Caner Erkin Fenerbahçe'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Fenerbahçe'de

Cevap: Caner Erkin Fenerbahçe'de

Boşuna uğraşmayın Emreyi kaptan yapan Topuza taban bir topluluktan utanmalarını beklemeyin.

Bu adamın sol bek oynayamacağı gün gibi belli oldu. Biz kiraladık denedik ama baktıkki olmuyor gönderdik. Bence çok iyi bir karar aldık. Sol bek sıkıntımız vardı ama buna Caner'in melhem olamayacağını anladık. Kendisi Sol açık oyuncusudur. Ben Galatasaray'da oynarkende söylemiştim. Bu adamda zerre futbol zekası yoktur, Şuursuz'un önde gidenidir. Ben hayatımda görmemiştim önü boş yardırıp gidecekken 40 metre terse top atan bir oyuncu. Veya önünde 3 kişi varken yardırıp aralarına giren bir oyuncu. Ancak bu kadar olurdu. Zaten oynadığımız (oynamak istediğimiz) sistemde Caner gibi futbol zekası fukaralarına yer yok. Kendisini çok çok çok kere eleştirmişimdir. Sanmayın fenerbahçe'ye gitti diye bu kadar ağır konuşuyorum.

Bir diğer mevzuda arkadaşımızın vurdumduymaz tavırları. Ben mesela Atletico Madrit maçının kahramanının iki maçtada Caner olduğunu düşünüyorum. Emre Güngör Trabzonspor maçında yaptığı hatadan dolayı defalarca özür diledi. Bizim Caner'in umrunda değilmiş demekki bizim tur atlamamız veya elenmemiz. Kendisinin samimiyetine hiç inanmadım bu yüzden. İyiki fenere gitmiş, iyiki bizden uzak...

yahu özeri var uğur boralı var stoku var yani sadece paralarını yer oturur kulubede salak kendini yaktı haberi yok :D

fener en az 5 sene falan sol açık sıkıntısı çekmez,caner özer i çok rahat keser görürsüzünüz:eek:

İyiki Fener'e gitmiş. Bu çocuk yüzünden kanser olucaktım aldığı her topu şişiriyor Deli Dumrul ya. Orta açma özürlü...

ne olursa olsun sonucta bize öyle veya böyle emegi gecmiş olan bir futbolcu hakkında hayırlısı olsun !!!

Beyler Caner Arkasından ağlanacak adam değil.Geçen sene gördük ne mal olduğunu.Adam gibi orta açmasını bilmez topla kat edip ne yapacağını bilmez dengesiz bir adamdı.

Geçen sene Canerle dalga geçen bir sürü fenerli Arkdaşım var..

Ve şimdi Onlar Düşünsün :asd:

Ya beyler ne gerek var bu tür indexlere sanki antuyu ve fener camiasını takanmı var ? Veya Caner'in gitmesi çokmu umrunuzda?

Öncelikle mesajın bir bölümünü editledim, hangisi olduğunu farketmişsindir.

Uslu çocuk yok karşılarında, birinin yaptıkları yanlışları ortaya çıkartması gerekiyor. Biz bu işte varız. ;)

Alınması yönünde teknik heyetin herhangi bir talebi olmadı bildiğim kadarıyla. Kaldı ki geçen yıl bu adamdan hoşlanmayanların sayısı hiç te az değildi. Umarım kariyeri açısından iyi bir karar vermiştir. Hayırlı olsun.

Genelde taraftarı deli eden ama gününde olursa maçın yıldızı olabilecek kadar potansiyeli olan biri.Fener eğer doğru şekilde kullanırsa ve Caner'de kendini geliştirirse güzel bir transfer olur onlar için.

orta açma özürlü,takımda herkes yerden oynar top canere gelince şişirir bizi deli ederdi..şükür *****e gitti

Üst Alt