Camiadan Duyumlar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Camiadan Duyumlar

Ciddiyim, Dursun ile ilgili bir plan var mı? Sadece ibra edilme edilmeme meselesi değil, dönemini didik didik etme benim için daha önemli.

Yine en çok merak ettiğim konu, UEFA süreci ile ilgili kulislerde neler konuşuluyor?

uefa'dan bedelli sermaye arttırımı sebebiyle ceza almayız dursun özbek'in esas planı buydu bir de sporcu maaşı ödeyeceğiz diye kredi çekip levent nazifoğlunun da kastettiği buydu faizin faizini ödeyip 7-8 ay sporculara ve mavi yakalılara maaş vermeden senet imzalatmak...başkanlığı kaybedince maalesef tüm foyası ortaya çıktı :) tekrar hürmetler...

Son bir soru, borcun bu kadar yükselmesinde ve Galatasaray'ın batma noktasına gelmesinde 96 sezonundan bugüne kimlerin parmağı var, yiyenler kimler?

Yani sulh adı altında görevde olduğu süre boyunca yaptıkları yanına kar mı kalacak?

zaten iddia edildiği gibi mali açıdan bir hatası yok ve evet idari açıdan özellikle can topsakalın yaptıklarından ötürü yanına kar kalacak. tabii bir de rehin ücretlerini geri ödüyor kulübe şimdilik bunlar. bir tek cavanda meselesi usulsüz onu da galiba siyasiler rica etmiş trabzon uefada sıkıntılı bu arkadaşa serbest kalma bedelinden fazla verin diye dikkat ederseniz önce bu dillendirildi sonra iktidar da sustu zira özel görüşmelerde aktarıldı. yani piyango galatasaraya çıktı cavanda konusunda...

tüm sorulara tek tek üşenmeden cevaplar vermek müthiş bi olay :005:
sarper için daha güzel bi doğum günü hediyesi olamazdı hayal edilemezdi.

Son bir soru, borcun bu kadar yükselmesinde ve Galatasaray'ın batma noktasına gelmesinde 96 sezonundan bugüne kimlerin parmağı var, yiyenler kimler?

başkan olarak bir rahmetli canaydın iki ünal aysal. ama haram yiyen diyorsan bizim hiçbir yöneticimiz haram yememiştir suç ve günah "bazı" her devrin adamı profesyonellerde...

tüm sorulara tek tek üşenmeden cevaplar vermek müthiş bi olay :005:
sarper için daha güzel bi doğum günü hediyesi olamazdı hayal edilemezdi.

niye üşeneyim ki çok eleştiriliyorum ama anlam veremiyorum amacım kamuoyu oluşturmak ise ki bunu söylüyorum niçin cevap vermeyeyim? kimse kimseden üstün değildir her galatasaraylı da diğerinin kardeşidir...

yeri geldikçe yazacağım ama can topsakal'ı tekrar aday gösterince beynimden vurulmuşa döndüm tüm sempatimi kaybetti. dursun başkan öz kardeşini aday yapamadı can topsakalı tekrar yaptı kabul edilir gibi değil üstelik son dakikada selim sefadayı çıkarıp yerine burçin aslan'ı alınca benim için bitti yine de vakit geçip bir pisuvar videosunu izleyince sinirim kalmıyor :) hürmetler üstat renktaş...
Dursun Ozbek denilen Galatasaray dusmanina sempati duyan nadir kisilerdensin.

Ankara'da otel acmak icin Ndiaye'yi 12 milyon avro'ya satin almakmi sempatik yapti kendisini?

Yoksa UEFA'ya 30 milyon avro'yi gecmiyecegiz diyerek 120 milyon avro'yi gecmesimi sempatik yapti?

