Cafercan geri dönsün - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cafercan geri dönsün

Cevap: Cafercan geri dönsün

Öyle havadan atmayın biraz araştırma yapın,gerçekten bu adam Galatasaray'a yakışan bi isim mi.İstatistikleri çok iyi olan Necati'ye burun kıvıran adamlar bunu ister mi sence?

youtube videosu wikipediayla fm profillerine bakarak futbolcu değerlendirilmez yeni nesilin araştırma mantığı. Makine değil ki bu adamlar. sadece fikir verir bunlar

mili takımlar kariyerine bak bakalım ya da biz de paf kariyerine. benim canlı izlediğim bi adam cafercan istatistik çok anlam ifade etseydi serkan aykut türkiyenin efsanesi demektir. ben oynadığı futbola oyun zekasına bakarım öyle 3 maçta 5 gol atmış iyidirle konuşmam. Şans verilmedi GS da aksini iddia eden yalan söyler, ayrıca asist yönü daha fazla olan bi adam attırmaktan da hoşlanıyor. şu anda gs onun gibi frikik atan yok belki kewell belki ama eskidendi artık kewell danda göremiyoruz.

Senin bu gördüklerini demek başka kimse görememiş.Bu kadar iyiyse en azından bi süper lig takımında olmalıydı.Konya Şeker'de şuan,bu takımın maçlarını nasıl izliyorsun merak ettim doğrusu.

kesinlikle Galatasaraylılığından şüphem yok ama bana hep küçük takımların büyük topçusu gibi geldi

Üst Alt