Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espri

Cevap: Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espri

İbrahim dandik diyen ben değilim zaten :) Fenerbahçe'lilerin çoğu bunu dile getiriyor. Diğer arkadaşta benzer beyanda bulunmuş. Bu kupayı kaybettiğiniz zaman üzülmediğinize dair beyanlarınıza ise inanmam mümkün değil. Son senelerde özellikle finalde kaybettiğiniz kupalar sonrası kahrolan onlarca Fenerbahçeli arkadaşım oldu ve haleti ruhiyelerini yakından gördüm. O yüzden de bu söylemler bana pek inandırıcı gelmiyor :)

Kutlama meselesini ise kupayı aldığınızda göreceğiz :) Umarım alırsınız da görürüz. Nasıl da kutluyorsunuz :)

İbrahim dandik diyen ben değilim zaten :) Fenerbahçe'lilerin çoğu bunu dile getiriyor. Diğer arkadaşta benzer beyanda bulunmuş. Bu kupayı kaybettiğiniz zaman üzülmediğinize dair beyanlarınıza ise inanmam mümkün değil. Son senelerde özellikle finalde kaybettiğiniz kupalar sonrası kahrolan onlarca Fenerbahçeli arkadaşım oldu ve haleti ruhiyelerini yakından gördüm. O yüzden de bu söylemler bana pek inandırıcı gelmiyor :)

Kutlama meselesini ise kupayı aldığınızda göreceğiz :) Umarım alırsınız da görürüz. Nasıl da kutluyorsunuz :)

Yazdığımı az önce okudum tekrar, kupa dandik değil gibi bi anlam var yazdıklarımda. Düzeltme yapayım, kupa bence de dandik. :)

1- Resmi olarak doğru...

2- Türkiye Kupası Fenerbahçe alamadığı için dandik değil, tam aksine Fenerbahçe alamadığı için değerli. :)

3- Basketbol ve voleybolda 3-4 tane alıyoruz o kupadan, onlar da manevi değeri dışında hiç bir önemi olmayan kupalar.

4- Ben rastlamadım "oleeeeyyy Türkiye Kupası biziiiimm" diye sevinene, sporcuların emeğini takdir etmek için konu açılır ve takım tebrik edilir. Gayet normal.

5- Haklı olabilirsin belki kedi-ciğer muhabbetinde. Yalnız son 10 yılda 5-6 kez final oynadı Fenerbahçe. Olmayınca olmuyor, bundan sonra da olmasa olur ama kupayı alınca kutlama filan olmaz emin ol....

Bence böyle... :)

Sen önceki yazılarında Bjk ya laf atmışssında,Türkiye kupasını almıs bizimle uğraşıyorlar işte bunlar bu kadar büyük diye.Ee senin taraftarın geçen sene son maçta oley bjk bursada 2 2 yaptı bizide şampiyon deyip onlar lehine tezahüratta bulunanlar neyin nesiydi.

Yazdığımı az önce okudum tekrar, kupa dandik değil gibi bi anlam var yazdıklarımda. Düzeltme yapayım, kupa bence de dandik. :)

Tüh ben de İbrahim aklı selim adamdır o yüzden yazmıştır diye düşündüm :)

Demek aynı psikolojik travma sana da yansımış İbrahim :) Neyse olacak o kadar :) Bir tarafta 4 diğer tarafta 14 :)

Dediğim gibi Kanarya yem ilişkisi :) Neyse söylediğim gibi sen bu mevzuyu kupayı alamadığı için ziyadesiyle üzülen ve kaybedilen finaller sonrası psikolojileri dibe vuran diğer Fenerlilere anlatırsan bence mühim bir amme hizmeti görmüş olursun :) Şimdiden kolay gelsin diyorum :)

Kupa dandik beyler uyandırmayın İbrahimi.Kupayı alınca bir gün ama, o gün hangi gün bilmiyorum:D.S.ligi kupasından daha değerli oluveririr bir anda.

Sen önceki yazılarında Bjk ya laf atmışssında,Türkiye kupasını almıs bizimle uğraşıyorlar işte bunlar bu kadar büyük diye.Ee senin taraftarın geçen sene son maçta oley bjk bursada 2 2 yaptı bizide şampiyon deyip onlar lehine tezahüratta bulunanlar neyin nesiydi.

Taraftarım değil 3-5 kendini bilmez yaptı. :) En fazla 10 kişi bağırmıştır toplasan.

Tüh ben de İbrahim aklı selim adamdır o yüzden yazmıştır diye düşündüm :)

Demek aynı psikolojik travma sana da yansımış İbrahim :) Neyse olacak o kadar :) Bir tarafta 4 diğer tarafta 14 :)

Dediğim gibi Kanarya yem ilişkisi :) Neyse söylediğim gibi sen bu mevzuyu kupayı alamadığı için ziyadesiyle üzülen ve kaybedilen finaller sonrası psikolojileri dibe vuran diğer Fenerlilere anlatırsan bence mühim bir amme hizmeti görmüş olursun :) Şimdiden kolay gelsin diyorum :)

Ya ciddi diyorum kupa alalım diye beklentim yok, gözümde kupanın değeri de yok, sataşmalara da zerre kızmıyorum. Bizim de öğrenilmiş çaresizliğimiz bu kupa, 10 yılda 6 kez final oynadık ama kazanamıyoruz, yapacak bir şey yok. Olmuyorsa zorlamamak lazım. Sinirlenme veya üzülme cidden yok.

