Büyük Galatasaray Taraftarı; Hürriyet ALMA, ALDIRMA ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Galatasaray Taraftarı; Hürriyet ALMA, ALDIRMA !

Cevap: Büyük Galatasaray Taraftarı; Hürriyet ALMA, ALDIRMA!!!

Mail attığımız adamın da bunlardan farkı yok. Hürriyet almamak, aldırmamak lazım. Başka türlü bir şey olacağını sanmıyorum. Ercan Saatçi spor müdür olmaz herhalde bundan sonra. Ama bu bir şey değiştirmez. Hürriyetin başındaki adam da aynı kafa zira.

"Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,

Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"

Eskiler biliyor her şeyi.:)

Ercan saatçi'yi hergün 40 posta dövsende yine aynı şeyi yapar.Biz demokratik yollarla çözümler arayalım ... haklıyken haksız duruma düşmeyelim ve onun seviyesine inmeyelim..

Burdan da aslında Türk basının ne kadar satılmış oldugunu anlıyorsun...Olayın patlak vermesinden 24 saatten fazla zaman geçti ama bildiğimiz büyük(!!) medya kuruluşları es geçiyor.Ama karşı kıyıda bardağı Galatasaraylılar attı diye abidik gubidik savlarla ortaya çıkanlar hemen manşetlerde.Türk basını da aynı antu zihniyetinde oldugu için bugun birçok galatasaraylının attıgı seviyeli mailler karşısında donup kalmıştır.seviyesizlikleri hepsinin çünkü aynı...

Yapılacak olan biz taraftarlar olarak hürriyet almıcaz internet sitesine girmicez , yönetimde bunlara Galatasaray demeyi yasak edecek... florya'dan içeri almayacak, futbolcular röportaj vermeyecek ve her girdiği Galatasaray haberini resmi siteden yalanlıyacaksın ...Ondan sonra görmek lazım bu spor müdürlerini....

O ettiği küfürler Ercan Saatçinin kendisine girecek birgün de haberi yok garibin

Ercan saatçi'yi hergün 40 posta dövsende yine aynı şeyi yapar.Biz demokratik yollarla çözümler arayalım ... haklıyken haksız duruma düşmeyelim ve onun seviyesine inmeyelim..

Burdan da aslında Türk basının ne kadar satılmış oldugunu anlıyorsun...Olayın patlak vermesinden 24 saatten fazla zaman geçti ama bildiğimiz büyük(!!) medya kuruluşları es geçiyor.Ama karşı kıyıda bardağı Galatasaraylılar attı diye abidik gubidik savlarla ortaya çıkanlar hemen manşetlerde.Türk basını da aynı antu zihniyetinde oldugu için bugun birçok galatasaraylının attıgı seviyeli mailler karşısında donup kalmıştır.seviyesizlikleri hepsinin çünkü aynı...

Yapılacak olan biz taraftarlar olarak hürriyet almıcaz internet sitesine girmicez , yönetimde bunlara Galatasaray demeyi yasak edecek... florya'dan içeri almayacak, futbolcular röportaj vermeyecek ve her girdiği Galatasaray haberini resmi siteden yalanlıyacaksın ...Ondan sonra görmek lazım bu spor müdürlerini....

Dediklerin doğru. Fakat dediğin gibi burada geçerli değil bunlarda. Mailler falan okunmamıştır bile belki.

Fekat 40 değil 1 posta dayak bile atsak belki hırsım geçer.:D

Ben öyle çok nefret etmem. Ama bu adamın yüzünü görmeye, ismini duymaya, onun hakkında konuşmaya, yazmaya bile dayanamıyorum. Bir haberi gelse, çok temiz dövüldü diye o zaman aklımı başıma alırım sanırım.

Dediklerin doğru. Fakat dediğin gibi burada geçerli değil bunlarda. Mailler falan okunmamıştır bile belki.

Fekat 40 değil 1 posta dayak bile atsak belki hırsım geçer.:D

Ben öyle çok nefret etmem. Ama bu adamın yüzünü görmeye, ismini duymaya, onun hakkında konuşmaya, yazmaya bile dayanamıyorum. Bir haberi gelse, çok temiz dövüldü diye o zaman aklımı başıma alırım sanırım.

Okunmasın ama binlerce mail atıldığını ve telefon edildiğini bilmek güzel:)

Bende kendisi için seninle aynı duygularını besliyorum , herhalde kendisi akıl edemez ama kayınpederi O'nu dışarı çıkarmaz bu günlerde:)

Hürriyet Gazetesi Spor Servisi Koordinatörü Saatçi'nin FB TV'de yayınlanan Müzik Molası programında sanatçı Metin Özülkü'yle birlikte sarfettiği küfürlere her kesimden tepki yağdı.

Birisi Türkiye'nin önde gelen gelen basın kuruluşlarından Hürriyet Gazetesi'nin spor koordinatörü Ercan Saatçi... Diğeri sanat dünyasının sevilen ismi Metin Özülkü... Takvim'in haberine göre, bu ikilinin G.Saray'a küfür ettiği görüntüler Sarı-Kırmızılılar'ın taraftar sitesi ultraslan.com'da yayınlanınca ortalık karıştı. Olay yaratan küfürler, Fenerbahçe TV'de yayınlanan Metin Özülkü'nün sunduğu ve Ercan Saatçi'nin konuk olduğu 'Müzik Molası' programında geçiyor.

Kaydedildiklerini farketmediler

Gündeme bomba gibi düşen görüntülerde, yayın öncesi kameraların açık olduğunu farketmeyen Ercan Saatçi, "Nasıl s...... Galatasaray'ı" diyor. Metin Özülkü ise buna yanıt olarak, "A.... k...." ifadesini kullanıyor. Görüntülere başta Galatasaray camiasından olmak üzere her kesimden çok büyük tepki yağdı. Sarı-Kırmızılılar, başta ultraslan. com olmak üzere taraftar sitelerinde Saatçi ve Özülkü'yü hedef aldı.

Maçta tepki var!

Ercan Saatçi ve Metin Özülkü'nün Galatasaray'a küfürlerine büyük tepki gösteren Sarı-Kırmızılı taraftarlar en büyük protestoyu bugünkü Sivasspor maçında yapacak. Galatasaraylı taraftarların Saatçi ve Özülkü ile ilgili pankartlar hazırladığı ayrıca bu ikili aleyhine tezahüratlarda bulunacağı gelen haberler arasında.

Hayret maraton haber yaptı...

BÜYÜK REZALET!.. | Maraton.com.tr

bu ercan saatçi'ye yakaladığım yerde mutlak surette kayacağım.

az önce attım maili ve kendini sağlam Galatasaraylı hisseden arkadaşlarımıza bu şikayet mailini etmasını öneriyorum.Galatasaraylılık bunu gerektirir.Şimdi sesimizi çıkarmayacaksak nezaman çıkaracağız,madem ülkenin en genç ve kalabalık taraftarı bizde bunun ne anlama geldiğini bazı haddini bilmezlere bildirmek gerekmezmi.Madem herşeyimiz Galatasaray vefa borcumuzu bir şikayet maille bile gösteremiyorsak biz yokuz ozaman.

Bir baba hindi dediler hadlerini bildirdik

Sıra size de geldi sezon sonu o laflar gözünüze(!) girecek.

Şu adamı sokakta bir görsek. Tek isteğim bu. Benim gibi düşünen Galatasaraylılar yok mu. Toplanıp şunu bir güzel dövelim, yeri yurdu bellidir. Çalıştığı gazete belli elbet dışarı çıkar. Senelerdir nefret ediyordum bu heriften artık ölesiye nefret ediyorum. Geberse üzülen olmaz bu herif için.

+ 1905

Tribunde küfürlü besteleri söylesen ne olacakki ? Adamın umru bile olmaz . Ama şöyle temiz bir dayak yerse Galatasarayla dalga geçmek neymiş görür

Galatasarayla alay etmenin cezası küfür olmamalı

FROVER DAYAK

Gerçekten bu adama en temizinden bir dayak atmak lazım.Bunların başka şekilde adam olacağı yok.Odunu vereceksin böylelerine.

Ettiği küfürleride normalmiş gibi karşılıyor,keşke şunun karşısına çıksam yüzüne iyi bir küfür sallasam ne der acaba,belkide tebrik eder.ya yeminle sölüyorum bi maçta galip geldiğimizde gidip arkadaşımın yüzüne böle bu sözü edemem,bunlar gayet normal buluyor hayret ettim,aslınta tam yakılacak insanlar,yandıkça altına odun atacaksın ve ısınacaksın,belki sözlerim kin ve nefret dolu bunda benim bi kabahatim yok milyonlarca insanı böyle galyana getirenler yüzünden demekki futbolda şiddet olayları yaşanıyor.şiddetin nedenini şimdi çok iyi anlıyorum.

Bunlar terördende tehlikeli,sanatçı kimliklerinin altında futbol terörü estiriyorlar,insanları şiddete davet edip,sonra aa şunlara bak ne ayıp diyen sanatçı bozmaları,gerçi bunların başkanından tut taraftarına, hepsi aynı kumaş ve ahenkte şaşırdığıma şaşırıyorum.

Bu herif birde ırkçı düzembazın teki soyunun ne olduğu biliniyor.Cesaret göstermiş küfür etmiş cesareti varsa bugün Gelecek Samiyene

Üst Alt