Caner Erkin Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Caner Erkin Galatasaray'da

___Baros_____

Arda_____Keita

Caner_____Elano

_____Mustafa_

Bile düşünülebilir.Hücum rotasyonuna inanılmaz bir zenginlik kattı Caner.

Emre hocam gaza gelme hemen yav birer birer:D

Dun gece kendi hayal dunyama dalip butun bunlarin Haldun'un buyuk planinin icinde bu sefer sadece medyayi degil herkesi ters kose yapmak icin gerceklestirdigini dusunup soylemistim forum'larda :) heyecanlandim bir an kusra bakmayin bilmiyorum gsmobile ne zaman veriyor falan tam olarak :D Ben de sasirdim artik son gune gelince..

maraton.com.tr Caner Erkin galatasaray'da saat 14.00 da sözleşme imzalicak diye haber yaptı şimdi bi anda kaldırdılar yalan mı atıp duruolar nedir bu küçük bi çocuk fln mı var bu haberlerin başında ya oyun oynuo sitede 5 haber olur 4e düşürdüler açılışta fln,

bir de kewell oynuor arkadaşlar dier oyuncular kadar o da şans buluor ve 2si penaltıdan da olsa oynadıı her maçta nerdeyse gol attı o yüzden kewellı dışlayan fln yok sözleşme imzalamaması gibi bi durum da yoktur karamsar olmayalım aydından bişey olmayacaını her maç görüor şansını ii kullanamıor geliştirmior kendini, kewellsiz olmaz olmicak

Dun gece kendi hayal dunyama dalip butun bunlarin Haldun'un buyuk planinin icinde bu sefer sadece medyayi degil herkesi ters kose yapmak icin gerceklestirdigini dusunup soylemistim forum'larda :) heyecanlandim bir an kusra bakmayin bilmiyorum gsmobile ne zaman veriyor falan tam olarak :D Ben de sasirdim artik son gune gelince..

Sakin ol genç :D derdin birde.

maraton.com.tr Caner Erkin galatasaray'da saat 14.00 da sözleşme imzalicak diye haber yaptı şimdi bi anda kaldırdılar yalan mı atıp duruolar nedir bu küçük bi çocuk fln mı var bu haberlerin başında ya oyun oynuo

Sözleşme imzalayacağı saat bile yalan böyle habercilik olmaz,Caner faxla imzaladı akşam gelip takıma katılacak.

NASI YA??? neye göre kime göre????

Galatasaray’ın, Rusya Premier Ligi takımlarından CSKA Moskova’dan kadrosuna katmak istediği Caner Erkin'in transferi konusunda sona varıldı.

Sarı-Kırmızılı ekibin, genç futbolcu ile her konuda anlaşmasının ardından CSKA Moskova kulübüyle de anlaşma sağlandı.

Galatasaray saat 14.00’de Caner Erkin’e resmi imza attıracak.

MARATON.COM.TR - ÖZEL

Hayirlisi, altin jenerasyondan biri daha kadromuzda, simdi gorebildigim kadariyla santrafor sayimiz 2, eger yaser ve serkan gonderileckse. Oraya da bir takviye yapildi mi tadindan yenmez. Ozellikle Rijkaard gibi lig'de kadrodaki her oyuncusunu asagi yukari esit dakikalarda oynatan bir teknik adam icin butun kadronun seviyesinin birbirine yakin olmasi cok daha guzel.

Ama unutmayalim ki bu kadar guclu bir kadro beraberinde buyuk beklentileri ve eskisinden daha buyuk bir baskiyi beraberinde getirecektir, bize dusen de daha once bir arkadasimizin burada dedigi gibi takimimiza guvenmek ve hep destek vermek. Taraftar olarak beklenti konusunda aceleci davranmamamiz gerekir.

HTSPOR.COM

Galatasaray, CSKA Moskova ile Caner Erkin transferi için anlaştı ve transfer dönemi sona ererken bir yıldızı daha renklerine bağladı.

HTSPOR.COM'a konuşan Galatasaray AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, "Bir araya gelerek imza attık demeyelim. Son aşama tamam" dedi.

Galatasaray'ın CSKA Moskova'ya yolladığı ve Rus ekibinden geri gelen sözleşme örneğiyle imzalar tamamlanırken, Caner'in bu akşam İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Caner, bu sezonu Galatasaray'da kiralık olarak geçirecek ve sezon sonunda da bonservisiyle satın alınma opsiyonu Galatasaray'da olacak.

Caner Erkin için Galatasaray'ın dışında Trabzonspor da bir hamle yapmış ve Caner, Sadri Şener'e ilgilendikleri için teşekkür ederek Galatasaray'ı tercih ettiğini ifade etmişti.

-KISACA CANER-

Orta sahanın her iki kanatında ve forvet arkasında oynayabilen Caner, 1988'de Edremit'te dünyaya geldi. CSKA Moskova ile 2011'e kadar sözleşmesi olan milli futbolcu, 1.77 boyunda 75 kilo ağırlığında. Bu sezonu Galatasaray'da kiralık olarak geçirecek olan Caner 26 Mayıs 2006'dan beri 6 kez A Milli Futbol Takımı formasını giydi. 2005-06 ve 2006-07'de Manisaspor forması giyen, Manisa'da oynadığı futbolla dikkatleri üzerine çeken genç futbolcu, burada 39 maçta oynadı 4 gol kaydetti. Caner, 2007'den beri 3 sezondur CSKA Moskova'da. Caner, Rus ekibinde 33 maça çıktı 1 gol kaydetti. CSKA Moskova kariyerinde hiç kırmızı kart görmeyen Caner bu takımda toplam 4 sarı kart gördü.

acaba maraton.com.tr yine içinden geçtii ve öyle istedii için tek imza atılıcak, atılmalı almamalı başka oyuncu gs diye mi sallıor 14.00 diye yoksa gerçek midir?

Konuyu sabitleyince, Caner aciklandi sandim..Neden bu kadar eminsiniz?

Ne oldu ki? Birkac kolpa siteye mi güveniyoruz yine?:) Günlerdir bizi piskopat eden medyaya?

Eskiden resmi site aciklamadan sabitlenmezdi de o yüzden soruyorum.Kizardiniz hatta..

Varsa resmi bir gelisme aydinlatin beni..Yeni kalktim cünkü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt