Çakar ile Mosturoğlu Canlı Yayında Kavga Etti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çakar ile Mosturoğlu Canlı Yayında Kavga Etti

Cevap: Çakar ile Mosturoğlu Canlı Yayında Kavga Etti

ulan ne programmış lan bu böyle :asd:

bu arada rok kışkırtıyo resmen ahmeti ya

ahmette ilk başlarda duymuyorum ne diyo felan diyo sonrada şekiple konusurken takır takır konusuyor :)

ama yazık yani şu programa bakın.böyle bir ülkede futbol gelişmez.

Ahmet Çakar laf ebesi. Ağzı iyi laf yapıyor. Ama Şekip'in ortalardaki "3 yıl evvel benden dava hakkında yardım isterken nasıl hitap ettiysen şimdi de öyle hitap et" lafı olayı bitirmiştir. Ahmet Çakar'ın agresifleşmesi de bundandır.

ROK ise bomba. Adam "yardım istedi" gibi bir şey diyor, ROK anlamayan Ahmet Çakar'a "yalvarmışsın" diye çeviriyor:asd:

Ahmet Cakar cok iyi denge politikasi güder. 2 Fenere sallar, yalanlarlada olsa ,2de bize sallar. Fener sike yapmistir der, bize yalan ve palavrayla sizde yapmistiniz der örnegin. Ahmet Cakar böyle biri.

Programa gelince, sikeyi Sekipin sirtina yükleme plani yapmislar gibi görünüyor. Herkesi Sekip lekelemis sanki, sikeyi tek basina sekip yapti demediği kaldi.

Ahmet Cakar bir ara herkese adam degil diyordu. Ancelotti ve Manciniye el atmisti, 2side adam degil diyordu. Ahmet Cakar böyle birisi. :D

Ahmet Çakar inanılmaz bir adam. Çok açık söylüyorum iyi ki var, muhteşm bir renk ve keyifle izlenen biri. Arada bize de saldırmasından rahatsızlık duymuyorum bizde herşeyi doğru yapacak değiliz. Bazen haksız da saldırıyor olabilir çünkü o da herşeyi doğru yapamaz.

Aynen devam Çakar.

Şu videoyu her izleyişimde gülüyorum yahu.Rok inanılmaz ya arkada gülüyor bide arada.:D:D

Ahmet Çakar inanılmaz bir adam. Çok açık söylüyorum iyi ki var, muhteşm bir renk ve keyifle izlenen biri. Arada bize de saldırmasından rahatsızlık duymuyorum bizde herşeyi doğru yapacak değiliz. Bazen haksız da saldırıyor olabilir çünkü o da herşeyi doğru yapamaz.

Aynen devam Çakar.

Bence bize saldırışları dikkat çekmek mi desem yoksa artık hep fb ye saldırıyorum az da Gs'ye mi saldırıyorum gibisinden bi şeyler bence. Yani kupa maçında herkes penaltı der o değil der. Gs kupayı hakemle aldı der. Sonra kasımpaşa maçında kuralalr açık. Bir tek o diretir 7 yabancı vardı Gs hükmen 3-0 mağlıp ilan edilmeli diye. Ben o anlardaki programları biliyorum. Daha sonra burdaki hatalarını farkedip tamam yanlış söyledim gibi bir şey dedi mi bilmiyorum.

Ama benim gözümde o adam ne kadar fb lileri böyle fırçalarsa fırçalasın artistin tekidir. Bu tarz şeylerle gündeme gelmek istiyor herhalde. Ya herkesten farklı şeyler söyleyerek yada böyl bazı şeylere gereğinden fazla tepki göstererek.

Daha bir avrupa maçımızda şike yaptığımızı söylediğini unutmadım.

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 Aranızda kruger ı tanıyan var mı

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 Ikı gundur hayalı aklıma gelıyor hayırlısı

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 Ikı gundur aklıma sureklı freddy kruger gelıyor

En di oskır goz tu ‏@fredikruger

@ahmetcakar1 hocam bana mı seslendin, buyur

En di oskır goz tu ‏@fredikruger

Hocam hayırdır bi isteğiniz varsa yapayım hemen RT @ahmetcakar1: Ikı gundur aklıma sureklı freddy kruger gelıyor

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1

@fredikruger sen degıl kardesım elm sk dakı

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1

Freddy krugerı asla hafıfe almayın

:D

Ahmet Çakar laf ebesi. Ağzı iyi laf yapıyor. Ama Şekip'in ortalardaki "3 yıl evvel benden dava hakkında yardım isterken nasıl hitap ettiysen şimdi de öyle hitap et" lafı olayı bitirmiştir. Ahmet Çakar'ın agresifleşmesi de bundandır.

ROK ise bomba. Adam "yardım istedi" gibi bir şey diyor, ROK anlamayan Ahmet Çakar'a "yalvarmışsın" diye çeviriyor:asd:

ROK az bile çevirdi ilk söylerken yanıma gelmiştin ağlayarak dedi :D

Üst Alt