Camiadan Duyumlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Camiadan Duyumlar

ihalesi yılbaşı yapılacaktı normalde ama seçimlerden ötürü bence mayıs sonrasına kalır kimse benim yazdığım gibi çıplak dürüst bir şekilde sadece riva ve floryayı satarak borcumuzu bitirdik üstüne 1 kuruş kalmadı demez, diyemez; der ise seçimi sıkıntaya sokacağını düşünür ki bence dürüstlük herdem artı puandır ama şimdi onlar bir girdabın içinde hissediyorlar kendilerini yapacak bir şey yok emlak konut bastırmadığı sürece öne alamazlar diye düşünüyorum, estağfurullah ayrıca hürmetler...

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

eyvallah bimukabele...

Buna bile razıyım.. Borçsuz klüp doğru yönetilirse mal varlığına ihtiyaç duymaz, iyi bir yapılanmayla çok iyi yerlere gidebilir. Ama Galatasaray'da o minvalde yönetici yok sanki.

Buna bile razıyım.. Borçsuz klüp doğru yönetilirse mal varlığına ihtiyaç duymaz, iyi bir yapılanmayla çok iyi yerlere gidebilir. Ama Galatasaray'da o minvalde yönetici yok sanki.

evet ama her türlü rakiplerimiz batarken artıda olmak bizi bayern gibi juventus gibi kendi ligimizde ezici üstünlük sağlatır onlar transferle biz borç ödeyerek ligimizi domine ediyoruz :)

Mustafa Cengiz aday olur mu yeniden istiyorlar mı öyle bir hava var mı?

yazdım kesin aday siz bakmayın devrim zengilerin saçmalıklarına şampiyon olursa da seçilir zaten

Mayıs'taki seçimde Mustafa Cengiz'in karşısına başka bir güçlü lise adayının çıkabileceği kanaatindeyim.Siz bu görüşe katılıyor musunuz,katılıyorsanız muhtemel adaylar kimlerdir?

sa

yunus emre kilinçtan beri dogru duzgun duyumcumuz olmadi

aleyküm selam renktaş üstat

Mayıs'taki seçimde Mustafa Cengiz'in karşısına başka bir güçlü lise adayının çıkabileceği kanaatindeyim.Siz bu görüşe katılıyor musunuz,katılıyorsanız muhtemel adaylar kimlerdir?

evet yazdım az önce adnan öztürk

aleyküm selam renktaş üstat

evet yazdım az önce adnan öztürk

Peki Mustafa Cengiz-Adnan Öztürk ikilisinden hangisi ağır basar,Dursun Özbek'in seçilememesinde baskın seçimin de etkisi büyük.İlk sandıklarda dahi beklediği kadar oy alamadı bunun yüzünden.Adnan Öztürk destekle sahneye çıkarsa o başkan olur gibi duruyor bence.

Hoşgeldin reis. Sozlukte ugradigin haksizliga cok kizmistim. Sozluk formati bahanesiyle senin gibi bir değeri harcadilar

hoş bulduk teşekkür ederim benim derdim kamuoyu oluşturmak onlar biraz orayı aileye çevirmişler aralarında evlenenler olmuş ortak olanlar olmuş :) ama moderasyon kaliteliydi haklarını yemeyelim birbirimizi hala severiz, hürmetler...

Peki Mustafa Cengiz-Adnan Öztürk ikilisinden hangisi ağır basar,Dursun Özbek'in seçilememesinde baskın seçimin de etkisi büyük.İlk sandıklarda dahi beklediği kadar oy alamadı bunun yüzünden.Adnan Öztürk destekle sahneye çıkarsa o başkan olur gibi duruyor bence.

bence de ama şampiyon mustafa başkanın karşısına çıkıp da bir bölen olmaz adnan başkan bence iyi bir galatasarylıdır çünkü...

