Cafercan geri dönsün - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cafercan geri dönsün

Cevap: Cafercan geri dönsün

A takımda oynucak kaliteye bi türlü gelemedi.

Fm-Cm gibi oyunlarda genç yetenekti bomba gibi gelişiyordu.

Ama gerçek hayatta hiç bi zaman büyük takımlarda oynucak kaliteye ulaşamadı.

Sen hic gercekten izledinmi? Cafercan, suanki hali ile aferdersiniz bu takimda kolaylikla oynar. Sezer Öztürk diyorsunuz, geciniz. Cafercan daha teknik ve oyunu daha iyi yönlendiriyor. Gecen senede Türkiye Kupasi maclarinda harikaydi, bakiniz bu sezonda harika, kaptan olarak cikiyor maclara..Besiktasin ortasahasini ve defansini amatör gibi gösterende oydu -:)

Bu konuyu açsa açsa Yusuf açar :D

Yusuf oğlum Cafercan mı kaldı ya :D

Resmen ölüden ... istiyon :D

cafercan a şans verilmedi yazık edildi harcanan bi yetenek olduğunu düşünüyorum. geç kalınmış sayılmaz kazanılabilir.

2002-2005 yıllrı arasında sadece 4 maçta forma giymiş, gülen cahillere bi taraflarımla gülüyorum. yaşınız yetmez belki daha 10 yaşındaydın sen o zamanlar.

2002-2005 yıllrı arasında sadece 4 maçta forma giymiş, gülen cahillere bi taraflarımla gülüyorum. yaşınız yetmez belki daha 10 yaşındaydın sen o zamanlar.

Öyle havadan atmayın biraz araştırma yapın,gerçekten bu adam Galatasaray'a yakışan bi isim mi.İstatistikleri çok iyi olan Necati'ye burun kıvıran adamlar bunu ister mi sence?

Komik olan adam 24 yaşında,Galatasaray 4maç-0 gol,Rize 2maç-0 gol,İBB 28maç-2 gol,Ordu 29maç-6 gol şuan Konya Şeker'de ve kadroya giremiyor.Sencede komik değil mi?

mili takımlar kariyerine bak bakalım ya da biz de paf kariyerine. benim canlı izlediğim bi adam cafercan istatistik çok anlam ifade etseydi serkan aykut türkiyenin efsanesi demektir. ben oynadığı futbola oyun zekasına bakarım öyle 3 maçta 5 gol atmış iyidirle konuşmam. Şans verilmedi GS da aksini iddia eden yalan söyler, ayrıca asist yönü daha fazla olan bi adam attırmaktan da hoşlanıyor. şu anda gs onun gibi frikik atan yok belki kewell belki ama eskidendi artık kewell danda göremiyoruz.

Üst Alt