Zaten İbrahim yazdıklarıyla Uefa'nın da tesadüf geldiğini ima etmeye çalışıyor.

Ahahaha. Fenerliler yine coşmuş. Ulan 2 sene üst üste Türkiye Kupasını alsanız yeminle havanızdan geçilmez. Bunu biz biliyoruz, Beşiktaşlılar biliyor, Trabzonlular biliyor, Kayserililer biliyor, tüm Türkiye biliyor. Siz aksini iddaa edip aslında değersiz bir kupa diye kendinizi avutuyorsunuz.

Kaç sene oldu? 28'den sonra saymayı bıraktım?

Görürüz? O kadar yaşayacağımı düşünmüyorum ben. Sen düşünüyorsan tebrik ediyorum. :D

Ben anladım, Fenerlilere böyle çirkef, saçma, bi b.ka yaramayan laf sokmalar gerekli. Kendilerinin genelde başvurduğu yöntem budur.

Ben bu kupayı ne zaman önemserim, eğer ligde 4.bile olamayacaksak Avrupa'ya gitmek için önemserim. Ne mutlu ki 8 yıldır önemsemiyorum ben bu kupayı.

Türkiye kupasını çok önemseyenler 14 Türkiye kupasını kaç şampiyonlukla değişir acaba?

Ben bu kupayı ne zaman önemserim, eğer ligde 4.bile olamayacaksak Avrupa'ya gitmek için önemserim. Ne mutlu ki 8 yıldır önemsemiyorum ben bu kupayı.

Türkiye kupasını çok önemseyenler 14 Türkiye kupasını kaç şampiyonlukla değişir acaba?

İkisinin de yeri ayrıdır :) Futbolcularımızın emekleriyle ve alınlarının akıyla kazandığı 14 adet kupayı hiç bir şeyle değişmeyeceğimiz gibi müzemizde duran basketbol da kazandığımız yarım kupayı da hiç bir şeye değişmeyiz. Bizim mesajımız da benzer olmuş olsun anlayana ;)

İkisinin de yeri ayrıdır :) Futbolcularımızın emekleriyle ve alınlarının akıyla kazandığı 14 adet kupayı hiç bir şeyle değişmeyeceğimiz gibi müzemizde duran basketbol da kazandığımız yarım kupayı da hiç bir şeye değişmeyiz. Bizim mesajımız da benzer olmuş olsun anlayana ;)

Basketbolda aldığınız bir Türkiye Kupası'nı almamış ve futbolda Şampiyonlar Ligi Kupasını almış olsaydınız, daha mutlu bir taraftar olmayacak mıydın. Bazı kupalar bazılarından daha değerlidir, taraftarı daha çok mutlu eder, kulübe daha fazla prestij kazandırır.

alamadığınız kupalar erişemediğiniz noktalara b.k atmasını bilen bir taraftar profilinden bu sözleri duymakta ilginç

Basketbolda aldığınız bir Türkiye Kupası'nı almamış ve futbolda Şampiyonlar Ligi Kupasını almış olsaydınız, daha mutlu bir taraftar olmayacak mıydın. Bazı kupalar bazılarından daha değerlidir, taraftarı daha çok mutlu eder, kulübe daha fazla prestij kazandırır.

Bazı kupaların öyle manevi değerleri vardır ki bunu anlayabilmeniz gerçekten zor. Bizim basketbolda kazandığımız o şampiyonluk kupası sadece bizim başarımızı simgelemez aynı zamanda kendisini bize rakip olarak lanse eden kulübün sergilemiş olduğu ahlak dışı harekete rağmen kazanılmış olduğu için bir kaç kat daha değerlidir.

Galatasaray geleneklerine ve geçmişine sıkı sıkıya bağlı bir camia olduğu için bu söylediklerimi idrakinizin güç olduğunu inan anlıyorum. Belki de o yüzden bir hayli şaşırıyorsunuz.

Galatasaray geleneklerine ve geçmişine sıkı sıkıya bağlı bir camia olduğu için bu söylediklerimi idrakinizin güç olduğunu inan anlıyorum. Belki de o yüzden bir hayli şaşırıyorsunuz.

:)

Fenerbahçeliler de Galatasaraylılara bunu söylüyor Ozan biliyorsun. :) Kim haklı, kim haksız şimdi? :) Bence ikisi de haksız, her iki taraf da masturbation yapıyor sadece. :)

:)

Fenerbahçeliler de Galatasaraylılara bunu söylüyor Ozan biliyorsun. :) Kim haklı, kim haksız şimdi? :) Bence ikisi de haksız, her iki taraf da masturbation yapıyor sadece. :)

Fenerbahçe'lilerin böyle bir ortak payda yaratacak kurumları yok güzel kardeşim :)

Bizim ise bu tarz bir gelenek ve geçmiş algısını yaşadığımız kurumlarımız mevcut. Geldiğimiz noktaları bile borçlu olduğumuz bir kurumumuz mevcut. O yüzden iki camia arasındaki söylem benzerliği eylem konusunda Galatasaray lehine bozulur :)

O yüzden bence o konulara hiç girmeyelim sizin için sakat satıh olur :)

Üst Alt