Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espri

Cevap: Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espri

Ne kadar hoşgörülüyüz arkadaş ya , forumumuzda Beşiktaşlı ve Fenerbahceli rahatça tartışıyor , yiyin birbirinizi :D

İzlemekten en çok zevk aldığım derby BEŞİKTAŞ - FENER derby si. Hiç stres yok. Oooohh. Alırım biramı. Ona da salla buna da salla.

Şimdi sizleri kapışırken izlemek de çok zevkli. :D

bugunün esprisi

rüştü reçber;

"13 Yıl Fenerde Oynamama Rağmen Göremedigim Kupayı

3 Senede 2 Kez Gördüm" :)

:)

bu ne ya....bjk'lilar ve fb'liler gs forumunda tartisiyorlar...

tamam iyi eglendiriyorsunuz bizi :asd: ama tartismanizi gidin kendi forumunuzda yapan.

bu arada: en büyük cimbom!

diger siralamayi artik kendi aranizda halledin :asd:

İbo o avatarındaki istatistikleriyle yere göğe sığdıramadığınız alex bile kazandıramdı göremedi lan kupayı:asd:

Konuyla alakası yok ama Cem Dizdar ilginç olmak için ikide bir MEMLEKET kelimesini kullanıyor ya. Abi ne uyuz oluyorum yahu

Fenerle dalga geçmek için malzeme aramaya gerek yok.Zaten adamlar kendileri malzeme buluyolar

Haci satasiyon da isim cok yaw, yoksa verirdim cevabini. :asd:

İbraam ne olur cevap ver :asd: çok merak ediyorum.

Bak dedikleri gibi bu forumda çok Beşiktaşlı var ama çok az Fenerli var, bir iki arkadaşını daha getir belki onlar cevap verirler.

:uyy:

:asd: :asd:

[video=youtube;1c7qw4tWjY8]https://www.youtube.com/watch?v=1c7qw4tWjY8[/video]

hunharca kaza süsü vererek havaya atıp gelişine 'silmiş' arkadaş tebrikler:)))

Çirkinleşme ama, bak ne güzel sohbet ediyoruz burda Fenerbahçeliler, Galatasaraylılar ve Beşiktaşlılar (bak gene Beşiktaş'ı 3. sıraya yazdım hay allah :) ). Geç sen de dalganı ama çirkinleşmeden bir zahmet.

İbraam ne olur cevap ver :asd: çok merak ediyorum.

Bak dedikleri gibi bu forumda çok Beşiktaşlı var ama çok az Fenerli var, bir iki arkadaşını daha getir belki onlar cevap verirler.

:uyy:

:asd: :asd:

[video=youtube;1c7qw4tWjY8]https://www.youtube.com/watch?v=1c7qw4tWjY8[/video]

İbraam sensin, adama bak. :sopa:

Az önce yarım saat uzuuuun uzuuunnnn neden Beşiktaş'ın büyük olmadığını, Fenerbahçe-Galatasaray rekabeti arasında, okey masasında 4 kişiden artan yancı konumunda olduğunu anlatmıştım. Tam mesajdaki yazım yanlışlarını düzenliyordum, 30 saniye içinde yollayacaktım ki "mavi ekran" oldu bilgisayarda, kapandı. Yazdıklarım gitti haliyle, şansına küs. :)

Üst Alt