Caner Erkin Fenerbahçe'de - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Fenerbahçe'de

Cevap: Caner Erkin Fenerbahçe'de

Kötü transfer. Caner U.Boral ın kopyası. Dağınıklar, hızlılar, 1 maç çok iyi oynarlar 5 maç saç baş yoldururlar, 2 sininde ortaları berbat en önemlisi 2 side futbolu kafasıyla oynayamıyolar. Bence boşa yapılmış transfer yedek bi U.Boral varken bi tane daha yedek U.Boral almak saçma.

millet canerin çok çok iyi oynadığı sert şutlarla gol bulduğu maçlar var demiş :asd::asd:

neremle gülsem ki :asd:

dualarım kabul oldu kalitesiz fenere gitti, buraya yazıyorum sene sonunda manisaya döner, 3 bilemedin 5 maç oynar bu sene...

çalım atmış fener bize çalımın anlamını bilmiyorlar sanki biz Caner i istiyorduk ta alamadık :D

Fenerde sol açıkta çok adam var.Bek oynatırlar muhtemelen.Keita oynasın Caner'in karşısında çok eğleniriz.

serdar ozkani ve caglari almamis olsak buyuk hata derdim

ama su an icin iyi olmus gibi gorunuyor almamis olmak

az para degil ustune biraz koysan diarrayi alirsin

olmadi di yi alip gerisini fenere veririz

serdar ozkani ve caglari almamis olsak buyuk hata derdim

ama su an icin iyi olmus gibi gorunuyor almamis olmak

az para degil ustune biraz koysan diarrayi alirsin

Ben fener maçında bitirdim tamamen Caner'i.Kaç tane atağımızı berbat etti.Hatta bir tanesinde 4 e 2 geldik,şut attı şaka gibi.

Çağlar'dan çok daha iyi bir bek olduğu su götürmez bir gerçekti.

"Beck"ham'dan bile bek olur, caner'den olmaz. Top kontrolü yok, ortaları isabetsiz, adam kaçırıyor. Kademe anlayışı yok. 1 dakika'da 2 sarı kart görecek kapasitede. Anlamsız 100m diagonal geriye dönük paslar. Hani bişey iddaa ederken nedenlerini de söyleyin.

Üst Alt