Cafercan geri dönsün - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cafercan geri dönsün

Cevap: Cafercan geri dönsün

Carrusca'nin yerli versiyonu. Bir aralar herkes cok ümitliydi bu cocuktan, ama maalesef iyi bir futbolcu olmak icin yetenek yeterli olmuyor.

Rijkaard görsün yeter, sizleri sonra görürüz.

ÖZgürcan'la birlikte büyük bir sükse yapacaklar eger tabiki takima geri dönebilirlerse.

Bence Frank tüm bu gençleri deneyecek son kez.Sezon öncesinde ki Türkiyedeki antremanların sadece birini bu tip isimlere ayırabilir.En ufak ışık gördüğü isimleri tutar ve yıldız yapar zaten.

Cafercan gittiği hiç bir takımda kendini göstermedi,ancak bu sene Özgürcan Bank Asya ligi en iyi ilk 11'inde.

Rijkaard bunu görüp Özgürcan'ı deneyecektir elbet,ama Cafercan'ın bir daha şans bulacağını sanmam.

Bence Frank tüm bu gençleri deneyecek son kez.Sezon öncesinde ki Türkiyedeki antremanların sadece birini bu tip isimlere ayırabilir.En ufak ışık gördüğü isimleri tutar ve yıldız yapar zaten.

Hiçbirini denemez.

9 senedir her sezon önce ayni seyi diyoruz TD degisince..

Gerets'te Skibbe'de deneyecekti, denemediler, Franck'ta denemez bence.

Bırakında Cafercan hakkında bir yorum ben yapim:)

17 maç çıplak gözle izledim..Cafercan İsmail kartal döneminde çıkışa geçti..Bahri kaya Orduyu bitirdi.Yuhlamalarda takımda ngitti:)

Cafercan maç içersinde hiç pres yapmayan ve Topsuz alanda mücadele etmeyen birfutbolcu..Topu kovalaması 0,Ayrıca mçlarda çok ürkek gördüm,,Galatasarayda Hocaların ona kolay kolay sans verecegini sanmam..Artık günüzüm futbolunda takım olabilimek için her oyuncunu koşması lazım..Mücadele şart..

Yanlız top ayagında iken gerçekten etkili oynuyor..Uzak şutları,Frkikleri,Duran topları gayet iyi..Yanlız topu saklaması iyi degil..1'e 1 lerde herzaman basarılı degil..Bizde hermevkide görev yaptı..En basarılı buldugum mevkisi sag kanattı:DCafercan fizik gücünü artırabilse oyuna daha çok katılsa çok iyi yerlede olacak...Cafercan geçen seneki skibbe takımında rahat oynadı.Malum takım yürüyordu..Yanlız busene oynaması zor buluyorum..Çünkü rijkaard yürüyen oyuncu sevmez..Ha cafercan belki alternatif olarak kadroda bulundurulabilir..Rijkaard2ın 4-3-3 sistemin zaman zaman yer bulabilir..Yanlız banko oynaması zor..Benim düşüncelerim bunlar..Birde samsun deplasmanın çıplak gözle izledim:)

Not:Yusuf bizim stadın zemin gayet iyidir..Üstelik stadda hiçbir zaman çamur olmaz..Kış oldugu zaman kar olur:)

Youtube videolarına baksalar cafercanı ozaman barca da alır..Maç içersinde yaptıkları önemli..ÇIPLAK GÖZLE İZLEMEK CİDDEN FARKLI OLUYOR..

Emrah abi biliyorsun, bende mümkün oldugu kadar cok izlemeye hep calisiyorum.

Cafercan biz sezon A takimda bile gecirse ,acayip bir sekilde gelisim gösterir.

Aydin'a,Mehmet Güven'e ve Ferdi'ye verilen sans bir Cafercan'a verilmedi gitti.

Bu sezon Antep'te yine fena degildi hele Türkiye kupa maclarinda cok ve cook iyidi. Besiktas macindaki oyunu ve o attigi gol. Trabzon'daki müthis cabasi ve oyunu maestro gibi domine etmesi.

TSL'de is yapabilecek bir oyuncu Cafercan suanki hali ile bile. Kewell'den ögreneceklerini 5 yilda ögrenemez. Bu yüzden sans verilmeli, en azindan 1 sezon takimda tutulmali.

Ya bu adamlardan halen geri donsun vs medet unulmasini yanlis olarak goruyorum.Ozgurcan Cafercan yetenekli oyuncular ama kendilerini A takimimizda oynuyacak performansa hic eristiremediler.

cafercan ve özgürcan A takımda denenmeli, yok eğer bu futbocular bizde oynayamaz diyorsanızda gönderin bari de çocuklar pas tutmasın...:ka19:

bence bu çocuklar daha fazla şansı hakediyor. Ayrıca almanyadan altyapı uzmanları gelse de bir baksa şu çocuklara gelişme gösterebilirler mi diye!!! mesela Berkant GÖKTAN hiçbir işe yaramaz, gelişimi durdu diye rapor verdiydi B.Münih altyapısı ;)

Bence en az biri Rijkaard'ın kadrosunda yer alabilir tabi hazırlık dönemindeki performansları çok önemli

Üst Alt