Büyük Galatasaray Taraftarı; Hürriyet ALMA, ALDIRMA ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Galatasaray Taraftarı; Hürriyet ALMA, ALDIRMA !

Cevap: Büyük Galatasaray Taraftarı; Hürriyet ALMA, ALDIRMA!!!

+ 1905

Tribunde küfürlü besteleri söylesen ne olacakki ? Adamın umru bile olmaz . Ama şöyle temiz bir dayak yerse Galatasarayla dalga geçmek neymiş görür

Galatasarayla alay etmenin cezası küfür olmamalı

FROVER DAYAK

Oğlum nerede görecende dövecen ama tribünde 25.000 kişinin Ercan Saatçi'ye sövmesini çok isterim.

Buda bizden olsun...

huriyetboykotcopycopy.jpg

Sessiz kalmıyalım !!

Bence Hurriyet'in yanina Milliyet, Fotomac gibi ezik medyanin diger temsilcilerini de eklemeliyiz. Hatta bu kagit parcalarinin internet sitelerine de girmemek lazim.

Gerçekten bu GS maçından sonra özellikle herkes kendisini kaybetti. İnanılmaz ağza alınmayacak yazılar mı desek, laflar mı desek. Başkanın bu işe el atması lazım.

fenerbahçe'nin gerçek anlamda bu ülkede pkk'dan farkı yok. sanatçısı, yazarı, taraftarı,başkanı her şeyiyle en az pkk kadar zarar veriyor bu ülkeye. zaten geçmişte Ata'ya suikast düzenleyen başkanları da var bu hainlerin.

işte bunların üzerine gidilmiyor. senin de bu tarz bir yazarın olacak, bunları söyleyecek, gündeme getirecek. o zaman it sürüsü gibi dağılırlar zaten ama belaltı vuran yazarımız yok bizim. bizimkiler insan evladı çünkü, ercan gibi itin soyu değil.

fb tv sinde bu olay oluyorsa,

fb geri sayimi hak etti demektir. sami yendeki maca kadar her hafta geri sayim baslatilabilir. tabi burada kendi futbolcumuzun degil rakibin baski altina alinmasi lazim. ozulku, saatci gibi ucuz kisiliklere de mac ici ve sonrasi mesaji verilmeli. boyle bir konusmayi bir tv kanali cekiminde yapan adamlarin ne kadar siradan insan olduklarini gosteriyor. iyi ki bu ikisi gs li olmamis. bu tip karekterleri baska kulupler barindirir bunyesinde.

rovans macina iyi bir hazirlik lazim. ozellikle brezilyalilara deplasmanda ve yabanci sularda olduklarini iyice belletmek lazim. fb nin organize ekipleri sami yeni kapattirmak icin simdiden calismaya baslamis olabilir, sahaya birsey atmalarini ve provakasyonu kavgalari engelleyen karsi ekipleri organize etmek ve fb icin sami yeni seyirci baskisi anlaminda cehenneme cevirmek lazim. ozulku ve saatcinin videosunu da mactan sonra reverse montajlayip adreslerine yada tv lerine geri gondermek lazim.. bu is artik saygi boyutunu gecti..rakip saygisizsa luzumsuz sayginin geregi yok..onemli olan sakin ama zeki olmak..bunu becermek...artik amator kafalari birakip daha organize bilincli ve prof olmak lazim...yonetimin mutlaka seyirci, dis propaganda ve stad organizasyonundan anlayan prof birini ise proje basi olarak vermesi lazim..

Ekşide bir arkadaş yazmış yarıldım.

İZEL-ÇELİK-O.......Ç.....

nOKTALI YERLERİ HAYAL GÜÇÜNÜZLE DOLDURUN EKŞİDE DOLU DOLU YAZIOR GERÇİ.:D

Fotogol Gazetesi spor yazarları, Fenerbahçe Televizyonu’nda yayınlanan ‘Müzik Molası’ programında Metin Özülkü ile birlikte Galatasaray’a küfür eden Hürriyet Gazetesi Spor Koordinatörü Ercan Saatçi’ye tepki gösterdi.

Uyanın Bir Zahmet

Ah neler yazasım var bir bilseniz.. Neler neler.. Ama işte eli kolu bağlanıyor insanın.. Yıllarca gazeteciliği amiral gemisi olmuş ve halen bu görevi yerine getirmek için bir sürü emekçinin sırtında mücadelesini sürdüren, büyük bir gazetenin spor koordinatörü olarak biri kayınpeder kontenjanından göreve getiriliyor.

Eskiden olsa, (hani benim yaşım yetmez ama, anlatılanlardan bildiğim kadarıyla) o binanın kapısının önünden geçemeyecek olan bir adama verilen payenin bedeli dün kabak gibi ortaya çıkmıştır.

Söz konusu zat’ın (Zat dediğime bakmayın, ismini telaffuz etmek bana zul geliyor) FB TV’de karşısına aldığı iri kıyım amca ile yaptığı sohbetin görüntüleri çıktı meydana… Hem de ne görüntü..

Detaya girmeye gerek yok. (Merak eden yazar arkadaşım Tamer Ayeri’nin köşesinde detayları ile okuyabilir.) Ben işin o boyutunda değilim.. Ağız sağlığının bozuk olduğu her halinden belli bir zat’tan (yine zat dedim.. Allah’ım affet..) bu beklenirdi, o da yaptı.

