Büyük Galatasaray Taraftarı; Hürriyet ALMA, ALDIRMA ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Galatasaray Taraftarı; Hürriyet ALMA, ALDIRMA !

Cevap: Büyük Galatasaray Taraftarı; Hürriyet ALMA, ALDIRMA!!!

beyler bunlar kamera arkası falan mı bu ne cüret ya koskaca Galatasaray'a bu sözler ayıp ayıp

ben hala kulubun bu terbiyesizliğe karşı neden tavır almadığını merak ediyorum.Yaptırım uygulanması için ne gibi bir terbiyesizlik olması gerekiyor ki de yapılsın.Üstelik M.Ali Yalçındağ'ın kardeşi Murat Yalçındağ Bizim yöneticimizken...

Yuh ya adamlara bak rahatlığa bak koskoca Galatasaray camiasına ettikleri laflara bak

söylenecek söz yok. iş çığırından çıktı. şiddet istiyorlar bunlar, ali sami yen'de her türlü cezaya razı olup şiddet yapmadıkça bunlar akıllanmaz.

Burdan ercana şunu söylemek istiyorum: ..... ..... .....

ben hala kulubun bu terbiyesizliğe karşı neden tavır almadığını merak ediyorum.Yaptırım uygulanması için ne gibi bir terbiyesizlik olması gerekiyor ki de yapılsın.Üstelik M.Ali Yalçındağ'ın kardeşi Murat Yalçındağ Bizim yöneticimizken...

Sivas maçının havasının bu yöne kaymamasını istedikleri için merak etmeyin.

Maç sonu gereken açıklama yapılacaktır.

3 kıtalık bir beste yaptım ama nerede yayınlayayım :D

Tamamiyle kınıyorum ve hürrüyete ambargo koyuyorum.

Yanlı ve kasıtlı yazıları ile nefretimi kazandı bu gazetede...

Şerefsizler. Böyle rezillik olmaz. Sivas maçında çok ciddi tepki gösterilmeli bunlara, hukuki yollardan da işlemler başlatılmalı.

Gazeteye gönderilen mailin metni çok güzel hazırlanmış. :D gayetle hışımlı

Herkes haddini bilecek şerefsiz Ercan,artık sana nefes almak haram!

Sivas maçının havasının bu yöne kaymamasını istedikleri için merak etmeyin.

Maç sonu gereken açıklama yapılacaktır.

Maçla bu terbiyesizlik arasında bağlantı yok bence... O videoda ki 2 nevi şahsına münasır kişicikler Galatasaray'a (futbolcu,taraftar,yönetici) küfür ediyor ve maç konsantresi bozulmasındiye sesimiz çıkarmayalım demek hayalperestlik oluyor.

Bu ayıba ses çıkarılmadığı sürece yönetime olan inancım gitmiş durumda. Böyle bir saygısızlık yapıldığı zaman sabah uyandığımızda bazı yerlerde taş taş üstünde kalmamalıydı.Ercan Saatçi kim metin özülkü kim ki küfür edebiliyor 104 yıllık bir camiaya? ne kadar sponsporluk anlaşması da olsa Aydın Doğan'la bu terbiyesizlik için susmamalı Galatasaray yönetimi..

Maçla bu terbiyesizlik arasında bağlantı yok bence... O videoda ki 2 nevi şahsına münasır kişicikler Galatasaray'a (futbolcu,taraftar,yönetici) küfür ediyor ve maç konsantresi bozulmasındiye sesimiz çıkarmayalım demek hayalperestlik oluyor.

Bu ayıba ses çıkarılmadığı sürece yönetime olan inancım gitmiş durumda. Böyle bir saygısızlık yapıldığı zaman sabah uyandığımızda bazı yerlerde taş taş üstünde kalmamalıydı.Ercan Saatçi kim metin özülkü kim ki küfür edebiliyor 104 yıllık bir camiaya? ne kadar sponsporluk anlaşması da olsa Aydın Doğan'la bu terbiyesizlik için susmamalı Galatasaray yönetimi..

Merak etme Arzucum,Adnan Polat alır onların aklını.

Haysiyetisiz kedicikler! Nasıl şey yapmışlarmış Galatasaray'ı..

Siz kimsiniz ulan? 3 günlük popstar yorumcuları,müzisyen bozuntuları.Asırlık kulübü makaraya alıyorlar akıllarınca

Metin Özülkü'den beklemezdim,hadi Ercan beyninin olmadığını kanıtladı fakat,Metin ayıp etti onada beste yapacam.

Üst Alt