Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı" - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

Cevap: Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

Ya bari takim calistiran bi adam getirip etik disi hareket yapacaksiniz, en azindan Abdullah Avci´yi getirin

Hay agzına saglık gerci bizimkiler onu bile getirmeyi beceremezler Avcı hocam sende gözünü seviyim tamam biliyoruz adam gibi adamsında ihtiyac var sana biz konusuruz 400 taraftarınızla bişey olmaz:)

Rijkaard harbiden gidiyormu yahu. Inanmak istemiyorum.

Ilk defa kovulan bir hoca icin agliyacam, okadar.

Yazik, gercekten yazik, rijkarda futbolcu verdinizde o mu oynatmadi, insanin inanasi gelmiyor.

Keske sabah kalkinca rjkardla 5 senelik mükavele imzaladik, 3-5 futbolcunun da mükavelesi fesh edildi deseler, dünyalar benim olur :)

Allah sonumuzu hayir etsin...

Deneme tahtasımı hacı burası?

Ben kariyerli hocayada kariyersiz hocayada karsıyım örnek yazıyım anlayan anlasın bize magath martin jol luce tarzı yabancı adamlar lazım yerli ise terim a.avcı e saglam dısında hoca olmamalı

Magath mi ?? Yapma be Murat. Adamin eline bu sezon 40 milyon euro verdiler herif Schalke'yi batirdi.

Bizdeki bu zihniyet degismedigi sürece Mourinho gelse bile kovulur hemen. Adamlarin eline 4.sinif topculari veriyoruz ve sonrada bir mucize yaratmalarini bekliyoruz. :eek:

Ben simdi Hikmet Karaman'nin ne zaman kovulacagini merak ediyorum. Bakalim taraftarimiz kac ay ona dayanabilecek.

35 sayfa boyunca kimse yazmamış. Şu anda boşta olan;

MARTİN O'NEİLL

GELMELİDİR. Bu adam Lucescu'dan da, Fatih Terim'den de, Hagi'den de üstün bir teknik adamdır.

3.jpg

Florya'ya bir faraş bir süpürge gerek...

Temizlenmesi gereken çok pislik var...

NTVSPOR Son Dakika

Hakan Şükür %100 sportif direktör

Hagi %99.9 Teknik direktör.

Yine eski sisteme döndük geçmişle yaşayan bir kulüp haline büründük. Yazık etmeyelim bu isimlere.

Üst Alt