# Cafer Tosun - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Cafer Tosun

Orta saha merkez oyuncuları genelde pek yapamıyor bizde. Ama yapabilir, şu an daha rahat çıkıyorlar oyuncularımız yurt dışına eskisine göre. A Takım seviyesinde bu sene göstereceği performans belirleyici olur. Abdülkadir gibi çıkış yaparsa seneye talipleri olacaktır. 2-3 sene sonra giderse onun için daha iyi diye düşünüyorum.
Hadi bakalim sana guveniyorum ustad en kotu milli takim icin iyi topcu kazaniriz

ub.msji

Adam 1 sene onceden kesfetmis yetenegi

Saygi duyacagina "ben 2-3 ay once soylemistim" diyen insan evladi mevcud.

Insan yazarken utanir, ezikce olmus.

Muthis bir adam bir senedir soyluyoruz Ozan Tufan'dan beri en iyi orta saha potansiyeli

Kesinlikle formayi kapacaktir o da seneye falan kacmali gitmeli

Bu çocuğun hiç maçını izlemedim ama ne kadar Trabzonlu arkadaşım varsa "Yusuf ve Abdülkadir'den daha yetenekli topçular var" diyor 2 yıldır. Cafer'i de ilk onlardan duydum, sonra da şu meşhur uzaktan golünü gördüm.

Trabzon'la ilgili şöyle bi durum var ki; memlekette yetenek fışkırıyor ama okul yok orda. Futbol okulu yok. Çıkan futbolcular pozisyonu anca karşılıklı oynadığı oyunculardan öğrendikleri kadar refleks olarak biliyorlar.

Olmaz ya, gün olur da Trabzonspor kendi kültüründe çalışabilecek bi altyapı organizasyonu kurarsa çok acayip paralar kazanır.

Valla renktaşlar kötü bir haberim var ama Cafer Tosun hakkında geçtiğimiz 5 ayda çok sayıda farklı başlıkta entry girmişim...

Detaylı bilgi için Transfer Önerileri Başlığı Sayfa 62 Post 8 Nisan 2018 tarihli 1237.Posta bakılabilir...

Ekran görüntüleri;

Ekli dosyayı görüntüle 25807

Ekli dosyayı görüntüle 25808

Ekli dosyayı görüntüle 25809

İlgili postu açıp bakamayanlar için oradaki videolar da şunlardı;

HÜRMETLER

Kötü haber nerde üstad

Trabzon Turkiye'nin Brezilya'si

Futbolla yatip futbolla kalkiyorlar

Kadini erkegi cocugu yaslisi futbol seviyor, izliyor, biliyor

Zibilyon tane futbol kulubu ve futbol sahasi var

Cok degil 10 sene duzgun yonetilseler stabil, her sene sampiyonluga oynayan bir yapiya ulasabilirler

yok neden büyük harf diyorum ??? neden var demiyorum...
Tahmin yarışmasında dereceye girmem sonrası gelen mesaja ordan yazan gibi cevap verdim sonrada attığım gibi yapılmış.Sen nasıl oraya tag yazdırdın mesela ben yazdırmak için birşeyler yapmışım gördüğün gibi büyük küçük ne farkeder seninkini niye yazdılar neye ithafen

Üst Alt