Caner Erkin'in Eşi Ayı Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin'in Eşi Ayı Oldu

Antuya girip girmemen önemli değil ki onun rakibi 12 numara daha komik ve sonuçta bunlar Fenerbahçe yönetimi tarafından desteklenen siteler yani resmi taraftar siteleriniz. Ve ister sevin , ister sevmeyin sizi de temsil ediyorlar. Yani anladığım kadarıyla sen hiçbirine girmiyorsun ve Galatasaray taraftar forumlarında takılıyorsun buna da saygı duyarım Ben de olsam o sitelerden utanırdım .

Tamam antu kafasıyla alakam yok diyorsun .Tek soru soracağım. Şike yaptınız mı?

Kardeş neyi tartışıyoruz veya bana neyi savunuyorsun? Bana savunduğun,muhalefet olduğun konuya ve yorumlara bakarmısın? Bumudur yani kafa. ''canerin eşi ayı kostümü giymiş eheheheh'' bumudur?

Alıntılama lütfen, daha fazla tartışmıcam.mevzunun yanlış olduğunu,düşük seviyede bi konu olduğunu söylemek istemiştim.Sen bana uygundur diyorsan forum sennin dilediğin kadar yorum yapabilirsin.

Hayır yapmadık.. 12 numaraya takılıyorum ayrıca..

İyi forumlar..

Arkadaşlar konuyu çekip çevirip aldatma mevzusuna getirmesek daha iyi olur. Herkesin özeli kendine, orası çok hassas bir nokta unutmayalım.

Kardeş neyi tartışıyoruz veya bana neyi savunuyorsun? Bana savunduğun,muhalefet olduğun konuya ve yorumlara bakarmısın? Bumudur yani kafa. ''canerin eşi ayı kostümü giymiş eheheheh'' bumudur?

Hayır yapmadık.. 12 numaraya takılıyorum ayrıca..

Ben burada eşiyle ilgili tek yorum yapmadım , başkasıyla karıştırmış olmalısın . Sen zekadan bahsetmeseydin, seninle muhattap bile olmazdım ama nerede olduğunu bilerek yaz yazacaklarını. Hayır yani Galatasaray taraftarı olarak bu haber karşısında ne yapmamızı beklerdin ? Caner için üzülüp ağlayalım mı yoksa bunun haberini yapan gazeteyi boykot falan mı edelim. Gidip binalarını da basabiliriz , sonuçta yalan haber yapmışlar . Hatunun giydiği de zaten ayı değil sincap kostümü .

Orası daha komik . Başka da diyebileceğim bir şey yok.

[attachment=7023:hala-sike-yok-diyen-fenerli_510127.jpg]

Ekli dosyalar

• hala-sike-yok-diyen-fenerli_510127.jpg
    hala-sike-yok-diyen-fenerli_510127.jpg
    117.9 KB · Görüntüleme: 108
Başkasının karısı, kızı hakkında bu tür yorumlara yol açabilecek konular bu foruma yakışmıyor... Herkesin kendi özel hayatı. Bizim takımda da hanımları marjinal olan futbolcular var... AYIPTIR....

Caner birşey demiyor hiç canı sıkılmıyor bu durumdan, bizim Galatasaray'ın delikanlıları mahallenin namusunu kurtarıyor :) Bu elbiseyi bizim futbolcuların eşlerinden biri giyse, yine dalga geçerim. Aynı üç sazana receple emine ismini vermeleri gibi konu bu da..

Edepsizlik. Kusura bakmasin kimse ama senin yaptigin adamlikmi? Sen adammisin? Su actigin konuya bak.

Allahtan korkun olsun biraz. Ayi olduysa oldu, ne dalga geciyosun? Hepimizin kiz kardesi annesi sevgilisi kiz arkadasi esi var bu yaptigin allah katinda da büyük günah ve resmen ahlaksizliktir. Hicmi aile terbiyesi görmedin? Hicmi saygin durusun adamligin yok be senin?

Galatasarayliliga yakismaz. Seni kiniyorum. Herkesten özür dilerim ama bu arkadasin yaptigi resmen ahlaksizlik ve ayip.

çok saçma yorum olmuş.

Konu açana değil,buna konuya malzeme olanı eleştirmek mantıklı olur.Gerçi konuda saçma.Bende işin içinden çıkamadım.

F7uH0Tg.jpg

Yetkili birisi ile konuştum, ismini duymadım ama Greenpeace üyesi olabilir dedi.

Hic olmamis bu konu. Bizene Caner'in esinden kizindan. Ayip arkadaslar. Kiz arkadasiniz hakkinda forumda boyle konu acilsa gurur mu duyacaksiniz.

Üst Alt