Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı" - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

Cevap: Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

hikmet karaman gelsin demiyorum ama siz kimi beyeniyorsunuz?

terim olmaz

daum olmaz

lucescu gelmez

avci gelmez

gibi bekliyosunuz?

Bu boktan dönemde kim gelir ki keşke Terim gelse ya tam sırası tam...

Disiplinsizlik almış başını yürürken,Adnan Sezgin denen şahsiyet yönetimdeyken,tüm bu yerli saltanatını yıkmak için tüm bu aksaklıklara noktayı koymak için Terim ya!

Başarısız olur ama Terim'in Galatasaray'ı böyle sahada silik olamaz kardeşim!

Hiç olduğunu hatırlamıyorum elbette her maçı alamayız ama böyle yavşakda takım olamaz sahada!

Keske Sinan keske. Ama yönetim Terim´i filan getiremez. Teklif bile götürmemislerdir. Aslantepe - Hikmet Karaman - Mustafa Sarp :D

Anadolu takımına mı döndük lan.

Hikmet karamandan sonraki bomba da samet aybaba mı ? bir sonraki senede yılmaz vural gelir. Ve orta sıralara oynayan bir takım oluruz :)

2005696513911430400rsgi3.jpg

hikmet_karaman2009_1b.jpg

mustafasarp1.jpg

Keske Sinan keske. Ama yönetim Terim´i filan getiremez. Teklif bile götürmemislerdir. Aslantepe - Hikmet Karaman - Mustafa Sarp :D

Aynen bende geleceğini sanmıyorum ama bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir,bu yönetim o kadar saçmalığın içinde bir kere doğru yapsa keşke..

Bu demode yönetim zihniyeti oldukça Adnan başkan daha çok sezon ortasında hoca sepetler.

Aynen bende geleceğini sanmıyorum ama bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir,bu yönetim o kadar saçmalığın içinde bir kere doğru yapsa keşke..

Düsündüklerinden eminim. Ama Fatih Terim´in kabul etmeyecegini düsündüklerinden yanina bile gitmeye cekiniyorlar herhalde. Sezon ortasinda takimin basina gecmek Terim´e ters. Bunu sadece Italya´da bir takim icin yapar diye düsünüyorum.

Vay arkadaş ne hallere düştük, kimleri konuşuyoruz.

Hepinize iyi geceler.

Allah Galatasaray'ımızın da bizim de sonumuzu hayır etsin.

Düsündüklerinden eminim. Ama Fatih Terim´in kabul etmeyecegini düsündüklerinden yanina bile gitmeye cekiniyorlar herhalde. Sezon ortasinda takimin basina gecmek Terim´e ters. Bunu sadece Italya´da bir takim icin yapar diye düsünüyorum.

Çekindikleri kesin ama bi taraflarını sıkıp çağırırlarsa %100 Terim kabul eder.Egosunun ne kadar fazla olduğunu biliyoruz.Ben gediğimde takım buydu ben böyle yaptım diyebilmek için bile gelir.İstifanın İ'si ağzından çıkmadan onu postalayan Mahmut Özgener için gelir.İyi bi Galatasaray'lı olduğu için gelir. Çok sebep var kanımca.

Çekindikleri kesin ama bi taraflarını sıkıp çağırırlarsa %100 Terim kabul eder.Egosunun ne kadar fazla olduğunu biliyoruz.Ben gediğimde takım buydu ben böyle yaptım diyebilmek için bile gelir.İstifanın İ'si ağzından çıkmadan onu postalayan Mahmut Özgener için gelir.İyi bi Galatasaray'lı olduğu için gelir. Çok sebep var kanımca.

Türk futbolunun her başarısında Fatih Terim'in parmağı var..

Ki bence özledikte..

Umarım Aslantepe'ye onunla gireriz!

Keske gelse keske. Hikmet Karaman geliyor ya :D Hala soktayim

Üst Alt