# Burak Yılmaz - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Burak Yılmaz

Cevap: # Burak Yılmaz

Burak ın donuyla ne işimiz var

ben ne bilim yazdi biri bende cevap verdim.

Ben bu Buragi tartismak istemiyorum ya gercekten. Benim gözümde forvet/topuc degil. Istemiyorum kalsin orda.

Zaten Trabzon sadece Burak gibi yildizi Barca veya Real Madrid gibi takimlara satacakmis. A.Madrid gibi kulüplere degil. Yani bizim isimiz de zor su an almak istersek (iyiki zor)

yahu:)adam geçen sene sisteme uymadı mı trabzonun,uydu.

bu sene takımdan ayrılanlar çok oldu,büyük ihtimal şenol güneş zaten ona bu özgürlüğü vermiş.

adamın topsuz oyun bilgisi başka hiçbir oyuncuda yok

keza selçuk var bizde çok iyi tamamlıyorlar birbirlerini.fiziği kuvvetli,adam iyi golcü bu adqam size naptı da bu kadar kötülüyorsunuz yahu?

Kardeşim farkında değilsin belki ama Trabzon öyle durumdaki tek ofansif güçleri ve yetenekleri Burak ın önüne top atmak oldu. Çünkü Burak ın olduğu takım bir süre sonra mecburen bu sistemi benimsiyor. Bir takımın başarılı olabilmesi için her oyuncunun skora katkı vermesi lazım. Aksi halde Trabzonda olduğu gibi Burak ı tuttun mu bititrirsin adamları.

Ayrıca topsuz oyunu ne yapim, bizim takım Galatasaray; Her an topu bizde tutacak topla oyunu iyi adama ihtiyacımız var.

biz bilmiyoruz, yakinda arsenal ve chelsea alir burak i bizde aglariz arkasindan, merak etmeyin, dunya golcusu masallah :lol:

zoruna mi gitti TUNA

gitti hacı.çünkü dümdüz bakıyorsun olaya.

yahu yazdığım şeylerden biri yalan de?değil hiçbiri.

sizin olay sadece" uffff,çok bencil,hakem aldatıyor,ayağına top yakışmıyor,topçu değil"

alakası yok,elmanderin yarattığı alanlarla burak bi 30 da bizde atar.arkasında selçuk,melo ve düzgün bir kanatla avrupa da da gollere imza atar.

takımın bbaşında terim olacak

25 yaşında burak.şuan türkiyenin en elit forvetlerinden.daha ne istiyorssun abi?

Abicim Burak bizim oyuncumuz değil. Biz çok iyi bir sistem kurduk ve buna uyabilecek oyunculara ihtiyacımız var. Emin ol Burak başka hiçbir takımda bu kadar başarılı olamaz.

İleride Burak var diye milli takım bile ne hale geldi. Ne kanat bindirmesi, orta, organizasyon kaldı ne başka birşey. At önüne koşsun. Olurmu böyle şey.

gitti hacı.çünkü dümdüz bakıyorsun olaya.

yahu yazdığım şeylerden biri yalan de?değil hiçbiri.

sizin olay sadece" uffff,çok bencil,hakem aldatıyor,ayağına top yakışmıyor,topçu değil"

alakası yok,elmanderin yarattığı alanlarla burak bi 30 da bizde atar.arkasında selçuk,melo ve düzgün bir kanatla avrupa da da gollere imza atar.

takımın bbaşında terim olacak

iyi tamam sen al bari nedim, zaten hic bir zaman gelmiyecigi icin icim rahat, ama sen iste renktas senin hayalin golcusu Burak mis sozum bu kadar

Kardeşim farkında değilsin belki ama Trabzon öyle durumdaki tek ofansif güçleri ve yetenekleri Burak ın önüne top atmak oldu. Çünkü Burak ın olduğu takım bir süre sonra mecburen bu sistemi benimsiyor. Bir takımın başarılı olabilmesi için her oyuncunun skora katkı vermesi lazım. Aksi halde Trabzonda olduğu gibi Burak ı tuttun mu bititrirsin adamları.

Ayrıca topsuz oyunu ne yapim, bizim takım Galatasaray; Her an topu bizde tutacak topla oyunu iyi adama ihtiyacımız var.

bende bunu soyluyorum,hocası trabzonun boyle ıstemiş.ayrılanlar gelenler giddenler bu olaya itmiş trabzonu .napsın adam,öyle isteniyor vurmasın mı kaleye

onu da geçtim abi,geçen sene böylemiydi?

topsuz oyundan kastım aralara deparlanması artı selcukla arasında bağ..

iyi tamam sen al bari nedim, zaten hic bir zaman gelmiyecigi icin icim rahat, ama sen iste renktas senin hayalin golcusu Burak mis sozum bu kadar

hayalim golcüsü değil tabiki.gelebilecekler ve takım dengesi açısından bence burak ideal isimlerden.ben açıkcası barosun yerine sowu çok istemiştim

bende bunu soyluyorum,hocası trabzonun boyle ıstemiş.ayrılanlar gelenler giddenler bu olaya itmiş trabzonu .napsın adam,öyle isteniyor vurmasın mı kaleye

onu da geçtim abi,geçen sene böylemiydi?

topsuz oyundan kastım aralara deparlanması artı selcukla arasında bağ..

Tamam ama bizim takımdaki oyuncu öyle kolay kolaya arkaya sarkacak boş alan bulamaz. Onun için bize ileride top tutacak, takımı set halinde ileri taşıyacak oyuncular gerekli. Bunun dışında Trabzon un kadrosu senin düşündüğün kadar kan kaybetmedi bence. İyi oyuncular var elinde, ama sistem öyle bir hale geldiki hepsi sırıtır oldu.

Burak reistir. Alabilsek ne mutlu bize.

-------Fernando Muslera------

Eboue--Ujfalusi--Semih--Hakan

Hoilett--Melo--Selcuk--GökhanT.

--Burak Yilmaz---Elmander-----

mis gibi kadro olur

Üst Alt