GSCimbom da bir ailedir ;)

aslında ben aileyi biraz menfi kullanmıştım çiftlik gibi yani :)

3 aylik sürecten bahsetmedim aslinda,aday olacak yazmissin bende sampiyon olacagimizi söylüyorum bu durumda tekrar baskanliga secilir

Soymaya kalkar mi digerleri gibi

gayet tabii üstat

bence de ama şampiyon mustafa başkanın karşısına çıkıp da bir bölen olmaz adnan başkan bence iyi bir galatasarylıdır çünkü...

aslında ben aileyi biraz menfi kullanmıştım çiftlik gibi yani :)

gayet tabii üstat

Peki Mustafa Cengiz'in liseli olmaması sıkıntı yaratır mı,ibrasızlık tehdidi olmasın ilerde olası olumsuz bir duruma karşın?Çünkü Mustafa Cengiz'in bazı hareketleri direk taraftarı muhatap alan hareketlerdi ve bu liseci mantığa ters düşebilir.

h.g
dursun özbekle ilgili yorumlarınızı heyecanlı bi şekilde bekliyorum

yeri geldikçe yazacağım ama can topsakal'ı tekrar aday gösterince beynimden vurulmuşa döndüm tüm sempatimi kaybetti. dursun başkan öz kardeşini aday yapamadı can topsakalı tekrar yaptı kabul edilir gibi değil üstelik son dakikada selim sefadayı çıkarıp yerine burçin aslan'ı alınca benim için bitti yine de vakit geçip bir pisuvar videosunu izleyince sinirim kalmıyor :) hürmetler üstat renktaş...

Peki Mustafa Cengiz'in liseli olmaması sıkıntı yaratır mı,ibrasızlık tehdidi olmasın ilerde olası olumsuz bir duruma karşın?Çünkü Mustafa Cengiz'in bazı hareketleri direk taraftarı muhatap alan hareketlerdi ve bu liseci mantığa ters düşebilir.

yok bir daha adnan polat başkana yapılan terbiyesizlik gibi bir şey camiada olmaz o konuda da yazdım zaten sulh sağlandı. bir adamı mali açıdan ibra edip idari açıdan etmemek bir fenerliye yakışırdı galatasaraylıya değil ben çok üzülmüştüm adnan başkana açıkçası bir de kalkıp 30-40 yaşında çocuklar adnan polat ile ışın çelebi'ye yok zola yok jaccuse diye terbiyesizlik yaptılar...işte liseyi eleştireceksek böyle şımarıkları eleştirmeliyiz bence, tekrar hürmetler...

spor salonunu bedava yapacaksak neden vazgeçirmeye çalışsınlar ki ?

para vererek yapacaksak zaten hiç gerek yok. 15.000 kişilik salon yap bütçen 3-5 milyon dolar olsun var mı böyle bir dünya ?

birkaç detaylı cevap yazdım üstat

yok bir daha adnan polat başkana yapılan terbiyesizlik gibi bir şey camiada olmaz o konuda da yazdım zaten sulh sağlandı. bir adamı mali açıdan ibra edip idari açıdan etmemek bir fenerliye yakışırdı galatasaraylıya değil ben çok üzülmüştüm adnan başkana açıkçası bir de kalkıp 30-40 yaşında çocuklar adnan polat ile ışın çelebi'ye yok zola yok jaccuse diye terbiyesizlik yaptılar...işte liseyi eleştireceksek böyle şımarıkları eleştirmeliyiz bence, tekrar hürmetler...

birkaç detaylı cevap yazdım üstat

Teşekkürler yanıt için.Son olarak,Dursun Özbek,bu bahsettiğimiz Derin Galatasaray olarak anılan oluşum tarafından indirilmiş olamaz mı?Bu bence kayda değer bir varsayım,Dursun Özbek'e erken seçime git garantiye al,Mayıs'a kalırsa seçilmeme ihtimalin yüksek diyip erken seçimde de defterini dürmüş olamazlar mı?

Üst Alt