Caner Erkin Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Caner Erkin Galatasaray'da

Konuyu sabitleyince, Caner aciklandi sandim..Neden bu kadar eminsiniz?

Ne oldu ki? Birkac kolpa siteye mi güveniyoruz yine?:) Günlerdir bizi piskopat eden medyaya?

Eskiden resmi site aciklamadan sabitlenmezdi de o yüzden soruyorum.Kizardiniz hatta..

Varsa resmi bir gelisme aydinlatin beni..Yeni kalktim cünkü

Of Onur bunu bilmeyen mi kaldı.

Caner, bu sezonu Galatasaray'da kiralık olarak geçirecek ve sezon sonunda da bonservisiyle satın alınma opsiyonu Galatasaray'da olacak.

En önemlisi opsiyonu bizde. Bu çok iyi oldu işte. Acaba opsiyonu kaçtan bağladık. Şu gazeteler yalan transfer haberleri yerine kaç Euro' dan opsiyon bağlandığının haberini yapsa keşke.

Konuyu sabitleyince, Caner aciklandi sandim..Neden bu kadar eminsiniz?

Ne oldu ki? Birkac kolpa siteye mi güveniyoruz yine?:) Günlerdir bizi piskopat eden medyaya?

Eskiden resmi site aciklamadan sabitlenmezdi de o yüzden soruyorum.Kizardiniz hatta..

Varsa resmi bir gelisme aydinlatin beni..Yeni kalktim cünkü

Haldun Üstünel'in dün CSKA Moskova'nın cevabını bekliyoruz dedi. Bu yüzden başlığı sabitledik.

haber_ic_169418.jpg

Galatasaray, CSKA Moskova ile Caner Erkin transferi için anlaştı ve transfer dönemi sona ererken bir yıldızı daha renklerine bağladı.

HTSPOR.COM'a konuşan Galatasaray AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, "Bir araya gelerek imza attık demeyelim. Son aşama tamam" dedi.

Galatasaray'ın CSKA Moskova'ya yolladığı ve Rus ekibinden geri gelen sözleşme örneğiyle imzalar tamamlanırken, Caner'in bu akşam İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Caner, bu sezonu Galatasaray'da kiralık olarak geçirecek ve sezon sonunda da bonservisiyle satın alınma opsiyonu Galatasaray'da olacak.

Kaynak : Habertürk

ohhh be işallah 2. Hasan Ünsal olur bu çocuk. Hakan dan sonra Atak gücü çok iyi hızlı bir sol açığmıız olmadı. umarım ondan daiyi oynar ve kendini ispatlayıp seneye tamamen bizim olur hemde DK2010 kadrosuna girer.

Kulüplerin anlaşmasına rağmen, Rus kulübünden henüz sözleşmenin gelmemesi nedeniyle bu transferin Galatasaray tarafından henüz resmen açıklanmadığı dile getirildi.

Niye resmi site açıklamadı diye kafasını yoranlar cevabı yukarıda

Caner in defansif ozellikleri ile ilgili sorunlarimiz olur soylemleri vardi ama;

Volkan Yaman ve Alparslandan daha kotu defansi yok bunu biliyoruz.Arti bu yasina ragmen tacrubesi ve teknigi ile kadromuz bence 1 seviye atlamistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt