abartılacak hiçbişey yok. burak dedigimiz adam hala topa vurmasını bilmeyen bi adam bukadar basit.Tek ozelligi hızı başka bi dalga yok her insanın hayatında boyle cok iyi oldugu zamanlar vardır ben burak ında boyle olup sora sonucegini dusunuyorum. He bide soyledigi şeyler yalan diilse yazık zaten acınacak bi durum ama yalandır diye dusunuyorum akıl var mantık var.

Vay anam vay 3 gol attı diye bu ölü ligde, hemen barca real oyuncusu sandı kendini.Bitiriciliği ne efsane nede çok kötü.Kendini geliştirdi tmm da,hala futbol zekası çok iyi değil.İspanyada çerez niyetine yerler bunu.

Real ve Barça sadece biz taraftarlaramı büyük klüp gibi geliyor yahu.Burak yerin dibine soktu bu takımları.

Ulan ne Burak düşmanıymışsınız be sanki başka forvetimiz var elimizde, adama dalmaya yer arıyormuş herkes pes.

burak kendini geliştirdi barcaya felan gidemez ama ardanın gittiği takımlar gibi takımlarda oynar

adam hayalini söylemiş ne var bunda.

ben de hep united'a gitmek isterdim ama olmadı tabi. :D

Barçaya 20 ye gider ,devre arasi rekor fiyata Madride gecer :D

kendini gelistirdi Senol hoca sayesinde. eyvallah. süper ligde gollerini attin. buna da eyvallah. ama seni basimiza Türkiyenin en iyi forveti yapanlara lanet ediyorum. adam aralara iyi kaciyor diye bir Messi ilan etmedikleri kaldi. gördük milli maclarda iste. ne yapti Burak?? bu kadar teknigi ve oyun zekasi vasat bir oyuncu istedigi kadar formda olsun, bir yerde duvara toslar. ben forvetlerin formsuz oldugunda bile is yapanlarini severim. Türkiye'de maalesef su an öyle bir forvet yok. Muhammed ve Pektemek'ten umutluyum. Burak yakinda söner gider yine.

kendini gelistirdi Senol hoca sayesinde. eyvallah. süper ligde gollerini attin. buna da eyvallah. ama seni basimiza Türkiyenin en iyi forveti yapanlara lanet ediyorum. adam aralara iyi kaciyor diye bir Messi ilan etmedikleri kaldi. gördük milli maclarda iste. ne yapti Burak?? bu kadar teknigi ve oyun zekasi vasat bir oyuncu istedigi kadar formda olsun, bir yerde duvara toslar. ben forvetlerin formsuz oldugunda bile is yapanlarini severim. Türkiye'de maalesef su an öyle bir forvet yok. Muhammed ve Pektemek'ten umutluyum. Burak yakinda söner gider yine.

Nihayet benimle ayni fikirde olan birini buldum.

Burak is a big balon.

Adam sadece gidersem oraya giderim demiş. Orada oynayabilecek kapasitedeyim dememiş ki. 3 büyüklere gitmem veya Rusyaya gitmem demek istemiş. Ne kadar abarttınız yahu.

Üst Alt