Büyük Kaptan Cüneyt Tanman, TFF 'den istifa et! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Kaptan Cüneyt Tanman, TFF 'den istifa et!

Cevap: Büyük Kaptan Cüneyt Tanman istifa et!

Orda durmasıda birşey değiştirmiyorsa istafa etsin isterim. O olmayınca elleri dahada güçlenecek diye düşünenlere cevabım: İstafası herkes tarafından sorgulanacak Tff dahada sıkıştırılacak.

Cüneyt Tanman istifa etmeyecek. Dün Başkan konuşurken jest ve mimikleriyle destekliyordu çünkü.

hepinize merhaba, madem federasyon birşey yapmıyor yapamıyor, o halde görev biz taraftarlara düşmüyor mu, bu ligi kurtarmak bence yine bize düşüyor, bu lig bizimse gs. olarak da bu ligin içindeysek tribünlerde tepkimizi ortaya koyabiliriz, cüneyt tanmanı ve tff .yi istifaya davet edip dikkat çekebiliriz, uefa ya mail yağmuruna devam edebiliriz, kaldı ki ben bu konularda elimden geleni yapıyorum kaç gündür, lig tv veya digitürk üyesi değilim ama olsaydım kesinlikle iptal ettirirdim, çünkü bu şekilde bir lig izlemek istemiyorum , bu şekilde maçları takip etmeyeceğimi de belirtmek istiyorum, ünal aysalla beraber lig tv almak istiyordum ama olaylardan sonra vazgeçtim, bu parayı gsstore'da değerlendirmeyi düşünüyorum, keşke kendi klübümüzün maçlarının yayın hakları yine kendi klübümüzde olsa, şunu bilin ki federasyon gereğini yapamadığı için süperlig bu şekilde kesinlikle oynanamaz, vicdanların tatmin olmadığı bir futbol ortamı asla normali gibi olmayacaktır. Bu durumda milyonlarca lira verip yıldız almanın da bir mantığı kalmıyor. Klübümüzün de bir duruş göstermesi gerekiyor artık.

etmemesi gerektiğini düşünüyordum normalde ama bu son karardan sonra artık istifa edip tepkisini koymalı Cüneyt kaptana yakışan budur!

Galatasaray'ın mazisi, yani eski futbolcuları şöyle ayrılır;

Metin Oktay ve diğerleri.

Hangi eski futbolcumuzdan hayır gelmiş ki, Cüneyt Tanman'dan gelsin? Sizce istifa eder mi? Tabi ki hayır. Artık devir, para-şöhret devri. Kısaca herkes kendini düşünüyor, Galatasaray veya Galatasaray'lılık sadece taraftara özgür birşeydir.

Bu büyük Galatasaray taraftarı dışında, hiç bir Galatasaray(lı) yöneticisi ve eski futbolcusuna güvenmiyorum.

Yaptığı soytarılıkların bedelini ödeyen Emre'ye yapılan basit bir tepkiyi kınayan Sayın Tanman'ın görevini bırakacağını inanmıyorum.

Evet bu çağrıyı destekliyorum ve Cüneyt Tanman'ın derhal istifa etmesini bekliyorum. İstifa etmesi bir zorunluluktur. İstifa etmesiyle taraflı tarafsız tüm kamuoyunun taktirini toplayacaktır. Türk futbolunun değil, Beşiktaş ve Fenerbahçe Spor kulüplerinin bir yöneticisi gibi davranan kişilerin arasından, şahsiyetli bir insan olarak hemen ayrılmalıdır. Hukuku, yasaları hiçe/yok sayan, tamamen ağaların hizmetinde ki bu Federasyon ve Başkanı, gelmiş geçmiş en çürük, hiçbir konuda güvenilemeyecek bir Federasyondur. Şahsiyetli insanların, bunların arasında çok fazla kalbileceğini düşünmüyorum..

Neden Cüneyt'e yükleniyorsunuz ki?Hedef Futbol Federasyonu ve onun başkanı olmalıdır.

İstifa et Cüneyt Tanman.

Onun bunun çıkarına hizmet ediyorsun. Bırak bu işleri. iyi futbolcuydun öyle kal... Gerisi hikaye

Üst Alt