Burak Yılmaz: "Ya Real'e ya Barcelona'ya giderim" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: "Ya Real'e ya Barcelona'ya giderim"

Cevap: Burak Yılmaz: "Ya Real'e ya Barcelona'ya giderim"

Real'e giderim Bayern'e gitmem, Barcelona'ya giderim Chelsea'ye gitmem [DEMİŞ ABİMİZ] :ka21:

Ben sizin yorumlarinizi anlamiyorum.

Adam oraya gidecegim dememiski.

Burda kalacagim hicbiryere gittigim yok gönlünüz ferrah olsun demis!

Burak çıkıp bunları söyledim demeden inanmam.Bildiğimiz gibi Burak,Selçuk İnan'la çok iyi arkadaşlar.Bu lafları söylemez.
Ben gidersem Manchester'a, Barcelona'ya, Real Madrid'e gitmeyi isterim. Giderken de basın toplantımı yapar vedamı ederim. Gidersem bu gidiş diğerleri gibi olmaz. Kulübümün kazanmasını isterim..
Çok büyük ihtimal Sadri Şener kendi isteklerini Burak söyledi gibi lanse etmiştir.Zaten her firsatta Selçuk İnan ve Egemen'i takımda tutamadılar diye bu oyunculara iftira atıyor.Selçuk İnan bize geldikten sonra ''Ben Trabzonspor'dan başka bir kulüpte oynamam demedim.'' demişti.Oysa Sadri Şener çıkıp Selçuk bunları diyor demişti.Aklı sıra şimdide Burak'a diğer takımlara gitmesin diye psikolojik baskı uyguluyor.

bende anlamadim millet bu adama b... atmak için yarisiyor bu siralar

Burak çok iyi futbolcu oldu. Keşke bize gelse. Hakan Şükür'ü hatırlıyorum yaptığı baskılarda, defansı rahatsız etmesinde. Sağa sola ve ortaya 3 manyak bulsak da forvet de Burak olsa.

kaç senedir 10 golun ustune çikamiyor forvetlerimiz Burakda kotu ise bizim elimizdekiler ne acaba Burak colman bu ikili bize gelirse kesin sampiyonuz maalesef selçuk çok yalniz kaliyor orta sahada

Üst Alt