Camiadan Duyumlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Camiadan Duyumlar

Neden sözlükten çıkarıldığını anladım renkdaş. Millette moral bırakmadın. Riva arazisi gitti ve elimizde 253 milyon lira mı kaldı? Ki o paranında kaybolacağını ve borcun 700 milyon lira seviyesinde kalacağını söylüyorsun. Bu demektir ki, yine faiz ödeyip en kısa sürede eski halimize döneceğiz ve satacak bir Rivamız olmayacak.. Seveyim öyle yöneticileri!

yok florya ile borç alacak farkının ancak kapanacağını artıya geçeceğimizi belirttim renktaş maalesef gerfçekle bunlar, hürmetler...

Bu sene sampiyon olursak bjk ve fb nin iflas edeceğinden bahsediyordun özellikle bjknin durumunu daha vahim görüyordun. Hâlâ ayni fikirde misin?
evet bayern maçıyla tasfiye olacaklar dedim bir bir çıkıyor kupadan da elendiler ligden de düşecekler en iyi ihtimalle 3.olup uefaya giderler o da son gidişleri olur...hürmetler...

Hoş gelmişsiniz. Basketbolu Türkiye'ye sevdiren bir camianın, bu şubeye yatırımı kesmesi hakkında şahsi fikrinizi söyler misiniz.? 90 üstü ölmeyi unutmuş İhtiyarların ne dediğinin pek bir önemi yok, bizim için orta yaş dediğimiz kesimin Basketbol konusunda ki düşüncesi önemli olan, kapatılacak mı ? Yoksa devam mı edecek.?

tabii ki devam edecek detaylı birkaç cevap yazdım basketle alakalı bakabilirsiniz, hürmetler...

evet ama başka cevaplarda daha detaylı anlatacağız görece galatasaray daha iyi durumda ve kurtulacağız allahın izniyle ama bjk-fb ve ts kesinkes batmış gözüküyorlar. bursa kurtarıyor gibi anadolu takımlarından da akhisar-gençlerbirliği ve kayseri dışında ne alt liglerde ne de süper ligde artıda olan kulüp yok. eğer sahipli göztepe-belediyespor-kasımpaşa üçlüsünü saymazsak...hürmetler...
Renktaşım, çözüm yolu bulunur ama bunu yapacak yöneticiler bulunur mu, bence esas soru bu?

Lütfen konuya lise ile ilgili olumsuz yorumlar bırakmayalım. Orada memlekette hiç görülmemiş, kulübümüzü ve ülkeyi uçuracak cevval gençler yeni Sedat Doğanlar, Dursun Özbekler yetişiyor. Lütfen haddimizi bilelim!

Futboldan elde edilen gelirin basketbol veya diger amatör sporlara aktarılması bu branşları bir kambur gibi sırf adı var diye zoraki taşımamız kabul edilemez durumda artık..sponsor bulunsa dahi devamı gelmeyecektir surekli zarar ediliyor bu branşların reklamı ve temsili sıfır kimsenin umrunda değil..

yok tam tersi bakarsanız basket ile alakalı cevaplarıma gayet kendisini iktisadi olarak idame ettirebilecek durumda, hürmetler...

yok florya ile borç alacak farkının ancak kapanacağını artıya geçeceğimizi belirttim renktaş maalesef gerfçekle bunlar, hürmetler...

Bu florya mevzusu ne zaman gerçekleşecek? Artıya geçmiş bir Galatasaray'ı ömrümde hatırlamıyorum, merak ettim. Bu arada hoşgeldin. Bodoslamadan sinirle konuya daldım demin, yazdıklarını okuyunca yönetimlere sövgülerim arttı.

iyi bir galatasaraylı ama esasında sadece ağabeyinin vekili...onun çantacısı da ünal başkandı :) hürmetler üstat renktaş...

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

uçurdular bizi ama yine de severim ben :) hürmetler renktaş :)

fazla gereksiz eleştiri yapıyolar.fenerli ve bjkli dolu orası.burası iyidir.tadını çıkar

Bu florya mevzusu ne zaman gerçekleşecek? Artıya geçmiş bir Galatasaray'ı ömrümde hatırlamıyorum, merak ettim. Bu arada hoşgeldin. Bodoslamadan sinirle konuya daldım demin, yazdıklarını okuyunca yönetimlere sövgülerim arttı.

ihalesi yılbaşı yapılacaktı normalde ama seçimlerden ötürü bence mayıs sonrasına kalır kimse benim yazdığım gibi çıplak dürüst bir şekilde sadece riva ve floryayı satarak borcumuzu bitirdik üstüne 1 kuruş kalmadı demez, diyemez; der ise seçimi sıkıntaya sokacağını düşünür ki bence dürüstlük herdem artı puandır ama şimdi onlar bir girdabın içinde hissediyorlar kendilerini yapacak bir şey yok emlak konut bastırmadığı sürece öne alamazlar diye düşünüyorum, estağfurullah ayrıca hürmetler...

fazla gereksiz eleştiri yapıyolar.fenerli ve bjkli dolu orası.burası iyidir.tadını çıkar

eyvallah bimukabele...

Hoşgeldiniz. Bayadır duyumcu sıkıntısı çekiyorduk, bu eksikliği giderirsiniz umarım :)

GSCimbom Mobile App

bakalım başladım sorular ile başka katkılar ile aklıma geldikçe yazacağım hürmetler üstat...

aleyküm selam renktaş

Hg

bu basliga @kubat tokmakci ve Sinan Bilgin in de istirak etmesini isteriz

hoş bulduk üstat

Üst Alt