Büyük Galatasaray Taraftarı; Hürriyet ALMA, ALDIRMA ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Galatasaray Taraftarı; Hürriyet ALMA, ALDIRMA !

Cevap: Büyük Galatasaray Taraftarı; Hürriyet ALMA, ALDIRMA!!!

Ercan Saatçi’yi “KAYBEDEN” ilân ettik bitti mi?..

Hayır bitmedi..

Bitmez…

Bitmemeli…

Çünkü…

Meslek hayatımız boyunca hiç kimsenin çalıştığı gazeteden kovulmasını istemedik ama bu kez bu ihtiyacı hissediyoruz...

Evet… Ercan Saatçi kovulmalı…

Hürriyet; Emin Çölaşan’ı, Bekir Coşkun’u elden çıkardı, eski Damat Ercan’a ise sahip çıkıyor…

Demek Ertuğrul Özkök de gazetesinde ”Akrabaya cukka, eşe dosta peşkeş” haberleri yaparken samimi değil…

Bu adam Hürriyet’ten atılmadığı müddetçe Hürriyet’in ve Özkök’ün samimiyeti soru işareti olarak kalacaktır…

Daha da önemlisi...

Bu haber (küfürler) özellikle 1990’lı yılların sonlarından itibaren Ömer Çavuşoğlu’nun söylemleriyle azan...

Aziz Yıldırım’ın futbolla alakası olmayan ”sinir harbi” politikalarıyla devam eden ve...

En sonunda dün Ercan Saatçi'de çirkefin dibine vuran medya destekli Fenerbahçe holiganizminin ortadan kaldırılması için...

Ezeli rekabetin tekrar ezeli dostluk olması için fırsat olmalıdır.

Bu haberden (daha doğrusu sinkaflı küfürlerden) sonra Ercan Saatçi’nin o gazetede bırakın spor müdürlüğünü...

Bırakın köşe yazarlığını...

Herhangi bir gazetede herhangi bir şey yazması dahi Galatasaray taraftarının isyan etmesi...

Fenerbahçelilerden gördüğü futbol dışı stratejilere aynen cevap vermesi için haklı ve doğal sebeplerdir.

Metin Özülkü'ye gelince...

"Galatasaray'ın ...na koyduk" deyişini dinleyen çocuklara iyi örnek mi oldu şimdi yani?..

Pes!..

Neden mi kovulmalı Ercan Saatçi?...

Lütfen tıklayın ve Metin Özülkü ile yaptığı ve Galatasaray gibi bir kulübe yaptığı küfürleri hakaretleri dinleyin..Ercan Saatçi ve Metin Özülkü'den Küfürlü Maç Yorumu (küfürlü) - Video - Alkışlarla Yaşıyorum

ULTRASLAN'DAN BÜYÜK TEPKİ

Ercan Saatçi ve Metin Özülkü'nün ağıza alınmayacak küfürlü konuşmaları Galatasaray taraftarı UltrAslan'ın sitesinde de büyük tepkiyle karşılandı.

UltrAslan'ın sitesine girenler, Hürriyet Gazetesi'ne karşı düzenlenmiş bir protestoyla karşılaşıyor. 'Hürriyet alma, aldırma! Hürriyet.com'a girme, girdirtme!' başlığı altında Ercan Saatçi ve Metin Özülkü'nün küfürlü videosu yayınlanıyor ve yorum vatandaşa bırakılıyor.

GAZETECİLER.COM | Galatasaray'a ana avrat küfür ettiler!

UTANIYORUZ! Ertuğrul Özkök Bunun Cevabını Siz Verin!

Yırtındık, olmaz olmamalı diye. Şahsiyeti bizi ilgilendirmiyordu. Şarkıcı da olsa türkücü de olsa işini başarıyla yapsın yeterdi.

Ama mesleğimize el attı… İsyan ettik…

Bu kadar üniversite okuyan adamın ümitlerini yok etmeye nasıl cüret ediliyordu. Bir şarkıcı “Gazeteci” sıfatıyla halkın önüne çıkamaz. Hele ki Spor Koordinatörü gibi piyangodan çıkmış bir titrle hiç çıkamaz.

Adına bakın, Hürriyet Gazetesi… Hükümet gibi gazete. Ama yönetimine bakın. Spor müdürü bir şarkıcı!…

AtarYemez susmadı, susmayacaktı.

Tam protesto için hazırlıklarımızı tamamlamıştık ki galiba ilahi adalet protestonun önünü kesti.

Çıktığımız yolda dimdik yürüyoruz. Birisi çıkıp bu görüntüler montajdır yalandır derse bilmiyoruz, çıkar bu satırlardan özür de dileriz.

Ama gerçekse, vay halimize…

Kimlere kaldık…

Ercan Saatçi televizyon kameraları önünde Türkiye’nin en güzide kulübünün televizyon kanalından Türkiye‘nin en güzide diğer kulübüne küfür ediyor…

Olacak iş değil.

MESLEĞİMİ BANA BIRAKIN…

Şimdi bir adam böyle yaptı diye spor gazeteciliği ayaklar altına alınacak.

Çünkü bu adam Hürriyet Gazetesi Spor Servisi‘nin başındaki bir adam. Sokaktaki adam bu adamı gazeteci olarak görüyor ve spor muhabirlerini, spor yorumcularını gördüğü yerde küfür ediyor.

Kendinizi savunmanıza fırsat bile kalmıyor.

Mesleğin itibarını ayaklar altına alanlara bakın.

Hani itibarı zedeleyen gazeteci olsa, bir şarkıcı çıkıp gazeteciliği ayaklar altına alıyor.

SGC ve SSYD’yi KINIYORUZ.

SUSAN GAZETECİLER CEMİYETİ VE SUSAN SPOR YAZARLARI DERNEĞİ…

AtarYemez bu işin peşini bırakmayacak.

Ve bu olanların cevabını Ercan Saatçi değil, mesleğin en önemli koltuklarından birinde oturan Ertuğrul Özkök verecek.

Aşağısını kabul etmiyoruz,

Evet Sayın Özkök…

Söz sizde…

Cüneyt KARAKAYA

Ercan Saatçi Galatasaray Küfür | Ercan Saatçi FB TV Galatasaray Küfür | Metin Özülkü FB TV Galatasaray Küfür | Ercan Saatçi Küfür | Gazete AtarYemez

Resmen Şok oldum.!!

Resmi site bu olayı Türkiye spor gündemine taşımalıdır.

Ve çok ağır bir kınama yazısı yazmalıdır.

Tamam maç kazanırsın kaybedersin ama bu kadar galiz ve ağır küfürler edemezsin.

Boşa demiyorum, herkes adam olur bu fenerliler olmaz.

Tamam "GS'ye koyduk. Ezdik vs rezil ettik vs" diyin ama Bu resmen çok ağır bir küfür.

GS Yönetiminin Hürriyet'e olacak tepkisini merak ediyorum.

Tarafsız Türk basını dayak yiyen Erhan Telli'yi günlerce savundu. Şu küfürlere tepki ne olacka?

Yolda 2 kişi Ercan'ı eşşek sudan gelinceye kadar dövse haklı mı haksız mı?

Arkadaşlar GS Resmi Sitesine mail attım.

Kulübün çok ciddi ve sert bir açıklamasını bekliyorum.

Deli olcam...

GS li futbolcu arkadaşları tebrik ederim. Böyle şeref yoksunu 2 köpeği konuşturdukları için.!!

Arkadaşlar GS Resmi Sitesine mail attım.

Kulübün çok ciddi ve sert bir açıklamasını bekliyorum.

Deli olcam...

GS li futbolcu arkadaşları tebrik ederim. Böyle şeref yoksunu 2 köpeği konuşturdukları için.!!

Evrimini tamamlayamamış Allah'ın kıllısı Metin Özülkü. Kasetçiden dönme sözde spor yazarı Ercan Saatçi. Gidin Ajdar'a şarkı falan yapın lan . Yatağınıza alın Ajdar'ı aranıza hatta...

İki tane "Son of a Bit.h" karşılıklı oturmuş, sohbet ediyorlar! Gayet normal!

Şu down sendromlu iki mahluku dayaktan gebertsinler.Galatasaray sahipsiz değildir ulan.Yeter bu üzerimize oynanan oyunlar.İyice çizmeyi aştılar artık.

Metin'e bak lan goduk diyor harbiden şerefsiz bunlar ya :D

Büyük bir camiayi bu kadar karsina alirsan sonuclarina katlanirsin. Olay mahkemeye de gidebilir. Zaten bir imaji olmayan Hürriyet gazetesinin durumu ortada. illa diyolarki biz UltrAslanin kucagina oturucaz. Sen hem küfür et hem de Ali Sami Yen stadinda olay cikiyor de. Cok basiniz agricak cook.

Tam bir kepazelik ben ilgili yada ilgisiz bildigim tum yerlere mail attim

Tahminime göre yönetim. Maçın havası bozulmasın diye. Açıklama yapmadı hala ve maç sonu emin olun. Çok sert açıklamalar olacaktır. Karaktersiz herifler insan utanır biraz.

Taraftar yarın onlara cevabını verecektir.

Galatasaray lı futbolcu arkadaşlar yüreğinizi vücudunuzu her bir yerini sahaya koyun artık ve sezon sonu bu şerefsizleri lütfen sevindirmeyin. Bakın neler oluyor.

Artık tepki veremez hale geldik.

Yönetim bu olayı gündeme getirmezse Haldun Üstünel den Adnan Polat a kadar yönetime olan bütün inancım yıkılır. Fiili bir şeyler yapılmalı bunlara artık nereye kadar sürecek bu? Birisi yazmış video nun altına O.Ç. kelimesinin anlamsız kaldığı yerlerdeyiz diye. Ayne öyle küfür yetmiyor artık ...

Ulan damat Ercan,

Seni fena oycaz,

Ettiğin o küfrü

Biz de sana koycaz,

Biz de sana koycaz.

Ooo, ooo

Yaratıcılığımın sınırlarını deniyorum.

Olur mu?

Olur be... :D

ikinci bölümü de Metin gavat 'ına armağan edeyim;

Boz ayısın Metin,

Seni fena oycaz