# Çağlar Birinci - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Çağlar Birinci

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Çağlar Birinci

Ayağı kırılmıştı 6 ay yok diyorlardı

Daha çok ofansif oyuncu olarak biliyorum

İlk yarı ki denizli maçında rijkaard beğendi diye haber yapmışlardı

gürayın ayağının kırıldığını şimdi hatırladım:eek:

bizim maçlarda izlediğim kadarıyla sol açıka geçmişti ayrıca amator takımların türkiye şampiyonasından izlenilip alınmış bi oyuncu.

hucumcu bek olabilir.

ismail gibi bi stili var

Volkan Yaman'dan tek artisi daha kivrak olmasi. Geldigi taktirde ilk elestirenler suan savunanlardan gelicek.

Temenni.

Denizlispor küme düştü.

Eğer Galatasaray'lı ise ve teklif yaptıysak gelmemesi için hiçbir neden yok.

Trabzon ile Galatasaray bir mi?Trabzonlu olsa kaç yazar;Caner de ben Fenerliyim demişti;kalmaya can atıyor.Bi Galatasaray'ın ilgilendiğini duysun koşa koşa gelmezse birşey bilmem.

Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard'ın raporu doğrultusunda kulübeyi güçlendirip, takımın eksik bölgelerine kaliteli oyuncular almak için düğmeye basan ve ilk etapta Serdar Özkan ile Mehmet Batdal'ın işini bitiren Galatasaray hız kesmiyor.

Sarı-kırmızılı yönetimin, Denizlispor'un milli sol beki Çağlar'ın yanı sıra Adanaspor'un genç stoperi Ersan'ı da kadroya katmaya çalıştığı öğrenildi. Cim-Bom, Çağlar için bugün bir kez daha girişimde bulunacak. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in ligden düşen Denizlispor'un Başkanı Ali İpek'le masaya oturacağı ve aynı zamanda Bursaspor'un da talip olduğu oyuncunun işini bitirmeye çalışacağı bildirildi.

Galatasaray, Süper Lig'e yükselme grubunda mücadele eden Adanaspor'un 22 yaşındaki stoperi Ersan için de bastırıyor. Adana forması giyen Okan ve Fevzi ile de ilgilenen sarı-kırmızılılar, maçların bitmesini bekliyor.

Kaynak: Milliyet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt