# Çağlar Birinci - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Çağlar Birinci

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Çağlar Birinci

rotasyon için iyi olur gerektiginde h.balta yı gobege caglar ı sol bek e alabiliriz.. yalnız transfer de oncelik defans ve orta saha

çağlar kim ya caner onu 4 e katlar 3 e böler. 1-2 maç kötü oynayan oyuncu gitsin deniyor olmaz böyle.

ya lütfen caner diyip durmayın koskoca bir sezonu tek bir asist yapmadan kapattı hala caner diyorsunuz ya arkadaşlar 1. si caner sol bek değil bir diğer konu çok laubali kafasına esince 40 mt şut deniyor ben böyle adamları istemiyorum takımda çağlar sol bekimiz için biçilmiş kaftandır bence kuvvetli oyunu iki yönlü oynayabilen bir bek ayrıca hakan balta gibi sadece defansı artı değil ofansada katkısı olabilecek bir oyuncu kesinlikle alınmalı

ya lütfen caner diyip durmayın koskoca bir sezonu tek bir asist yapmadan kapattı hala caner diyorsunuz ya arkadaşlar 1. si caner sol bek değil bir diğer konu çok laubali kafasına esince 40 mt şut deniyor ben böyle adamları istemiyorum takımda çağlar sol bekimiz için biçilmiş kaftandır bence kuvvetli oyunu iki yönlü oynayabilen bir bek ayrıca hakan balta gibi sadece defansı artı değil ofansada katkısı olabilecek bir oyuncu kesinlikle alınmalı

YouTube - MANISASPOR 1 - 2 GALATASARAY GOL MILAN BAROS 17.04.10

Bak bakalım Arda'ya o pası kim veriyor.

sen asist ne demek bilmiyosun sanırım aç sözlüğüde bir araştır şimdi atletico maçının görüntülerini koydurma bana daha 10 tane maç koyarım buraya

83 maçta 2 asist yapmış. Mükemmel futbolcu yahu, Gelirse çok faydalı olur.!!!:(

Önereceğin sol bek kaç asist yapmış söylesene?

Patrice Evra'yı önermeyeceksin heralde.

Kendi sol bekimiz Hakan Balta kaç asist yapmış 2 sezonda..

Tamamen verilere dayanarak oyuncu transfer edilmez.

Çıplak gözle izlediğin adamı beğenirsen transfer edersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt