# Cafer Tosun - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Cafer Tosun

Tahmin yarışmasında dereceye girmem sonrası gelen mesaja ordan yazan gibi cevap verdim sonrada attığım gibi yapılmış.Sen nasıl oraya tag yazdırdın mesela ben yazdırmak için birşeyler yapmışım gördüğün gibi büyük küçük ne farkeder seninkini niye yazdılar neye ithafen
Yok sormuştum 1-2 moda ancak küçük harfle olur büyük harfle olmaz demişlerdi az önce sen bana poast atınca fark ettim sordum...

Soruma cevap alamadım.Kim sana niye tag verdi açıkla ben sana açıkladım
Sordum nedir bu diye isteyene veriyoruz dediler ne olması lazım dedim küçük harf olacak ve aykırı olmayacak dendi düşündüm bunu seçtim gönderdim koydular...Konusu da galiba forumda bir yenilik yapılmıştı benim o zaman tecrübeli üye miydi neydi ünvan o gitmişti sordum neden gitti diye birçok kişininki gitti dediler düzeltilecek dendi hatırladığım kadarıyla konu öyle çıktı sonra sordum konum nedir diye? Nereden yazılacağını söylediler keyfi yazarlar kendi seçiyor filan dendi ben de konum yazdım ama küçük harfle olur denmişti oradan aklımda kalmış senden başka kimsede de büyük harf yok ondan sordum...Ödülmüş demek ki...

Sordum nedir bu diye isteyene veriyoruz dediler ne olması lazım dedim küçük harf olacak ve aykırı olmayacak dendi düşündüm bunu seçtim gönderdim koydular...Konusu da galiba forumda bir yenilik yapılmıştı benim o zaman tecrübeli üye miydi neydi ünvan o gitmişti sordum neden gitti diye birçok kişininki gitti dediler düzeltilecek dendi hatırladığım kadarıyla konu öyle çıktı sonra sordum konum nedir diye? Nereden yazılacağını söylediler keyfi yazarlar kendi seçiyor filan dendi ben de konum yazdım ama küçük harfle olur denmişti oradan aklımda kalmış senden başka kimsede de büyük harf yok ondan sordum...Ödülmüş demek ki...
Benim bildiğim alexa eklentisi kurmak vs. şarttı sana haybeden vermişler, iltiması sana geçmişler yani uğurcum.

Bende tam olarak bilmiyorum ama sana görüldüğü üzere bariz 1 iltimas geçilmiş bide gelmiş bana sana iltimas mı geçtiler demen komik yani sayın beyfendi
:) Ne olduğunu bilmediğin bir şey hakkında benim bilmememi gerekçe olarak görmen garip...Ben laf sokmak için değil gerçekten öğrenmek için sormuştum...Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim...

Üst Alt