Teşekkürler yanıt için.Son olarak,Dursun Özbek,bu bahsettiğimiz Derin Galatasaray olarak anılan oluşum tarafından indirilmiş olamaz mı?Bu bence kayda değer bir varsayım,Dursun Özbek'e erken seçime git garantiye al,Mayıs'a kalırsa seçilmeme ihtimalin yüksek diyip erken seçimde de defterini dürmüş olamazlar mı?

yok derin galatasaraydan kastı medyanın çene serdar. ee o da zaten koltuğu kaybetti bu tam anlamıyla galatasaray devrimi oldu. bence can topsakalın etkisi de azımsanmayacak kadar çok oldu menfi anlamda...

zaten iddia edildiği gibi mali açıdan bir hatası yok ve evet idari açıdan özellikle can topsakalın yaptıklarından ötürü yanına kar kalacak. tabii bir de rehin ücretlerini geri ödüyor kulübe şimdilik bunlar. bir tek cavanda meselesi usulsüz onu da galiba siyasiler rica etmiş trabzon uefada sıkıntılı bu arkadaşa serbest kalma bedelinden fazla verin diye dikkat ederseniz önce bu dillendirildi sonra iktidar da sustu zira özel görüşmelerde aktarıldı. yani piyango galatasaraya çıktı cavanda konusunda...
Yani sen diyorsun ki Dursun Özbeğin mali açıdan herhangi bir hatası yok? Ee peki şu an yaşanan sıkıntıların kaynağı nedir, bahsettiğin kredinin başka şeylere, yanlış anlamadım ise bu sezon başı yapılan transferlere harcanması mı?

Dursun Ozbek denilen Galatasaray dusmanina sempati duyan nadir kisilerdensin.

Ankara'da otel acmak icin Ndiaye'yi 12 milyon avro'ya satin almakmi sempatik yapti kendisini?

Yoksa UEFA'ya 30 milyon avro'yi gecmiyecegiz diyerek 120 milyon avro'yi gecmesimi sempatik yapti?

ankara otel olayının erkan mumcu ile ilgisini yazmıştım sözlükte duruyor olabilir dikkat ettiysen yeri gelirse tekrar yazabilirim. dürüst olmaya çalışıyorum üstat tekrar hürmetler...

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

estağfurullah hürmetler renktaş :)

Yani sen diyorsun ki Dursun Özbeğin mali açıdan herhangi bir hatası yok? Ee peki şu an yaşanan sıkıntıların kaynağı nedir, bahsettiğin kredinin başka şeylere, yanlış anlamadım ise bu sezon başı yapılan transferlere harcanması mı?

yok banka borçlarının faizine harcandı sporculara maaş ödenmedi yani devre sonlarına gitti ekseriyeti. faizin faizini ödedik mecburiyetten ezcümle.

hoşgeldiniz,sizi gssözlükte yazarken de takip ediyordum sizce ayın 9unda uefadan men cezası alacak mıyız

sanmıyorum bedelli sermaye artışı bunu engellemek için yapıldı ayrıca tüm kulüp-menajer-sporcu alacakları da dün itibariyle ödendi. ödeyip isviçreye geçtiler okan bey (voleybol ve mali işler sorumlusu) ile başkan. zaten geçen hafta da önceden isviçreye gitmişler. herşey kontrol altında düzeni kurmuştu zaten dursun özbek geçen sene.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Hoşgeldin renktaş

Kulüp içinden bilgi verebilecek dürüst insalara ihtiyacımız vardı

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

eyvallah teşekkür ediyorum hürmetler renktaş

doğru sadece ivmesi düştü sebep faiz sarmalı. bir de tl kazanıp dolar ve euro harcamak...
Galiba sadece bizim değil, bütün kulüplerin belini büken en önemli konulardan biri bu. Ünal Aysal döneminde bu döviz kamburunu küçültme çabaları var deniyor idi, bunun aslı var mı? Var ise, bu ondan sonra ki dönemler devam ettirildi mi?

Son düzenleme:
Galiba sadece bizi değil, bütün kulüplerin belini büken en önemli konulardan biri bu. Ünal Aysal döneminde bu döviz kamburunu küçültme çabaları var deniyor idi, bunun aslı var mı? Var ise, bu ondan sonra ki dönemler devam ettirildi mi?

bana ünal başkan demeyin renktaş zira stadyum gelirleriyle (kombine-loca-isim...) tüm borcu kapatma şansı gelmişti eline ama o kapatmayıp harcamaya devam etti. zaten fenerbahçe dağılmıştı harcama yapmadan da şampiyon olurduk rakip yoktu. bu borç özhan canaydın ve ünal aysal borcudur.

Üst Alt