Caner Erkin Fenerbahçe'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Fenerbahçe'de

Cevap: Caner Erkin Fenerbahçe'de

Valla Kazım yüzünden gitti sizin şampiyonluk. Hayır demek istediğimi anladın.Madem göndericektiniz tam gönderin ya da paf 'a atın.Onu yapamıyorsan hiç göndermeyecektin özel hayatını bahane gösterip.

Ben her türlü oynatırdım geçen yıl doğrusunu söylemek gerekirse.

Katılıyorum söylediğinize, bilhassa ilk cümleye.

İyi transfer.Bu adamın bizde sol açık oynadığı maçlar malum hepsinde yıldız oldu.

Bizde kötü olmasının sebebi bek olmasıydı.

allahım bu yıl resmen nal topluyoruk.......

kewell gio caner bu 3ü kalmlıydı..........................

başARI YİNE HAYAL BU YIL 3. BİLE OLAMAYIZ........

Ezik sıfatını haketmek için bu ne uğraştır. 1nci yi de söyle bari de rahatla.

Bir kere de kalıbınızın adamı olun...

Hep diyoruz, tuttuğunuz takım FB olabilir, üyelik yasak değil, yeter ki renginizi belirtin ve adam akıllı yorumlar yapın. GS 'lı gibi görünüp alttan alttan oymaya çalışınca gerçekten komik oluyorsunuz.

ya ne caneri arkadaşlar orta yapmayı bilmiyordu.. atletico macında bizi perişan etti. ardayla kavga etti.. bilerek Santosa pas atmıyordu.. artistin tekiydi. bu yani. iyi yönü varsa söyleyin.

iyi oynadıgı 2-3 mac war onlarda kupa macında orduspor falandı

Agalar giriş nedir öyle yaa sanırsam bu girişte benimde katkım var :D ellerinize sağlık bunlar yeşil sahalarda görmek istediğimiz hareketler bravo hepinize :D

Ya beyler ne gerek var bu tür indexlere sanki antuyu ve fener camiasını takanmı var ? Veya Caner'in gitmesi çokmu umrunuzda?

Üst Alt