# Cafer Tosun | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Cafer Tosun

271511-1464463090.jpg

Futbolcu Adı: Cafer Tosun
Mevki: Orta Saha
D.T: 20/11/1999

Daha önce ilk ben yazmıştım bu sene kendini göstereceğini düşünüyorum. Oldukça yetenekli bir oyuncu. Abdülkadir ve Yusuf gibi değerlenirse şaşırmamak lazım.

Aklıma direkt bir isim gelmiyor ama boyuna göre (1.85) oldukça hareketli, presli ve tempolu oynayabilen ve ayağı da düzgün bir çocuk. Yaşına göre oldukça olgun bir oyunu var. Pas kanalı olabiliyor, verkaçlara giriyor. Daha ne olsun.
8 numara oynuyor gibi geldi izlediğim 4 dklık bölümde.

Abdülkadir'de üst seviye topçu potansiyeli var mesela Yusuf'ta o yok. Bu çocuk 8 numara ve iyise ilk 11 oynar ama herhalde.

Valla renktaşlar kötü bir haberim var ama Cafer Tosun hakkında geçtiğimiz 5 ayda çok sayıda farklı başlıkta entry girmişim...

Detaylı bilgi için Transfer Önerileri Başlığı Sayfa 62 Post 8 Nisan 2018 tarihli 1237.Posta bakılabilir...

Ekran görüntüleri;

CAFER TOSUN 1.jpg

CAFER TOSUN 2.jpg

CAFER TOSUN 3.jpg

İlgili postu açıp bakamayanlar için oradaki videolar da şunlardı;

HÜRMETLER

Valla renktaşlar kötü bir haberim var ama Cafer Tosun hakkında geçtiğimiz 5 ayda çok sayıda farklı başlıkta entry girmişim...

Detaylı bilgi için Transfer Önerileri Başlığı Sayfa 62 Post 8 Nisan 2018 tarihli 1237.Posta bakılabilir...

Ekran görüntüleri;

Ekli dosyayı görüntüle 25807

Ekli dosyayı görüntüle 25808

Ekli dosyayı görüntüle 25809

HÜRMETLER
Konu açmamışsın artı Alpay 1 sene önce falan bahsediyordu, sanırım sen forumda yoktun o dönemler yani.

Biraz saygı duyalım pls, böyle kendini ortaya atman çok ayıp olmuş.

Bu konuda Alper 1 numaraydı ya, yediler bitirdiler çocuğu, rüzgar gibi top sürüyordu.

Aziz kurbanı oldu resmen. Ersun dönemi fena değildi. Sonra İsmail, Aykut gibi adamların elinde kariyerini baltaladılar. 3-4 kişinin arasına girip çıkıyordu adam Eskşehir'de. Bize gelmediği için baya üzülmüştü o dönem. Okan'ın sakatlanmadan önce ki hali gibi görüyordum ben onu.

Ekran görüntüleri;

Ekli dosyayı görüntüle 25807

Ekli dosyayı görüntüle 25808

Ekli dosyayı görüntüle 25809

HÜRMETLER

Helal reis yine bilmişsin.

@Alpay ustad sence bu cocuk avrupa yapabilir mi

ub.msji

Orta saha merkez oyuncuları genelde pek yapamıyor bizde. Ama yapabilir, şu an daha rahat çıkıyorlar oyuncularımız yurt dışına eskisine göre. A Takım seviyesinde bu sene göstereceği performans belirleyici olur. Abdülkadir gibi çıkış yaparsa seneye talipleri olacaktır. 2-3 sene sonra giderse onun için daha iyi diye düşünüyorum.

Üst Alt