Ne TSYD, ne Gazeteciler Cemiyeti… İkisinde de TIK YOK!.. Medyada bir iki kişi dışında herkes zaten kış uykusunda.. Mesleğimiz, mesleğiniz ayaklar altına alınıyor millet.. UYANIN BİR ZAHMET!..

Osman Altunterim

Yapın Bir Musakka

Fenerbahçe TV’de Metin Özülkü’nün sunduğu muhteşem (!) yapıma Ercan Saatçi konuk oldu.

Bu güzide yapımın görüntüleri de internete düştü. Büyük bir gazetenin spor koordinasyonunu sağlayan (nasıl sağladığını görüyorsunuz) Saatçi, “Nasıl s… Galatasaray’ı” derken, karşısındaki sanatçı Özülkü (Barış Manço gibi sanatçı olanlar lütfen üzerine alınmasın), “Sorma a… koyduk” karşılığını verdi. Sonra bu ikili, “Galatasaray’a girleim-girmeyelim” gibi kendi seviyelerinde laflar sarf etti.

Eskiden “İzel-Çelik-Ercan” vardı. Aslında şimdi de “Ercan-Metin” ikilisi bir kaset çıkartabilir. Kasetin 1 şarkısı da, “Seni hiç sevmedim ki, seviyem kadar sevdim. Sıfırsın sen sıfır, gel mısırı ısır. Yapalım bir musakka, takılalım mutfakta” gibi saçma sapan sözlerden oluşur.

Ercan Saatçi’nin, “Nasıl s… Galatasaray’ı” lafından sonra “Buradaki küfür cinsellik içermiyor” sözleriyle de aydınlandım. Acaba Saatçi için neler “cinsellik içeriyor?”

Bu konuşmalardan sonra, Metin Özülkü’nün, “Seninle olmak var ya” şarkısı bile birçok Galatasaraylı için cinsellik içermeye başladı. Cinselliği içeren şahıs da belli!

Saatçi’nin yaptığı gazetecilik de nizamiyeye geçmedi ve geçemez.

Tamer Ayeri

Ercan Saatçi Galatasaray Küfür | Ercan Saatçi FB TV Galatasaray Küfür | Metin Özülkü FB TV Galatasaray Küfür | Ercan Saatçi Küfür | Gazete AtarYemez

Mehmet Helvacı, Ercan Saatçi ve Metin Özülkü arasında Galatasaray için küfürlü konuşmanın yer aldığı diyaloğun basına yansımasıyla ilgili yöneltilen bir soru üzerine, şunları söyledi:

''Ercan Saatçi bir gazetenin spor müdürü. Bu pozisyonda, bu sorumlulukta olan insanların özellikle dikkatli davranması gerekir. Yakışıksız bir şey. Galatasaray büyük bir camia ve hiçbir camiaya böyle küfürlerin söylenmesi doğru değil. Gerekeni yapacağız. Hukuk nezdinde sonuçları var. Yarın hukuki girişimlerde bulunacağız ve bunu da internet sitemizde duyuracağız. Umarım sadece biz değil herkes bu durumu kınar. Hatta Sayın Saatçi'nin taraftarı olduğu kulübün de kınamasını beklediğimi söyleyebilirim. Bir hakaret suçu var. Kararı savcılar, mahkemeler verir. İşlenmiş aleni bir suç, bu suçun cezalandırılması lazım.''

Oh be nihayet açıklama geldi..

TURKCELL SÃœPER LÄ°G | Galatasaray mahkemeye gidiyor!

Bu arada ilginç olan herkes ercan saatçi omurgasızına yüklenirken metin özülkü arada kaynıyor.

Bu arada ilginç olan herkes ercan saatçi omurgasızına yüklenirken metin özülkü arada kaynıyor.

Bende bunu yazmak için girmiştim Mehmet Helvacı'nın açıklamalarını okudum bunun gözden kaçtığını düşündüm! Metin Özülkü'de en az Ercan Saatçi kadar kusurludur.

M.Özülkü'nün medya ile bir bağlantısı olmadığı için olabilir.

Gazetenin spor bölümü müdürü böyle bir şey yapıyorsa; orada yazılan yazıların, çıkan haberlerin hepsinde bir art niyet vardır izlemini bırakıyor.

M.Özülkü'ye de tepki gösterilme tabi ki.

Ama E.Saatçi yazıcağı bir yazı, yapacağı bir saçma haberle spor gündemini değiştirebilir. Yenilgiden sonra yeşil rengi başka bir yerlere çekip; gündemi değiştirmesi gibi.

M. Özülklüyü tanımam, yaptığı müziği bilmem ama küfür etmesi benim için çok sorun değil hani FB tv de yapmış olması dışında ama ERcan'ın konumu nedeniyle yaptığı şey affedilemez

ercan s....... nin ettiği lafların önemi ve gs camiasında bu kadar konu olması aslında hürriyet gazetesinin değerinden geliyor . umarım bunun farkına hürriyet gazetesinin patronları varır.

Telegol'de üstüste yayınlıyorlar videoyu.Sözde sansürle...

Üst Alt